امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

پرسپولیس گناوه موفق در هر دو رده+تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : هفته سوم لیگ دسته اول نوجوانان و جوانان استان با برتری پرسپولیس گناوه در برابر حریفان خود در دو رده سنی نوجوانان و جوانان ادامه پیدا کرد.

در رده سنی نوجوان پرسپولیس گناوه از مجتمع انرژی پارس جم پذیرایی می کرد .در نیمه نخست این دیدار در حالی که دو تیم در حال محک زدن یکدیگر بودند ابتدا سرخپوشان از روی اشتباه دروازبان تیم حریف و فرصت طلبی علیرضا بهروزی به اولین گل خود رسیدند ولی در ادامه تیم جم که حریف دست و پا بسته ای هم نشان نداد با خطای مدافع پرسپولیس در درون محوطه جریمه میهمان به یک ضربه پنالتی دست یافت که این ضربه به گل تبدیل شد . در نیمه دوم هم دو تیم فوتبال نزدیکی را از خود به نمایش گذاشتند و موقعیت های نصف و نیمه ی هم بر روی دروازه یکدیگر خلق کردند ولی این نمایند گناوه بود که با تیزهوشی مهاجم خود رضا حیاتی به گل دوم رسید.در دقایق پایانی هم فشار های نماینده جم به روی دروازه سرخپوشان حاصلی نداشت تا این مسابقه با همین نتیجه به پایان برسد.

سرخپوشان در جوانان هم میهمان پرسپولیس اهرم بودند که موفق شدند در این بازی با نتیجه دو بر صفر بر حریف خود غلبه کنند . مهدی تندسر و فرشید محمد پور گلزنان نماینده گناوه در این دیدار بودند با این نتیجه پرسپولیسی ها بر حسب تفاضل گل بهتر نسبت به نمایندگان کنگان و عسلویه در صدر جدول قرار دارد.

وحدت و امید گناوه هم در این هفته با قرعه استراحت رو به رو بودند.

مجتمع-انرژی-پارس-جنوبی-جم یحیی-کرمی مبارک-صیداوی غلامیعلیرضا-بهروزی سعید-هدایت درگیری خدریحیاتی جم جم... پرسپولیس-گناوهامیر-حسین-موسایی

پست های مرتبط

۰ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *