امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

گناوه ایها مدعی هستند+تصویر

یاران سبز_محمد احمدزاده:مسابقات لیگ دسته اول جوانان استان با انجام سه بازی در دو گروه شمال و جنوب پیگیری شد که هر دو نماینده گناوه موفق شدند بر حریفان خود غلبه کنند.در گروه شمال امید گناوه با نتیجه ۲ بر صفر از سد پیروزی اخند عسلویه گذشت.ملوان بوشهر با یک گل پیروزی برازجان را شکست داد و پرسپولیس کاکی هم با نتیجه پر گل ۵ بر ۱ کارگر بنه گز را در هم کوبید.
در گروه جنوب هم پرسپولیس گناوه در دیر با یک گل فجر را شکست داد و به یک پیروزی با ارزش دست یافت.پاس اخند عسلویه با نتیجه یک بر صفر پرسپولیس اهرم را شکست داد و پتروشیمی نوری کنگان هم با چهار گل عقاب چغادک را از پیش رو برداشت.

پرسپولیس گناوه که روز مسابقه سفر طولانی به دیر داشت در برابر فجر این شهر به یک سه امتیاز با ارزش رسید. در نیمه اول دو تیم موقعیت چندانی نداشتند. مهمترین حادثه این نیمه  ضربه پنالتی بود که به سود میزبان اعلام شد ولی این فرصت را یزدان سالخورده با واکنش خوب خود از دیری ها گرفت . در نیمه دوم هم میزبان از روی ضربات ایستگاهی موقعیت های را به وجود آورد که به گل ننشست اما حرکت تندسر از سمت راست و پاس عرضی او به محمد الهی تک گل سه امتیازی را برای نماینده گناوه به همراه داشت.

در تیم پرسپولیس سالخورده سنگربان این تیم روز پرفروغی را داشت.کلین شیت های یزدان سالخورده هم همچنان ادامه دارد.او در دوازده مسابقه اخیر که در درون دروازه پرسپولیس ایستاده هیچ گلی دریافت نکرده و عملکرد فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشته است.

یزدان-سالخورده..

امید گناوه در ورزشگاه شهید سراجی از تیم پیروزی اخند عسلویه پذیرایی می کرد . نیمه نخست این دیدار چنگی به دل نمی زد و در اکثر زمان بازی توپ در میانه میدان بود و تیمی بر دیگر برتری نداشت تا اینکه امید از تنها فرصت پیش آماده استفاده کرد و توسط اسماعیلی به گل رسید . در نیمه دوم نماینده عسلویه در بیشتر دقایق بازی توپ و میدان را در اختیار داشت و امید همه چشم به ضد حملات دوخته بود. نماینده عسلویه در این مسابقه یکی دو موقعیت جدی هم داشت که نتوانست از آن استفاده کند و روی فرصت طلبی مهاجمان امید حسین حیاتی گل دوم را برای این تیم به ثمر رساند تا نماینده گناوه سه امتیاز خانگی را از آن خود کند.

در حواشی :

این مسابقه بدلیل درگذشت برادر محمد شرونی داور خوب فوتسال شهرستان با یک دقیقه سکوت آغاز شد.

مصدومیت سعید فولادی مهاجم اول امیدی ها باعث شد این بازیکن با آمبولانس راهی بیمارستان شود.

یکی از تماشاگر نماها که در بازی های خارج از خانه یکی از تیمهای گناوه ای را هم همراهی می کند از ابتدای بازی با پرتاب سنگ به سوی زمین و نیمکت دو تیم باعث تداخل در بازی می شد حتی تذکر های ربیعی و جوهری مربیان امید هم کار ساز نبود تا موضوع تا جایی پیش رفت که اعتمادی ناظر مسابقه بازی را متوقف کرد و شرط شروع مجدد را حضور نیروی انتظامی عنوان کرد که نیروی انتظامی بعد از دقایقی به محل مسابقه آمدند.جوانان-امید-گناوه خوشحالی-بعد-از-گل یعقوب-جوهری دریائیان محمد-رضا-سیفیان علی-سالمی علی-امیریسرمربی-عسلویه رضا-خواجه رستمی خواجهحمید-فرهادی... حسین-حیاتی پیروزی-اخند-عسلویه

پست های مرتبط

۰ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *