امروز: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

ارشیا استیل گناوه امیدوار به صعود/کار سخت پیام نور

یاران سبز: مسابقات لیگ برتر والیبال استان که با شرکت هشت تیم ارشیا استیل و دانشگاه پیام نور گناوه ، خوشه طلایی دشتستان ، نیروگاه اتمی بوشهر ، پرسپولیس آب پخش ، هیات والیبال سعدآباد ، پردیس جم و پرتو صنعت کنگان در دو گروه آغاز شده بود هفته سوم خود را هم پشت سر گذاشت و به نیم فصل رسید. ارشا استیل گناوه در گروه اول با تیمهای هیات والیبال سعد آباد ، پرسپولیس آب پخش و پرتو صنعت کنگان هم گروه ست. در پایان نیم فصل نخست هیات والیبال سعد آباد با سه پیروزی در صدر جدول این گروه قرار دارد. ارشیا استیل گناوه هم با دو پیروزی مکان دوم را در اختیار گرفته است. این تیم از شانسهای صعود به دور دوم است. در گروه دوم هم تیمهای دانشگاه پیام نور گناوه ، خوشه طلایی دشتستان ، پردیس جم و نیروگاه اتمی بوشهر حضور دارند. در این گروه پردیس جم با اقتدار هر سه دیدار خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است و خوشه طلایی دشتستان هم از مدعیان صعود در این گروه است البته نمی توان دانشگاه پیام نور گناوه را هم نادیده گرفت . در این گروه سه تیم پردیس ، خوشه طلایی و دانشگاه پیام نور رقابت فشرده ای برای صعود دارند.

در هفته پایانی نیم فصل نخست و در سالن حوادث گناوه ارشیا استیل روز سختی را در مقابل سرخ پوشان آب پخشی نداشت و موفق به پیروزی ۳ بر یک در این دیدار شد. ارشیا استیل گیم اول و دوم را به راحتی از آن خود کرد اما در گیم سوم اسیر دستان عباس مظفری و محمد جان احمدی بر روی تور شد و با آبشارهای مسلم موسوی گیم سوم را ۳۰ -۲۸ واگذار کرد. در گیم چهارم هم آبپخشی ها شروع خوبی داشتند اما مصدومیت علی جعفری باعث شد تا بار دیگر گناوه برتر از حریف خود نشان دهد. در این دیدار محمود پیلتن ، احمد حسن زاده و بر روی تور عملکرد خوبی داشتند اما توپ گیری های پژمان محمدزاده در برتری ارشیا استیل نقش عمده ای داشت.

در حاشیه:

منصور لیراوی سرمربی ارشیا استیل در این هفته هم بازی را از روی سکو دنبال می کرد. لیراوی به دلیل پاره ای مشکلات ارشیا استیل را همراهی نمی کند اما بنظر می رسد در نیم فصل دوم لیراوی بار دیگر در کنار ارشیا قرار گیرد.

علیکرم کمالی که سرپرستی ارشیا استیل را به عهده داشت حالا به دلیل غیبت سرمربی هدایت تیم را به عهده گرفته است.

حضور تماشاگران و تشویق ارشیا استیل گناوه هم از نکات جالب این دیدار بود.

نور بسیار کم سالن هم تاثیر بر روند بازی داشت و هم عکاسان را آزار داد.

والیبال-پرسپولیس-آب-پخش ارشیا-استیل-گناوهکمالی والیبالارشیا-استیل ارشیا-استیل-گناوه. والیبال.آب-پخش.گناوه والیبال.پیلتنوالیبال-امیری والیبال-ارشیا-استیل. والیبال.گناوه.آب-پخش والیبال.حسن-زاده

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. ظلم

    بی انصافی هیئت فوتبال گناوه نسبت به سایر تیم ها در مورد دادن زمین برای تمرین چرا باید بعضی تیم ها در هفته دو جلسه تمرین روی چمن کنند و بعضی تیم ها هیچ بهشون چمن داده نشه در صورتی که همه ی تیم ها در یک سطح دارند بازی میکنند ایا این واقعا عادلانه هست باقی تیمها بروند زمین خاکی تمرین کنند تو فوتبال گناوه به اندازه ای به این پیشکسوتان بها داده میشه ولی به جوان ها بها داده نمیشه مسئولین کجا هستین نظارت بر ورزش و جوانان این شهر نمکنید که این همه استعداد دارد…..اقایون خبرنگار در مورد اینها مطلب بزنید کمک به جوانان این شهر بکنید.

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.