امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

تفاضل گل پرسپولیس شهرداری گناوه را در لیگ حفظ کرد+تصویر

یاران سبز_محمداحمدزاده:هفته پایانی لیگ دسته دوم فوتبال کشور با ماندگاری پرسپولیس شهرداری گناوه همراه بود.نماینده گناوه که برای ماندن در لیگ هم به سه امتیاز نیاز داشت و هم در انتظار توقف شهدای شهرکرد بود در آخرین دقایق به خواسته خود رسید تا سال دیگر هم میهمان لیگ دسته دوم کشور باشد. پرسپولیس شهرداری که در ورزشگاه شهید سراجی از کارون خوزستان پذیرایی می کرد در همان ابتدا بازی را تحت کنترل خود در آورد و بعد از چند حمله با ضربه محمد رضا بهروزی به گل رسید. بعد از این گل پرسپولیس شهرداری کمی عقب نشینی کرد و به حفظ مهمترین دستاورد خود در طول این مسابقات پرداخت. در نیمه دوم هم نماینده گناوه برای حفط نتیجه آمد و بی گدار به آب نزد و دفاع چند لایه آنها باعث شد تا کارون در خلق موقعیت ناکام باشد خوزستانی ها هم گرچه در اکثر نیمه دوم و توپ و میدان را در اختیار نداشتند ولی نتوانستند به محوطه جریمه پرسپولیس شهرداری وارد شوند . این نتیجه و شکست ۳ بر ۱ شهدای شهر کرد در مقابل ملی پوشان سقوط کرده باعث شد تا پرسپولیس شهرداری با تفاضل گل بهتر نسبت به ملی پوشان تبریز در لیگ دسته دوم ماندگار شود.

در حواشی:

گناوه ی ها که میدانستند با از دست دادن امتیاز در این مسابقه دیگر تیمی در لیگ دو نخواهند داشت هواداران بیشتری نسبت به بازی های گذشته برای تشویق پرسپولیس شهرداری به ورزشگاه اومده بودند.

پای جیمی جامپ هم به گناوه باز شده این برای دومین بار است که در بازی های پرسپولیس شهرداری یک تماشاگر وارد زمین مسابقه می شود.

جایگاه ویژه هم مهمانان ویزه ای داشت، فرماندار ،اعضای شورای شهر ، سرپرست شهردار و رئیس هیات فوتبال استان از میهمانان این بازی حساس بودند.

محمد نجفی رئیس هیات فوتبال و نادر پهلوان زاده رئیس شورا شهرستان گناوه توسط هوادران تشویق شدند.

نادر جعفری در جایگاه ویژه نظاره گر کار شاگردانش بود البته جعفری به دلیل نارضایتی از عملکرد شاگردانش تمرینات گذشته را هم به کادر فنی واگزار کرده بود.

به همان اندازه که نتیجه این بازی برای پرسپولیس شهرداری مهم بود نتیجه بازی شهدای شهر کرد و ملی پوشان تبریز هم اهمیت داشت به همین دلیل اکثر چهره های شناخته شده پرسپولیس مدام با تبریز در تماس بودند.

بعد از اتمام بازی برای لحظاتی همه در سکوت بودند و کسی ورزشگاه را ترک نکرد چرا که بازی ملی پوشان تبریز و شهدا شهرکرد ۵ دقیقه ای از آن باقی مانده بود اما استارت سریع و پرش نادر جعفری به هوا خبر ماندگاری پرسپولیس شهرداری در لیگ دو را به هواداران رساند تا سرخها غرق شادی شوند.نادر-جعفری-منفرد مربی-کاروز-خوزستان مسعود-آرمون فرشید-خضریعزیز-چنانی دروازبان.کارون-خوزستان حمید-خفائی چنانیآرمون اسپری-داور پرسپولیس-شهرداری..کارون کارونکارون-خورستان......

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. پارسه

    اگه ب تیمهای استان بوشهر پول زریق بشه حتما اونها را در بالاترین سطح فوتبال کشور خواهید دید/ب امید این روز

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *