امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

بهرام سعیدی:نیم فصل نخست ما تا پایان سال به اتمام خواهد رسید

یاران سبز_ محمد احمدزاده: مسابقات لیگ فوتسال استان در سومین روز از بهمن ماه استارت خورد و در حال حاضر سه هفته از مسابقات خود را پشت سر گذاشته است. در همین سه هفته هم حواشی کمی نداشته است .در هفته نخست بازی ها دیدار وحدت بردستان و پرسپولیس دیر با اعتراض بردستانی ها همراه شد.بردستانی ها نامه به دست اولین اعتراض خود را به هیات فوتبال استان تحویل دادند. در یکی دیگر از بازی های هفته اول پرسپولیس بوشهر و دخانیات برازجان بدلیل همرنگ بودن جوراب ها دیدار خود را برگزار نکردند. هفته سوم لیگ فوتسال باز هم یکی از بازی ها آن انجام نگرفت استقلال خارگ تیمی که برای سفر باید طولانی ترین مسیر را طی کند در این هفته خود را به کنگان رساند اما بدون انجام بازی به جزیزه برگشت. در این دیدار نبود اورژانس و نیروی انتظامی دلیلی شد تا این دیدار هم برگزار نگردد.البته نیروی انتظامی آمد ولی با ۴۰ دقیقه تاخیر و وقتی که داوران و تیم میهمان سالن را ترک کرده بودند. حالا در پایان هفته سوم دو بازی معوقه وجود دارد.سعیدی

بهرام سعیدی مسئول کمیته برگزاری مسابقات فوتسال در خصوص سه هفته لیگ فوتسال استان گفت : رای کمیته انضباطی در خصوص دیدار وحدت بردستان و پرسپولیس دیر صادر شده ولی هنور به تیمها ابلاغ نشده است و تا روز شنبه رای به تیم ها ابلاغ می گردد.بازی دو تیم پرسپولیس بوشهر و دخانیات برازجان هم با توجه به رای کمیته انضباطی مجددا برگزار خواهد شد.

سعیدی در خصوص دیدار بنک و خارگ هم  اظهار داشت : از نظر اصولی دو رکن اصلی باید وجود داشته باشد تا یک مسابقه برگزار شود ؛ پزشک برای سلامتی بازیکنان و ماموران نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت که بدلیل نیامدن ماموران ناظر و داور گزارش خود را نوشته و هنگامی که قصد خروج را داشتند ماموران رسیدند که دیگر دیر شده بود و هم داوران و هم تیم میهمان در حال رفتن بودند. گزارش ناظر مسابقه و داور را در اختیار کمیته انضباطی قرار دادیم تا رای خود را صادر کنند.

ایشان در پایان افزود : نیم فصل نخست ما تا پایان سال به اتمام خواهد رسید و بعد از ایام تعطیلات نیم فصل دوم خود را هم از سر خواهیم گرفت.مسابقات نوجوانان و جوانان هم سوم اسفند ماه آغازخواهد شد و در حال حاضر در رده نوجوانان تیم بوشهر و در رده جوانان گناوه درخواست میزبانی داده اند.

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. شهروندخارگی

    حاجی نتیجه بایدقانونابه نفع خارگ باشدچون وظیفه میزبان است که شرایط رافراهم کنداگرغیرازاین شودتیمهاوقتی یارندارندنیروی انتظامی نمی اید

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *