امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

در رقابت تنگاتنگ برای صعود فجر کنگان موفق عمل کرد + تصویر

یاران سبز_محمد احمدزاده:مسابقات لیگ دسته اول نوجوانان استان در گروه جنوب چهره تیم صعود کرده به لیگ برتر استان را به خود دید و در گروه شمال هم می توان استقلال بنه گز را به عنوان دیگر تیم صعود کرده معرفی کرد.

در گروه شمال پرسپولیس شهرداری گناوه که به جم سفر کرده بود با نتیجه دو بر یک از حریف خود شکست خورد تا دیگر شانسی برای صعود به لیگ برتر استان را نداشته باشد. تک گل پرسپولیس را امیر حسین موسائی در این دیدار به ثمر رساند.

در گروه جنوب وضعیت پیچیده ای برای صعود و سقوط داشت.وحدت گناوه در ورزشگاه شهید سراجی از تیم انرژی پارس جنوبی جم پذیرایی می کرد. در نیمه نخست فوتبال پایاپا و نزدیک دو تیم اجازه خلق موقعیت را به تیم دیگری نداد تا دو تیم بدون گل راهی رختکن شوند. در نیمه دوم وحدت آغاز خوبی داشت و موفق شد روی یک ضربه ایستگاهی و با ضربه سر مدافع پیش تاخته خود مهدی حیاتی گل اول را به ثمر برساند. بعد از این گل نماینده جم حملاتی را به روی دروازه وحدت خلق کرد که در جدی ترین صحنه با واکنش خوب محمد رئیسی گلر این تیم همراه بود وحدتی ها هم در دقایق پایان فرصت های خوب گلزنی بدست آوردند که بازیکنان این تیم به راحتی این فرصت ها را از دست دادند و در نهایت وحدت با یک گل به پیروزی رسید و سه امتیاز را بدست آورد، ولی در بازی همزمان تیم های فجر کنگان و شاهین اهرم به تساوی دو بر دو رسیدند. با این نتایج  تیم های فجر کنگان و وحدت گناوه در امتیاز ده برابر شدند و در حالی که تفاضل گل ها هم برابر بود گل زده نماینده کنگان بیشتر از وحدت گناوه بود تا وحدتی ها حسرت توپ های از دست رفته دقایق آخر بازی را بیشتر بخورند.نماینده گناوه برای صعود به لیگ برتر استان تنها به یک گل دیگر نیاز داشت.

در حاشیه : تعدادی از بازیکنان نوجوان و جوان پرسپولیس شهرداری گناوه از عدم پوشش تصویری و نوشتاری بازیهای خود توسط سایت یاران سبز گلایه داشتند ؛ غافل از آنکه کادرفنی این دو رده بعد از کنار کشیدن یحیی کرمی حاضر به پاسخگویی و دادن اطلاعات در مورد بازی های خود نبودند.

وحدت-گناوه جموحدت-گناوه-..انرژی-پارس-جم وحدت-گناوه....انرژی-پارس-جم وحدت.پارس-جنوبی نیکسرشتمدافع-وحدت-گناوه مدافع-وحدت کاپیتان-پارس-جنوبی-جمکمک-داور سلیمان-نظرپور سرمربی-انرژی-پارس-جم داورخوشحالی-بعد-از-گا سجاد-نیا پارس-جنوبی-جم.وحدت-گناوه بهادر-عربزاده.انرژی-پارس-جنوبی-جم..

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. الامه

  تیم وحدت به استان میره،اگه پرسپولیسم دوم بشه میره چون نوجوانان استقلال و شاهین بوشهر مرحله نهایی زیرگروه کشورن و وقتی اینا صعود کنند دوتا تیم دوم میره،اگه هم یکیش بره ،پلی اف بین دوتا دوما انجام میشه

  پاسخ
 2. وحدتی

  خسته نباشید ویژه به کونته و شاگردانش،انشالا باصعود تیمای بوشهری به کشور،به استان خواهید رفت.تشکر ویژه از اقای حیدری میکنم که زحمت زیادی برای این تیم کشبد و مربی اینده داری خواهد شد.درود بر غیرتتون.ت

  پاسخ
 3. پیشکسوت

  وحدت در بازی با جم بسیار فوتبال قشنگ و روانی بازی کرد،حیف شد که وحدت فرصتهای گلزنیشو استفاده نکرد و الان بخاطر گل زده کمتر دوم باشه.بازم شانسی دارن ک به استان برسند،از اقای نظرپور و همکاراش میخوایم ک تیمش رو در رده بندی موفق کنه و به استان برسند.

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *