امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

امیدهای شهرداری نوین گناوه در امیدها زنده شد+تصویر

یاران سبز _محمد احمدزاده :در رده سنی امید در هفته سوم تیم شهرداری نوین گناوه از سپاهان خورموج پذیرایی می کرد شهرداری نوین که تا قبل از این مسابقه یک شکست و یک تساوی در کار نامه خود داشت برای امیدوار بودن به صعود نیاز مبرم به سه امتیاز این دیدار داشت. نماینده گناوه در همان دقایق ابتدایی با ضربه ایستگاهی هاشم عباسی به گل رسید. سپاهانی ها که در شوک اولین گل بودند روی شروع مجدد خوب گلر شهرداری و ضربه تمام کنند علی خلیلیان به گل دوم خود هم دست یافتند. در نیمه دوم هم شهرداری برای حفظ نتیجه وارد میدان شد و سپاهان برای جبران گلهای خورده اما با وجود اینکه نماینده خورموج اکثر توپ و میدان را در اختیار داشت این شهرداری نوین بود که به نتیجه دلخواه رسید .

در حواشی :

اعتراض های سید روح الله موسوی که از همان دقایق اولیه آغاز شده بود با تذکر داور رو به رو شد ؛ اعتراض با تصمیمات خواجه نوری قاضی این دیدار از سوی هر دو تیم با گذشت دقایق اولیه شدت گرفت . موسوی سرمربی شهرداری نوین به کارت های متعددی که داور به بازیکنانش نشان داده بود، معترض بود.

سید محمد گمارونی به هنگام تعویض در حالی که با تاخیر در حال بیرون رفتن از زمین بود با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد . این تصمیم داور اعتراض موسوی و سرداری سرپرست شهرداری نوین را در پی داشت که هر دو آنها هم از سوی قاضی میدان اخراج شدند .

سرداری که از پیشکسوتان خوش نام فوتبال گناوه محسوب می شود بعد از اخراج بر روی سکو حرفهایی زد که نه زیبنده ورزش بود و نه زیبنده یک سرپرست.

عکس العمل های رضا واعظ کاپیتان تیم شهرداری نوین جای تحسین دارد ، او هم بازیکنان درون زمین را آرام می کرد هم نیمکت ذخیره را که آرامش خود را از دست داده بود.شهرداری-نوین-گناوه سپاهان-خورموج امید-های-سپاهان-خورموج حسین-شهمرادیخلیلیان..... خلیلیان رضا-منصوری رضا-واعظسپاهان...خورموج سرمربی-سپاهان-خورموج سید-روح-الله-موسوی.داور شهرداری-نوین.سپاهان-خورموجمدافع-سپاهان-خورموج هاشم-عباسی

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. لیل

  اعتراض .فحش.بی ادبی سی تیم های گناوه ای دیه زشت نی .یعنی فوتبال فقط همینو یاد گرفتن . خوی توحش و وحشی گری بدجور در گناوه سایه افکنده . ضعف فنی فوتبال رو نمیشه با جنگ و دعوا پوشش داد. همه هم مثل هم هستند امکان داره فرماندار هم چاقو بدست بگیر و به فرد مهمان حمله کنه.لقمه حرام بدتر از نطفه حرام است.(حضرت علی)

  پاسخ
 2. فجر کنگان عشقه

  باسلام باخت تیم وحدت گناو ه از فجر کنگان رو پوشش ندادی. چه طوری دور رفت که فجر در گناوه باخت ۲ مطلب نوشتی ولی الان هیچ مطلبی درج نکردید.
  فجر کنگان ۲ وحدت گناوه ۰

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *