امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

یکه تازی جنوب بنک گنگان/روزهای سخت وحدت بردستان

یاران سبز _ محمد احمدزاده : لیگ برتر فوتسال بزرگسالان استان (جام پولک نقره ای ) با انجام پنج مسابقه هفته دوم خود را پشت سر گذاشت. در این هفته دخانیات برازجان ۳ بر ۲ از سد وحدت بردستان گذشت.جنوب بنک در پر گل ترین بازی هفته با نتیجه ۸ بر ۱ میزبان خود خلیج فارس بوشهر را در هم کوبید.پیکان ریز ۴ بر ۱ پرسپولیس بوشهر را با شکست بدرقه کرد.استقلال خارگ و تابان بوشهر به تساوی ۱ بر ۱ رسیدند. داربی دیری ها هم بین دو تیم پرسپولیس و صفا با نتیجه ۴ بر ۴ به پایان رسید.

پیکان ریز ۴   پرسپولیس بوشهر ۱

پیکان ریز که در هفته نخست تن شکست ۵ بر ۲ در مقابل جنوب بنک داده بود در این هفته میزبان پرسپولیس بوشهر بود. پیکانی ها که در این مسابقه از حمایت پرشور هواداران خود برخوردار بودند موفق شدند در نیمه اول با گلهای علی اغنا و احسان بهرامی به رختکن بروند. در نیمه دو هم پیکانی ها از موقعیت های بدست آماده به خوبی استفاده کردند و دوبار دیگر دروازه میهمان خود را باز کردند. بهرامی و محمد علی حاجیانی گلهای پیکان در نیمه دوم را به ثمر رسانند. نماینده بوشهر هم که دیر به محل مسابق رسیده بود از لحاظ بدنی دچار مشکل شدند و نتوانستند نمایش خوبی داشته باشند. تک گل این تیم را وحید آزاد نیا به ثمر رساند.احسان بهرامی از تیم پیکان و فرزاد علیپور از پرسپولیس بهترین های تیمهای خود بودند.

جنوب بنک کنگان ۸   خلیج فارس بوشهر ۱

کنگانی ها امسال لیگ فوتسال را پرقدرت آغاز کرده اند و دو دیدار خود را با نتایج پر گل به سود خود به اتمام رسانده اند. جنوب بنک کنگان دومین پیروزی خود را هم در لیگ برتر استان بدست آورد. این تیم که میهمان خلیج فارس بوشهر بود در یک بازی برتر و با نتیجه پر گل ۸ بر ۱ میزبان خود را در هم کوبید. یاسر رشیدی(۳گل)،حسین قهرمان،علی اکبر خسروی،محمدرضا مرهونی و افشین علیزاده گلزنان جنوب در این دیدار بودند. شاگردان احسان رحیمی با این پیروزی هفته دوم را با صدرنشینی به پایان برسانند تک گل تیم خلیج فارس را هم سید علی موسوی به ثمر رساند.

استقلال خارگ ۱    تابان بوشهر ۱

استقلال خارگ در سالن شهید آباش این جزیزه میزبان تابان دیگر نماینده بوشهر بود . استقلال متحول شده نسبت به سال گذشته لیگ امسال را با شکست آغاز کرد؛ آبی ها که این هفته از تابانی پذیرایی می کردند که در شرایط بد جوی خود را به خارگ رسانده بودند وضعیت خوبی نداشتند. شاگردان خضری ابتدا توسط بهروز شریفیان به گل رسیدند، دقایقی بعد این گل از شیری پاسخ داده تا دو تیم با مساوی به رختکن بروند. در نیمه دوم هم تابان بازی بهتری را به نمایش گذاشت ولی نتوانست به گلی دست یابد و دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.شریفیان بهترین بازیکن تابان در این مسابقه بود.شیری هم در بین آبی ها خارگی عملکرد خوبی داشت.

دخانیات برازجان ۳    وحدت بردستان ۲

دخانیات برازجان که هفته نخست به دلیل همرنگ بودن رنگ جوراب با تیم میزبان نتوانسته بود دیدار خود را انجام دهد در این هفته میزبان وحدت بردستان بود. در این دیدار عباس ناصری با دو گل پیاپی که به ثمر رساند برازجانی ها را پیش انداخت .بردستانی ها برای فرار از دومین شکست تلاش خود را بیشتر کردند و با گل خالد دادفر فاصله را به یک گل کاهش دادند. در نیمه دوم دو تیم بازی نزدیکی را انجام دادند که حاصل آن برای هر تیم یک گل بود. ابتدا نعمت اله بورکی برای دخانیات گلزنی کرد و دادفر هم گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند. با این نتیجه وحدت در دومین دیدار خود دومین شکست را هم تجربه کرد تا در همان ابتدای لیگ خطر را به خوبی احساس کند.

پرسپولیس دیر۴    صفا دیر ۴

داربی دیری ها برنده ی نداشت، جدال دو تیم پرسپولیس و صفا هشت گل داشت که سهم هر تیم چهار گل بود . حساسیت این بازی از همان ابتدا تاثیر خود را بر روند حرکتی دو تیم گذاشت و به همین دلیل احتیاط شرط نخست این بازی برای فرار از شکست بود. در این دیدار که با قضاوت اصغر احمدی و مهرداد غلامی انجام شد حرکات میثم عابدی در میان بازیکنان صفا و سعید کلبادی نژاد در پرسپولیس روند بازی را در زمانهای مختلف تغییر می داد. در نیمه نخست کلبادی نژاد تنها گل تایم نخست را به ثمر رساند. با آغاز نیمه دوم میثم عابدی بازی را در عدد یک برابر مکرد اما دو گل از کلبادی نژاد و سعید غلامی پرسپولیس را بار دیگر پیش انداخت . این دو گل هم روند بازی حریف را به هم نریخت و  صفا باز هم بازگشت خوبی به بازی داشت و گلهای خورده را به خوبی توسط عابدی و ناصر غلامی جبران کرد. در دقایق باقی مانده این دیدار پرسپولیس برای بار سوم هم با گل سعید غلامی پیش افتاد و امیدوار به پیروزی در این بازی حساس شد ولی باز هم شاگردان صبوهی کار را به تساوی کشاندند ، مصطفی رجایی آخرین گل این بازی را برای صفا به ثمر رساند تا جدال زیبای دو همشهری با مساوی به پایان برسد.

در پایان هفته دوم جنوب بنک با شش امتیاز صدرنشین لیگ فوتسال است.

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. کنگانی

    اقا ننویسین جنوب بنک کنگان مدیر محترم سایت لطفا بنویس جنوب شیراز .۷ بازیکن از شیراز خریده و داره بازی میکنه اینا نماینده ما نیستن نماینده شیرازن

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *