امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

شکست خانگی پاس گناوه/صدرنشینی پرسپولیس دیلم+تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : مسابقات لیگ دسته اول بزرگسالان استان هفته پنجم و پایانی دور رفت را به خود دید.در هفته پایانی در گروه اول استقلال بنه گز با دو گل از سد پیروزی چاه مبارک گذشت،استقلال بندر ریگ در یک بازی زیبا و پر گل با نتیجه نزدیک ۴ بر ۳ آزادی زیارت را شکست داد.دیدار تیم های دریانوردان بوشهر و پرسپولیس دیلم هم بدون گل خاتمه یافت.در گروه اول پرسپولیس دیلم با ۱۱ امتیاز صدرنشین است و تا این هفته بدون شکست بوده است،دریانوردان با ۱۰ امتیاز در مکان دوم قرار دارد ، استقلال بنه گز هم با همین تعداد امتیاز سوم جدول است و رقابت تنگاتنگی برای صعود با دو تیم بالای جدولی دارد ، استقلال بندر ریگ هم که دومین برد خود را بدست آورد با ۶ امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفته است. پیروزی چاه مبارک و آزادی زیارت با ۳ و ۱ امتیاز در رده های پنجم و ششم جدول هستند.

در گروه دو جام جم جم سه بر یک بازی را به عقاب چغادک واگذار کرد.خلیج فارس برازجان با ۴ گل میداف کنگان را در هم کوبید و پاس گناوه هم در گناوه با نتیجه دو بر یک بازی را به صفای دیر واگذار کرد.

پاس گناوه که هفته گذشته در برابر میداف قرار گرفته بود در روزی که می توانست با سه امتیاز به خانه برگردد تنها به یک امتیاز بسنده کرد ، در دیدار با میداف کنگان بازیکنان پاس موقعیتهای زیادی را از دست دادند. در بازی با صفا دیر هم در نیمه نخست دو تیم فوتبال نزدیک به یکدیگر را به نمایش گذاشتند که این پاس بود که موفق شد توسط محسن حیدری به گل برسد. در نیمه دوم در همان دقایق ابتدایی نماینده دیر از روی یک ضربه ایستگاهی دروازه پاس را باز کرد بعد این گل نماینده گناوه در اکثر زمان مسابقه توپ و میدان را در اختیار داشت و فرصت های خوب گلزنی هم بدست آوردند که با بدشناسی موقعیت های این تیم یکی پس از دیگری از دست می رفت و در یک ضد حمله از سوی دیری ها و خروج اشتباه پناهی سنگربان پاس دومین گل تیم صفا هم به ثمر رسید تا در روزی که نماینده دیر به یک امتیاز هم راضی بود با سه امتیاز کامل گناوه را ترک کند.

در این گروه پیام چغادک با ۱۳ امتیاز صدرنشین گروه دو است.صفا دیر با ۱۰ امتیاز دوم جدول است . خلیج فارس برازجان ۷ امتیازی است و در جایگاه سوم قرار دارد.میداف کنگان هم ۳ امتیاز دارد و چهارم است. پاس گناوه و جام جم جم هم هر کدام با دو امتیاز پنجم و ششم هستند.

در گروه سه خیبر اهرم با یک گل از سد جوان جم گذشت.پیکان دیر با یک گل مغلوب فجر کنگان شد.کشاورزی سنا و شاهین عسلویه هم به تساوی دو بر دو رسیدند.

در این گروه خیبر اهرم با ۱۱ امتیاز در مکان نخست جدول قرار دارد.فجر کنگان و شاهین عسلویه با ۱۰ و ۹ امتیاز دوم و سوم هستند؛ جوان جم ۴ امتیازی است و در مکان چهارم قرار دارد.پیکان دیر با سه امتیاز پنجم است و کشاورز سنا خورموج با دو امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

صفا-دیرابراهیمی محسن-حیدری محمدرضا-حیدریصفا-دیر.. صفا-دیر.... سالم-قائدی سرمربی-صفا-دیر

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *