امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

رقابت سخت جوانان در گروه شمال + تصویر

یاران سبز_محمد احمدزاده:مسابقات لیگ دسته اول جوانان استان هفته هفتم خود را هم به اتمام رساند.در این هفته در گروه شمال امید گناوه با یک گل از سد ملوان بوشهر گذشت ، پیروزی برازجان با سه گل نماینده جم را در هم کوبید و دیدار تیم های پیروزی اخند عسلویه و پرسپولیس کاکی هم دو بر دو مساوی خاتمه یافت. در گروه جنوب پرسپولیس شهرداری گناوه با دو گل پتروشیمی نوری کنگان را شکست داد ، عقاب چغادک در خانه با سه گل مغلوب پاس جوان اخند عسلویه شد.دیدار تیم های بهمن برازجان و پرسپولیس اهرم هم به تعویق افتاد.

پرسپولیس شهرداری گناوه صدرنشین گروه جنوب در کنگان به یک پیروزی با ارزش رسید و جایگاه خود در صدر جدول را تثبیت کرد . سرخپوشان در نیمه اول با گل علی کمال پور به رختکن رفتند.  در نیمه دوم  باز هم پرسپولیس تیم برتر میدان بود و برای دومین بار دروازه پتروشیمی نوری را باز کرد. گل دوم پرسپولیس را تندسر به ثمر رساند. نماینده گناوه با این پیروزی با نوزده امتیاز جایگاه خود در صدر جدول را حفظ کرد و پاس جوان اخند عسلویه هم شانزده امتیازی شد و در مکان دوم جدول قرار گرفت . در این گروه پتروشیمی نوری هم دوازه امتیازی است و شانس کمی برای صعود دارد.

در گروه شمال رده سنی جوانان ، امید در گناوه میزبان ملوان بوشهر بود و با توجه به شرایط جدول و حساس بودن مسابقه در نیمه نخست دو تیم بدنبال محک یکدیگر بودند و نتوانستند موقعیت چندان جدی بر روی دروازه ها خلق کنند. در نیمه دوم با توجه به ده نفر شدن امید میهمان بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت و امید چشم به ضد حملات دوخته بود که در این بین حسین حیاتی در مصافی تک به تک نتوانست دروازه حریف را باز کند. اما در لحظات پایانی مسابقه مدافع ملوان در درون محوطه جریمه برای دفع توپ از دست استفاده کرد که داور این حرکت را خطا تشخیص داد و نقطه پنالتی را به سود امید نشان داد.این ضربه را حسین حیاتی تبدیل به گل کرد تا نماینده گناوه در شرایطی سخت سه امتیاز خانگی را از آن خود کند.

در حواشی :

در اواخر نیمه اول درگیری لفظی فرهادی مهاجم امید و مدافع ملوان باعث شد تا داور این بازیکن را با کارت زرد جریمه کند ، فرهادی بعد از دریافت کارت زرد با سماجت خواستار جریمه بازیکن حریف هم بود اما کلنجار رفتن این بازیکن با داور باعث شد تا قاضی میدان کارت زرد دوم را هم به این بازیکن نشان دهد . بعد از این موضوع فرهادی که بشدت از این تصمیم برافروخته بود قصد درگیری با داور را داشت که توسط مربی و بازیکنان این تیم راهی رختکن شد.

در نیمه دوم هم بعد از اعلام ضربه پنالتی به سود امید سرپرست تیم ملوان بوشهر وارد زمین مسابقه شد و تیم خود را بیرون کشید و نسبت به اعلام پنالتی معترض بود که بعد از وقفه ای چند دقیقه ای بازی دوباره از سر گرفته شد.در پایان بازی هم ملوانی ها که از باخت به شدت ناراحت بودند عصبانیت خود را بر روی میز نماینده هیات و صندلی های رختکن خالی کردند.

حسین دشتی یکی از بازیکنان امید هم که به تازگی از بند مصدومیت راهی پیدا کرده پانزده دقیقه پایانی را برای امید به میدان رفت و گر چه هنوز ترس مصدومیت مجدد در وی  وجود داشت ولی هر وقت توپ را در اختیار می گرفت با پاس های خود تیم امید را به جلو هدایت می کرد.

تعدادی از بازیکنان جوان پرسپولیس شهرداری گناوه از عدم پوشش تصویری و نوشتاری بازیهای خود توسط سایت یاران سبز گلایه داشتند ؛ غافل از آنکه کادرفنی این تیم حاضر به پاسخگویی و دادن اطلاعات در مورد بازی های خود نیستند

در پایان این هفته پیروزی برازجان پانزده امتیازی است و در صدر جدول قرار دارد. پرسپولیس کاکی با چهارده امتیاز و امید گناوه با سیزده امتیاز دوم و سوم هستند.

امید-گناوه ملوان-بوشهرامید-گناوه-ملوان-بوشهرمسعود-عربزادهعلی-امیریحسین-حیاتیبهزاد-بوئریمربی-ملوانیعقوب-جوهری

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *