امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

پرسپولیس شهرداری با قهرمانی نیم فصل را به اتمام رساند امید با شکست+تصویر

یاران سبز_محمد احمدزاده:مسابقات لیگ دسته اول جوانان استان به پایان نیم فصل خود رسید. در گروه شمال پرسپولیس کاکی با نتیجه ۴ بر صفر نماینده جم را در هم کوبید ، کارگر بنه گز در یک بازی نزدیک با نتیجه ۳ بر ۲ از سد ملوان بوشهر گذشت. امید گناوه هم با یک گل مغلوب پیروزی برازجان شد. در گروه جنوب فجر دیر با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب پاس جوان اخند عسلویه شد. عقاب چغادک و پرسپولیس اهرم به تساوی یک بر یک رسیدند . بهمن برازجان هم با دو گل مغلوب پرسپولیس شهرداری گناوه شد.
تیم پرسپولیس شهرداری گناوه صدرنشین گروه جنوب در برابر تیم بهمن برازجان قعر نشین قرار گرفت . در نیمه نخست پرسپولیس فوتبال بهتری را به نمایش گذاشت و موفق شد دوبار دروازه میزبان خود را باز کند هر دو گل پرسپولیس را فرشید محمد پور به ثمر رساند. در نیمه دوم هم میزبان گر چه توپ و میدان را در اختیار داشت اما در خلق موقعیت ناتوان بود تا این بازی خانگی را هم واگذار کند و پرسپولیس شهرداری هم با شانزده امتیاز در صدر جدول گروه جنوب قرار گیرد.در حواشی :
مسعود صفوی که آخرین بازی بود که هر جمع سرخپوشان قرار داشت و بعد از این مسابقه راهی خدمت مقدس سربازی خواهد شد بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته بود.
یزدان سالخورده هم توانست رکورد گل نخوردن خود در مسابقات لیگ دسته اول را به شش مسابقه برساند و در مجموع چهارده مسابقه است که دروازه خود را بسته نگه داشته است.
در گروه جنوب پرسپولیس شهرداری گناوه با ۱۶ امتیاز صدرنشین است،پاس اخند عسلویه با ۱۳ امتیاز در مکان دوم جدول قرار دارد.پتروشیمی نوری کنگان سوم جدول است ، فجر دیر ۱۰ امتیازی است و در جایگاه چهارم قرار دارد.پرسپولیس اهرم و عقاب چغادک هر کدام با ۴ امتیاز پنجم و ششم جدول هستند. بهمن برازجان هم با ۱ امتیاز در قعر جدول گروه جنوب قرار دارد.
در گروه شمال امید گناوه که بعد از شکست در برابر پرسپولیس کاکی عزم خود را برای پیروزی جذب کرده بود تا نیم فصل را با برد به پایان برسانند ولی با شکست در برابر پیروزی برازجان به خواسته خود نرسیدند. در نیمه نخست دو تیم احتیاط را دستور کار قرار دادند و اکثر زمان مسابقه درگیری بر سر توپ در میانه میدان بود که در این بین یکی دو موقعیت نصیب امیدی ها شد که با بی دقتی این فرصت های بدست آماده را از دست دادند. البته نباید از واکنش های خوب گلر برازجانی ها هم گذشت .در نیمه دوم و با توجه به شرایط جوی هوا تیم پیروزی فرصت بهتری برای حمله کردن داشت و با پاس کاری های کوتاه امید را مجبور به دفاع کردند. یکی دو موقعیت هم بدست آمد که مهاجمان این تیم قدر این فرصت ها را نداستند. در یکی از جدی ترین حملات امید در نیمه دوم فرصت تک به تکی بود که محمدرضا سیفیان می توانست امید را به گل برساند که این توپ را هم سنگربان پیروزی به خوبی مهار کرد، در لحظات پایانی فرار مهاجم پیروزی او را در موقعیتی تک به تک قرار داد و موفق شد تک گل سه امتیازی برای پیروزی به ثمر برساند در لحظات پایانی هم امیدی ها رو به توپ کشی آوردند ولی نتوانستند کار را به تساوی بکشانند تا نماینده برازجان با دست پر گناوه را ترک کند.
در حواشی :
در وقت های اضافی مسابقه درگیری لفظی بازیکن امید با مدافع پیروزی ، مربیان را هم وارد زمین کرد و در گیری ربیعی و رستمی داور را مجاب کرد که هر دو آنها را اخراج کند.
در گروه شمال پرسپولیس کاکی با ۱۳ امتیاز در صدر جدول قرار دارد.پیروزی برازجان با ۱۲ امتیاز در مکان دوم قرار گرفته است. امید گناوه با ۱۰ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد.پیروزی اخند عسلویه و کارگر بنه گز هر کدام با ۹ امتیاز چهارم و پنجم هستند.ملوان ۸ امتیازی است و در رده ششم قرار دارد.مجتمع گاز پارس جم هم بدن امتیاز در قعر جدول قرار دارد.
تیم-داوری پیروزی-برازجان   علی-امیری رستمی-امید-گناوه خواجه-گیریعارف-توسلی-.-داوررستمیربیعیخواجهحسین-حیاتیحسین-سلامیپیروزی-برازجان...اسماعیلیامید.پیروزیحمید-فرهادیمحسن-دریائیان

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. پرسپولیسی

    سلام و درود به اقا محمد گل . واقعا خسته نباشی و دستت درد نکنه بابت عکس و خبرها. امیدوارم ک تمام تیمهای شهرستان ب مراحل بعد صعود کنند . و تبریک ب قرمزپوشان شهر . بابت بردهای متوالی و صدرنشینی در گروه خود. خسته نباشید ویژه به اقای کریمی و تمامی بازیکنان این تیم .

    پاسخ
  2. یاعلی

    باعرض سلام و خدا قوت به مجموعه سایت محبوبم- به مجموعه تیم پیروزی خدا قوت و خسته نباشید عرض نموده و امیدوارم با کسب پیروزیهای بیشتر به لیگ برتر صعود نمایند- جا دارد از ۲ تن از بازیکنان سابق خودم اقایان فرج قاید زاده و کاپیتان مسلم برزکار نژاد بخاطر موفقیتهای اخیر در باشگاه پیروزی برازجان تبریک عرض نموده و امیدوارم با تلاش و کوشش بیشتر این موفقیتها تداوم بیشتر داشته باشد. یاعلی

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *