امروز: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

فوتبال صبورانه ایرانجوان نتیجه داد+تصویر

یاران سبز: ایرانجوان بوشهر در هفته پایانی نیم فصل نخست لیگ دسته اول کشور با پیروزی یک بر صفر در مقابل تربیت یزد جایگاه خود را در مکان سوم جدول تثبیت کرد.

ایرانجوان در این دیدار فوتبالی صبورانه را انجام داد ، صبری که طاقت خیلی ها را طاق کرد اما بالاخره با ضربه بیگدلی در دقایق پایانی به گل رسید. یزدی ها با قرار دادن عزیززاده در آخرین نقطه خط دفاعی از تجربه این بازیکن به خوبی استفاده کردند و نظم خوبی به خط دفاعی خود دادند اما تغییرات دلگرم بالاخره روزنه ای در اختیار بازیکنان ریزنقش ایرانجوان قرار داد و این تیم با یک گل به سه امتیاز حساس و با ارزش دست یافت.

حالا ایرانجوان با جایگاهی مناسب به تعطیلات می رود تعطیلاتی که بی شک اگر پول به همراه آن نباشد پیامدی خطرناک برای تنها نماینده استان در لیگ دسته اول کشور خواهد داشت.

در حاشیه:

درست زمانی که کادرفنی ایرانجوان قصد تعویض داشت و چاپی خود را آماده ورود به زمین کرده بود با گلی که این تیم به ثمر رساند کادر فنی هم از تعویض خود پشیمان شد و شمسی را به کنار زمین فرستادند اما با مصدومیت حیات منش باز هم در تعویض تغییر به وجود آمد و محمدی به زمین رفت.ایرانجوان.تربیتبیگدلی

مشایخ ماهینی ماهینی... غلامیغلامرضاپور عزیززاده شکوهی سلیمانیسادات-زاده داور حق-دوست حق-دوست..حقدوست.. پهلوان..... امین-مشایخ

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *