امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

ایرانجوان صدرنشین است ، استقلال امیدوار+تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : مسابقات فوتبال لیگ نوجوانان مناطق کشور در گروه ۸ با حضور شش تیم ایرانجوان و استقلال بوشهر ، اتحاد و ستارگان شهرکرد،صبای یاسوج و جنوب اهواز به میزبانی بوشهر در ورزشگاه شهید بهشتی آغاز شد.

در روز نخست این مسابقات ابتدا دو تیم شهرکردی اتحاد و ستارگان به مصاف یکدیگر رفتند که حاصل این دیدار نتیجه یک بر یک بود و دو تیم به یک امتیاز رضایت دادند. در دومین مسابقه جنوب اهواز که یکی از مدعیان صعود از این گروه می باشد با پیروزی پر گل چهار بر صفر صبای یاسوج را مغلوب کرد. دو تیم بوشهری ایرانجوان و استقلال هم آخرین دیدار روز نخست مسابقات را برگزار کردند که ایرانجوان موفق به پیروزی ۲ بر ۱ شد.در این دیدار ابتدا مهران حاجب برای آبی ها گلزنی کرد ولی در ادامه بازی خوب ایرانجوانی ها دو گل به همراه داشت ، محبوبی و علیرضا لاری دو بازیکنی که در بستان جوان عسلویه هنر خود را در لیگ برتر استان به نمایش گذاشته بودند در این دیدار برای ایرانجوان گلزنی کردند تا شاگردان سرتلیان پیروز داربی بوشهر باشند.

در دومین روز از این مسابقات تیم استقلال با نتیجه ۶ بر ۲ ستارگان شهر کرد را در هم کوبید . در این دیدار رسول غلامی ، علیرضا مظفری ، یونس رستم ، مهدی زنده بودی ، محمدرضا اسلوب و امیر حسین موسوی برای استقلال گلزنی کردند . دومین دیدار روز دوم مسابقات را دو تیم جنوب اهواز و اتحاد شهر کرد انجام دادند که اهوازی ها در این دیدار هم به یک پیروزی پر گل دست یافتند . این تیم موفق به پیروزی ۶ بر ۱ در مقابل نماینده شهر کرد شد. در دیدار پایانی از روز دوم ایرانجوان بوشهر موفق شد صبای یاسوج را با نتیجه ۳ بر صفر از پیش رو بردارد . نیمه نخست این دیدار با برتری فنی ایرانجوانی ها همراه بود اما با وجود موقعیت های خوب نتوانستند به گل برسند. در نیمه دوم  شاگردان سرتلیان که نمی خواستند امتیازات را از دست دهند از همان ابتدا حمله را دستور کار خود قرار دادند و با گل محمد امین طوفان آغازی طوفانی داشتند. بعد از این گل ضربه ایستگاهی زیبای امید طباطبائی دومین گل را برای بوشهری ها به همراه داشت. در دقایق پایانی هم رضا خنسیر گل سوم را برای ایرانجوان به ثمر رساند.

مسابقات نوجوانان لیگ مناطق کشور که به میزبانی بوشهر در حالی پیگیری است روز سوم خود را با پیروزی دو نماینده بوشهر و صبای یاسوج به پایان رساند.در دیدار اول در یک بازی حساس دو تیم مدعی استقلال بوشهر و جنوب اهواز رودر روی هم  قرار گرفتند که در این مسابقه استقلالی ها موفق شدند با نتیجه دو بر یک حریف اهوازی خود را شکست دهند. در این دیدار ابتدا مهدی زنده بودی برای نماینده بوشهر گلزنی کرد اما  فشار بازیکنان جنوب اهواز را مدافعین استقلال نتوانستند تحمل کنند و در همان نیمه نخست بازی مساوی شد. در نیمه دوم باز این استقلال بود که از حریف خود پیش افتاد؛ میرشکاری برای دومین بار برای نماینده بوشهر گلزنی کرد بعد از این گل حملات نماینده اهواز بر روی دروازه استقلال بیشتر شد ولی نتوانستند به گل برسند تا در یک بازی سخت استقلالی ها به سه امتیاز با ارزش دست پیدا کنند.در دیگر مسابقه روز سوم صبای یاسوج با دو گل از سد اتحاد شهر کرد گذشت . نوجوانان ایرانجوان بوشهر هم با دو گل ستارگان یاسوج را از پیش رو برداشتند . علیرضا محمد پور و علیرضا لاری برای نماینده بوشهر در این دیدار گلزنی کردند.

در پایان روز سوم ایرانجوان با سه پیروزی و کسب ۹ امتیاز در صدر جدول مسابقات قرار دارد.جنوب اهواز با دو برد و یک شکست و بر حسب تفاضل گل بهتر نسبت به استقلال با ۶ امتیاز جایگاه دوم را از آن خود کرده استقلال بوشهر با شش امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.صبای یاسوج با سه امتیاز چهارم جدول است . ستارگان و اتحاد شهرکرد هم هر کدام با یک امتیاز در جایگاهای پنجم و ششم جدول قرار دارند.

ایرانجوان-بوشهر صبای-یاسوج لاری... لارینیما-خالق-پناه نیما-خالق-پناه-.-.-. محبوبیایرانجوان-بوشهر-.-صبای-ساسوج امید-طباطبایی امید..طباطبایی سرتلیان... رضا-خواجه-حسنی خوشحالی-بعد-از-گل حامد-زارعیعلی-ابراهیمی-... عباسپور طوفان صبای-یاسوج... شیخیانیآریا-ماهینی

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. گناوه

  آقای احمد زاده از بازی بعدیشون چخبر؟؟
  چرا از استقلال که گناوه ای توش هست عکس نمی گذارین

  پاسخ
 2. محمد

  سلام خسته نباشید.ببخشید عکسهای بازی صبای یاسوج و استقلال بوشهر رو بزارید و نتایج بازی ها رو هم به روز رسانی کنید.

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *