امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

امید صدر را از دست داد، پرسپولیس به صدر آمد+تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : لیگ دسته اول جوانان استان در گروه های شمال و جنوب هفته پنجم خود را هم به اتمام رساند. در این هفته در گروه جنوب، پرسپولیس گناوه یکی از مدعیان این گروه با سه گل از سد عقاب چغادک گذشت،پتروشیمی نوری کنگان با نتیجه دو بر یک بهمن برازجان را شکست داد و فجر دیر هم با سه گل پرسپولیس اهرم را مغلوب کرد.در گروه شمال، کارگر بنه گز در برابر پیروز برازجان با یک گل به برتری رسید، پیروزی اخند عسلویه در یک بازی پر گل و با نتیجه ۱۱ بر ۲ مجتمع پارس جنوبی جم را در هم کوبید و در آخرین دیدار این هفته گروه جنوب هم امید گناوه در برابر پرسپولیس کاکی با یک گل نتیجه را واگذار کرد.

امید گناوه که صدرنشین گروه خود بود در این هفته  در برابر تیم خوب پرسپولیس کاکی قرار گرفت، در نیمه نخست، کادر فنی امید برای حفظ دروازه خود  دفاع را دستور کار قرار دادند و بر روی ضد حملات برنامه ریزی داشتند و موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود هم در مقابل حملات حریف بودند . میزبان هم ارسال از کناره ها را در نیمه نخست امتحان کرد و با وجود خلق چند موقعیت نتوانست کاری از پیش ببرد. در نیمه دوم امید با تغییر سیستم بازی را متعادل کرد اما در دقایق پایانی یک ارسال باعث فرو ریختن دروازه امید شد. بلافاصله بعد از این گل نماینده گناوه موفق به گلزنی شد که این گل از سوی داور آفساید اعلام شد و در دقایق پایانی هم فشار و حمالات امید کار ساز نبود و هر چه زدند به در بسته خورد تا اولین شکست خود را در لیگ دسته اول جوانان تجربه کنند.

در گروه شمال پرسپولیس کاکی و امید گناوه هر کدام با ۱۰ امتیاز در رده اول و دوم جدول قرار دارند . نماینده کاکی بر حسب تفاضل گل بهتر صدرنشین است.پیروزی برازجان و پیروزی اخند عسلویه با ۹ امتیاز سوم و چهارم هستند ملوان بوشهر با ۸ امتیاز پنجم جدول است،کارگر بنه گز ۶ امتیازی است و در جایگاه ششم قرار دارد. مجتمع گاز پارس جم هم بدون امتیاز در رده هفتم قرار دارد.

در حواشی :

اخراج یعقوب جوهری مربی تیم امید از سوی داور مسابقه.

مصطفی ربیعی سرمربی تیم امید از فحاشی ها و توهین هواداران پرسپولیس کاکی گلایه داشت.

پرسپولیس گناوه که هفته گذشته به یک پیروزی با ارزش در برابر فجر دیر رسید بود در این هفته میزبان عقاب چغادک بود، عقابی که با سه شکست و یک پیروزی در جایگاه ششم جدول قرار دارد.در نیمه نخست پرسپولیس تیم برتر میدان بود و اکثر زمان مسابقه توپ در اختیار داشت ولی در خلق موقعیت چندان موفق نبودند تا در دقیقه ۳۵ افراسیابی با یک شوت از پشت محوطه جریمه اولین گل را برای پرسپولیس به ثمر رساند نتیجه ای که تا پایان نیمه نخست پا بر جا بود. با شروع نیمه دوم نماینده شهرستان از همان ابتدا میدانداری کرد و موفق شد دوبار دیگر دروازه میهمان خود را باز کند. مهدی تندسر هر دو گل پرسپولیس را در نیمه دوم به ثمر رساند . نماینده گناوه بعد از این دو گلی که تندسر وارد دروازه حریف کرد موقعیت های دیگری هم داشتند که نتوانستند استفاده کنند.در تیم پرسپولیس بیژن جعفری در میانه میدان کم اشتباه بود و در روند حرکتی پرسپولیس تاثیر زیادی داشت.

در گروه جنوب پرسپولیس با ۱۳ امتیاز صدرنشین گروه خود است، پتروشیمی نوری کنگان با ۱۲ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد، پاس اخند عسلویه و فجر دیر هر کدام با ۱۰ امتیاز در جایگاهای سوم و چهارم قرار دارند . پرسپولیس اهرم و عقاب چغادک با سه امتیاز در رده پنجم و ششم قرار دارند و بهمن برازجان هم با یک امتیاز در قعر جدول قرار دارد.الهی افراسیابی بیژن-جعفری سالخورده.گلرسرمربی-عقاب-چغادک عابد..زارعی صیادی صفویپیام-چغادک علی-رحمت عقاب-چغادک عابد-زارعیفرشید..محمد-پور عقاب-چغادک...  محمد-امین-صیادیمحمد-جواد-عبدالهی.داور محمد-پور

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. بازيكن اميد

    با بدشانسی باختیم..اگه مجید خواجه گیری و سعید فولادی رو تو این بازی داشتیم،صد در صد مثل بازی های قبل ما برنده بازی میشدیم..ولی..

    پاسخ
  2. دى مندو

    خداشاهده که تیم کاکی اومدش گناوه خو ایدونم چ باشون بکنم ! فوش عامو ربیعى ایدن خو باشه تا بیین کارتون دارم ! یعقوبم اذت کردنه ! وای بحالتون کاکی ایخم بتالتونه در بیارما ا ا ا ا ا ا

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *