امروز: ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

خیز وحدت گناوه برای صعود/کار سخت پرسپولیس شهرداری در گروه سخت

یاران سبز _ محمد احمدزاده : مسابقات لیگ دسته اول جوانان و نوجوانان استان هفته چهارم خود را هم پشت سر گذاشت. در این هفته وحدت گناوه در جم به تساوی دو بر دو رسید . امید گناوه با یک گل از سد مجتمع گاز پارس جنوبی گذشت . پرسپولیس گناوه هم در خانه در برابر پاس جوان اخند عسلویه بدون گل متوقف شد.

یک امتیاز با ارزش وحدتی ها از جم

نوجوانان وحدت که صدرنشین گروه خود هستند در برابر تیم انرژی پارس جنوبی جم قرار گرفتند.تیم وحدت در همان بیست دقیقه اول مسابقه غافلگیر شد و دو گل دریافت کرد.گل اول نماینده جم از روی اشتباه مدافعان وحدت به ثمر رسید و جمی ها خیلی زود گل دوم  خود را هم به ثمر رساندند. توپی که بازیکن جم روانه دروازه کرده بود در مسیر به دست بازیکن وحدت برخورد کرد که داور نقطه پنالتی را به سود میزبان نشان داد.  همین موضوع موجب اعتراض وحدتی ها شد که این اعتراض هم ره به جایی نبرد . این ضربه با گل دوم میزبان همراه شد و نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید . در نیمه دوم وحدتی ها که برای جبران نتیجه آمده بودند فوتبال روبه جلوی را ارائه دادند. تیم جم هم فوتبال زمینی و خوبی را به نمایش گذاشت و موقعیت هایی را هم بدست آوردند که با واکنش های خوب رئیسی گلر وحدتی ها مواجه شد. نماینده گناوه که تا دقیقه ۷۵ با دو گل از حریف خود عقب بود در دقایق باقی مانده موفق شد دو گل خورده را جبران کند. ابتدا شوت بهادر عربزاده بعد از برخورد به سید علیرضا مهدی پور وارد دروازه شد. گل دوم نماینده گناوه هم توسط مهدی حیاتی به ثمر رسید. در تیم وحدت محمد رئیسی سنگربان این تیم بهترین بازیکن بود.در دیگر بازی این گروه شاهین اهرم در خانه با نتیجه سه بر دو مغلوب فجر کنگان شد.

وحدت-گناوه
برد شیرین امید گناوه در رده سنی جوانان

امید گناوه که برای رویاروی با تیم جوانان مجتمع گاز پارس جنوبی به جم سفر کرده بود موفق شد با یک گل از سد این تیم بگذرد. امیدی ها در نیمه اول کمی ناهماهنگ نشان دادند و نتوانستند فوتبال خوبی را به نمایش بگذارند ولی در وقت های اضافی نیمه اول حرکت انفرادی سعید فولادی مهاجم گلزن این تیم گل اول را برای امید به همراه داشت. در نیمه دوم شاگردان ربیعی هماهنگ تر نشان دادند و باز هم تیم برتر میدان بودند اکثر برنامه های میزبان هم بر روی ضد حمله و ضربات ایستگاهی بود که نتوانستند به گلی برسند تا نماینده گناوه با یک پیروزی شیرین هفته چهارم خود را به اتمام برساند.مجید خواجه گیری و حمید فرهادی بهترین های امید در این دیدار بودند.در دیگر بازیهای این گروه پرسپولیس کاکی در برابر ملوان بوشهر با نتیجه یک بر یک متوقف شد. پیروزی اخند عسلویه هم دو بر صفر از سد کارگر بنه گز گذشت .

امید-گناوه
توقف پرسپولیس شهرداری گناوه در خانه

پرسپولیس شهرداری گناوه در ورزشگاه شهید سراجی از دیگر نماینده عسلویه یعنی پاس اخند عسلویه پذیرایی می کرد. بازی که از همان ابتدا برای سرخپوشان سخت به نظر می رسید و فوتبال پایاپای دو تیم اجازه برتری به تیم دیگری را نمی داد و نیمه نخست بدون گل به اتمام رسید. در نیمه دوم هم هر دو تیم فوتبال درگیرانه ی را به نمایش گذاشتند و موقعیت های نصف و نیمه ای را هم ایجاد می کردند که با واکنش دروازبانان مواجه می شد. برخورد محتاطانه دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دهند. در تیم پاس اخند عسلویه محمد احمدزاده در میانه های میدان فوتبال خوب و زیبایی را به نمایش گذاشت .در دیگر بازی های گروه جنوب فجر دیر با یک گل از سد پتروشیمی نوری کنگان گذشت بهمن برازجان هم با نتیجه دو بر یک مغلوب عقاب چغادک شد.تیم نوجوانان پرسپولیس شهرداری هم در این هفته با قرعه استراحت رو به رو بود.

پاس-جوان-اخند-عسلویه

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. دى مندو

  سلام!
  دمتون گرم خسته نباشید؟!!
  اگه تیم جم اومدش گناوه بیچارشون ایکنم تا آدم بشن که دیگه فوشه ناموسی ندن!

  پاسخ
 2. اقاي خاص

  با سلام و تشکر خدمت اقای احمد زاده و جناب اقای خضری..ممنونم بابت زحمات شبانه روزی شما ..یه خواهش داشتم..
  لطفا تعداد عکس های هر متن رو بیشتر کنید..از بازی امید،وحدت،پرسپولیس بیشتر عکس بزنید..

  پاسخ
 3. SR4

  سلام
  دستتون درد نکنه بخاطر زحماتتون
  زحماتتون قابل تحسینه
  به امید سعود همه ی تیم های شهرستان
  به اقای نظر پور و اقای حیدری هم بخاطر تیم یکدستی ک جمع کردن تبریک میگم
  خدا کمکشون کنه پنج شنبه تیم شاهین رو ببرن و خیالشون راحت تر بشه

  پاسخ
 4. دى مندو

  هی کمک مو اومدم!
  حیدری مو کباب ایخم تیمت رفته استان!
  فردا بیین استادیوم جشن صعود داریم !

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *