امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

موفقیت گناوه ای ها در هفته نخست+تصویر

یاران سبز_محمد احمدزاده:مسابقات لیگ دسته اول  فوتبال استان در رده های نوجوانان و جوانان در قالب دو گروه شمال و جنوب قرعه کشی و هفته اول ان برگزار گردید. در رده نوجوانان ابتدا ۱۶ تیم اعلام آمادگی کردند اما به دلیل عدم معرفی این تعداد به ۹ تیم کاهش پیدا کرد. در گروه شمال تیمهای پرسپولیس گناوه ، هلیله بوشهر ، مجتمع گاز پارس جنوبی ، پارس برازجان و استقلال بنه گز حضور دارند و در گروه جنوب هم وحدت گناوه با تیمهای شاهین اهرم ، فجر شهرداری کنگان و انرژی پارس جنوبی جم  هم گروه است. در رده سنی جوانان هم در گروه جنوب پرسپولیس گناوه با تیمهای پتروشیمی نوری کنگان ، پرسپولیس اهرم ، بهمن برازجان ، عقاب چغادک ، فجر دیر و پاس جوان اخند عسلویه هم گروه ست . در گروه جنوب تیمهای امید گناوه ، پرسپولیس کاکی ، پیروزی اخند عسلویه ، پیروزی برازجان ، ملوان بوشهر ، مجتمع گاز پارس جنوبی جم و کارگر بنه گز حضور دارند.

در رده ای نوجوانان تیم پرسپولیس در گروه شمال در هفته اول از تیم هلیله بوشهر پذیرایی می کرد؛ پرسپولیس که در این دیدار تیم برتر میدان بود در همان نیمه نخست دوبار توسط حیاتی و موسایی به گل رسید. در نیمه دوم هم غلامی دیگر گل سرخپوشان را به ثمر رساند . شاگردان یحیی کرمی در این دیدار روز سختی را در پیش نداشتند و  اولین سه امتیاز خانگی را از آن خود کردند.

دیگر نماینده شهرستان گناوه تیم وحدت که به اهرم سفر کرده بود در برابر شاهین این شهر قرار گرفت . در نیمه اول دو تیم بازی پایاپا و نزدیکی را انجام دادند و تنها این وحدت بود که دارای یکی دو موقعیت شد که نتوانست از این فرصت ها استفاده کند اما ضربه ناگهانی و آکروباتیک سید علیرضا مهدی پور باعث شد تا وحدت به اولین گل خود در این دیدار دست یابد. در نیمه دوم فشار میزبان برای روی دروازه وحدت گناوه بیشتر شد اما بر خلاف جریان بازی این وحدت بود که به گل دوم هم دست یافت .این گل را حسین پالنگ بازیکن تعویضی وحدت به ثمر رساند .در دقایق پایانی تیم میزبان یکی از گلهای خورده را جبران کرد ولی برای گریز از شکست خانگی این گل کافی نبود تا شاگردان نظرپور اولین سه امتیاز خود را در اهرم کسب کنند.در تیم وحدت سید علیرضا مهدی پور برترین بازیکن این تیم بود گر چه نباید از روز خوب خط دفاعی این تیم هم گذشت.هلیله هلیله..

در رده سنی جوانان در گروه جنوب تیم پرسپولیس گناوه از پتروشیمی کنگان پذیرایی میکرد در نیمه اول این دیدار بازی برابر دو تیم گلی را در پی نداشت تا دو تیم بدون گل راهی رختکن شوند. در نیمه دوم هم در همان ابتدا سرخپوشان به یک ضربه پنالتی دست یافتند که بولحاجی این توپ را به بیرون فرستاد .در ادامه پرسپولیسی ها که بدنبال زدن گل برتری بودند توانستند توسط مهدی تندسر به گل برسند گلی که تا پایان این دیدار پا بر جا ماند.البته در دقایق پایانی پرسپولیس این فرصت را داشت که بتواند اختلاف را به دو گل برساند ولی بی دقتی مهاجم این تیم مانع اینکار شد.

امید گناوه هم که در گروه شمال قرار دارند میهمان تیم ملوان بوشهر بود.امید که برنامه های خود را بر روی دفاع و ضد حمله طراحی کرده بود اکثر نیمه اول را در دفاع بود تا اشتباه مدافع این تیم داور را مجاب کرد تا نقطه پنالتی را برای میزبان نشان دهد و اولین گل را دریافت کنند ولی در دقیقه ۳۷ نیمه اول خطای مدافع تیم ملوان بر روی فولادی مهاجم امید باعث شد داور اینبار برای میهمان پنالتی اعلام کند. این ضربه را مجید خواجه گیری به گل تبدیل کرد. در نیمه دو هم هر دو تیم بازی پایاپا و برابری را انجام دادند و موقعیت های را هم بدست اوردند که نتوانستند از انها استفاده کنند.در تیم امید علی سالمی سنگربان این تیم روز پر فروغی را داشت گر چه خواجه گیری هم در میانه میدان تلاش های بسیاری داشت.

در حواشی:

وقتی سهانیان بازیکن تیم امید از داور کارت زرد دریافت کرد ، اشتباه داور در ثبت شماره بازیکن در کارت خود باعث شد یک دقیقه بعد وقتی رضا خواجه مدافع تیم امید مرتکب خطا شد و اولین کارت زرد خود را دریافت کرده بود با دریافت کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شود.پتروشیمی-کنگانپتروشیمی..کنگانپتروشیمی-کنگان..... پتروشیمی...کنگان

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. هوادار

  خسته نباشید ویژه به نمایندگان شهرستان بخصوص قرمزپوشان وحدت.
  درود بر سلیمان کونته

  پاسخ
 2. دى مندو

  سلام؟
  درودبرنمایندگان شهرستان بخوص قرمزپوشان باغیرت و بی ادعای وحدت !!!
  درودی ویژه به سلیمان کونته”
  درودی ویژه به حسن حیدری کلوپ “

  پاسخ
 3. پرسپولیسی

  تبریک ب تمام نمایندگان شهرستان . خصوصا جناب اقای کریمی و بازیکنان متعصب و با غیرت این تیم

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *