امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

ایرانجوان بوشهر، امیدی که آرام آرام رنگ می بازد

ایرانجوان-بوشهریاران سبز: ایرانجوان بوشهر گر چه همچنان در لیگ دسته اول کشور یک مدعی ست و در این هفته هم موفق شد از تیم پرمهره فجر شهید سپاسی یک امتیاز بگیرد ولی تیمی که قرار است تیم درون زمین را همراهی کند بار گرانی ست که در حال حاضر نقطه ایست این تیم محسوب می شود.

نماینده استان با کادری کاملا بومی و با تیمی که بیشترین سهم را در آن بازیکنان بومی دارند در چند هفته اخیر به شرایط سختی برخورد کرده است. خارج از چمن سبز کار ایرانجوان بسیار پیچیده شده است. بدهی این تیم به بازیکنان گذشته و حال، چالشی جدی را برای تنها نماینده استان در لیگ دسته اول کشور به وجود آورده است تا جایی که سرمایه های این تیم به راحتی به مزایده گذاشته شده است و حتی بسیاری از کارشناسان ورزش استان آینده این تیم را بدتر از شاهین ارزیابی می کنند.

قبل از دیدار ایرانجوان و فجر هم این تیم حواشی هایی داشت که مشخص می کند ایرانجوان هر روز بیشتر از پیش تنها می شود. بعد از دیدار ایرانجوان و فجر، کادر فنی تمرینات خود را تعطیل کردند تا وضعیت تیم مشخص شود؛ وضعیتی که بنظر می رسد فعلا در تاریکی مطلق قرار دارد حتی میانجیگری بهروزیان فر مدیر کل ورزش و جوانان استان هم نتوانست سهامداران این باشگاه و مدیرانش را برای گذر از این شرایط متقاعد کند.

دو حاشیه قبل از دیدار ایرانجوان و فجر شهید سپاسی:

ایرانجوان در آخرین دیدار خود از لباس جدید استفاده کرد لباسی که مجید چای بخش به ایرانجوان بخشید تا این تیم به دلیل تغییر شماره های پیراهن بیش از این جریمه نشود.

جورابهای ایران جوان را هم مدیر کل ورزش و جوانان خرید تا ساقهای جوان همچنان پوشیده بماند.

 
 

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *