امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فوتسال گناوه با جام صلح و دوستی آغاز شد +تصویر

یاران سبز: گر چه مدتها ست دیگر سالنهای ورزشی گناوه تکاپوی گذشته را ندارد ولی یک حرکت ورزشی چندین تیم محلاتی در گناوه را فعال کرد تا شاید در سال جدید تلنگری تازه بر پیکره فوتسال گناوه خورده باشد. مسابقات فوتسال صلح و دوستی به مناسبت یادواره مرتضی خلیفه لیراوی و سجاد شرونی در سالن نفت گناوه آغاز شد . در این مسابقات ۱۶ تیم در چهار گروه به رقابت می پردازند . در گروه نخست تیمهای سربست ، سورنا ، بعثت و اروند حضور دارند. گروه دوم را تیمهای ضامن آهو ، شن سا ، تش باد و پارسیان تشکیل می دهند . در گروه سوم تیمهای منتظران مهدی ، داماش ، اکباتان و یا مهدی رقابت می کنند و در آخرین گروه هم تیمهای ضامن جوان ، جهان تیزرو ، لیان و آل یاسین رقابت دارند.

در شب نخست این مسابقات دیدار حساس تیمهای سربست و سورنا با درخشش اسماعیل عباسی ۵ بر ۱ به سود سورنا خاتمه یافت. تک گل سربست را خادمی بهترین بازیکن این تیم در این دیدار به ثمر رساند. در دومین دیدار بعثت ۸ بر ۲ تیم ناشناس اروند را مغلوب کرد . در اروند، فرید بازیکنی تکنیکی و آینده داری نشان داد اما گلهای این تیم را امید مرادپور به ثمر رساند. در بعثت هم علی عباسی با پنج گل از همان روز نخست برای بهترین گلزن خیز برداشت .عباسی بهترین بازیکن این دیدار بود. دیگر گلهای بعثت را احمد غلامی (۲گل) و شولی به ثمر رساندند. در آخرین بازی این شب هم ضامن گر چه گل نخست را دریافت کرد اما در ادامه بر بازی مسلط شد و با نتیجه ۷ بر ۳ پیروز این دیدار شد. مصطفی خلیلیان عنوان بهترین بازیکن این دیدار را به دست آورد. خلیلیان ۳ گل رای ضامن به ثمر رساند. محمود خدری و سید ابراهیم موسوی هم دیگر گلهای ضامن را به ثمر رساندند. خدری هم مانند خلیلیان در این دیدار سه گل به ثمر رساند.  گلهای شن سا را اسماعیل خداپرستیان (۲گل) و محسن قنواتی به ثمر رساندند.

در حاشیه:
رحمان عمادی رئیس اداره ورزش و جوانان از تماشاگران این مسابقات بود.
منوچهر امیری رئیس هیات فوتبال هم از میهمانان این مسابقات بود.
علی کرم گرنه یکی از پیشکسوتان فوتبال گناوه هم در سالن حضور داشت.
اصغر احمدی و محمد شرونی از قاضیان بنام کشور دیدار نخست را قضاوت کردند.
دسته ورزشی سورنا میزبان این مسابقات است .این تیم را سالها پیش شادروان مرتضی خلیفه لیراوی از بازیکنان خلاق و با اخلاق ورزش گناوه تشکیل داد.
زحمت این مسابقات هم بر دوش مرتضی گاوداری و غلامحسین یوسفی است.
اروند امیریان.موسوی بعثت سربست سورنا شن-سا ضامن-آهو عباسی..
 

پست های مرتبط

۰ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *