امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

استقلال ریگ در بوشهر دریانوردان را متوقف کرد/پاس اولین پیروزی را دشت کرد+تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : مسابقات لیگ دسته اول فوتبال استان هفته هفتم خود را هم به اتمام رساند. در گروه اول پرسپولیس دیلم با سه گل هم نام عسلویه ای خود را با شکست بدرقه کرد. عباس کیانی ، عیسی حجری ، احمد اسماعیلی برای نماینده دیلم گلزنی کردند.استقلال بنه گز هم با چهار گل آزادی زیارت برازجان را در هم کوبید.دیدار تیم های دریانوردان بوشهر و استقلال بندر ریگ هم با نتیجه دو بر دو مساوی به پایان رسید. در این دیدار نماینده بندر ریگ دوبار از میزبان خود عقب افتاد ولی تلاش آنها تا دقیقه ۹۰ ادامه داشت و با یک امتیاز بوشهر را ترک کردند.حسن یاسر و حسن آتشی برای دریانوردان گلزنی کردند و گلهای استقلال بندر ریگ را هم محمد نجفی و سعید باقری به ثمر رساندند.در این گروه دریانوردان بوشهر و پرسپولیس دیلم ۱۴ امتیازی هستند و بر حسب تفاضل گل در رده ی اول و دوم قرار دارند.استقلال بنه گز با ۱۳ امتیاز در تعقب دو تیم بالای جدولی است ، استقلال بندر ریگ هم ۱۰ امتیازی و در مکان چهارم جدول قرار دارد.پیروزی چاه مبارک و آزادی زیارت هم با ۷ و ۱  امتیاز در رده های پنجم و ششم هستند.
در گروه دو جدال حساس دو تیم صفا دیر و پیام چغادک با یک گل بسود پیام به پایان رسیدی تک گل تیم پیام را موسی رحمت به ثمر رساند.جام جم جم هم در کنگان با نتیجه سه بر دو میزبان خود میداف را شکست داد رضا رضایی هر سه گل نماینده جم را به ثمر رساند که دو تای آن از روی نقطه پنالتی بود.اسماعیل نوبخت و عارف ادریش برای میداف گلزنی کردند.
در گناوه هم تیم پاس از خلیج فارس برازجان پذیرایی می کرد سبزپوشان برای امیدوار بودن به بقا در لیگ نیاز مبرم به سه امتیاز داشتند و شاگردان فتحی هم بدنبال پیروزی تا همچنان در کورس برای بهترین تیم دوم باشند. در نیمه نخست دو تیم فوتبال نزدیکی را به نمایش گذاشتند و نتوانستند موقعیت جدی خلق نکنند ولی در نیمه دوم هر دو تیم موقعیت های خوب گلزنی داشتند که در جدی ترین صحنه برفی مهاجم تیم پاس گل خالی را نتوانست باز کند. بعد از این موقعیت نماینده برازجان یکی دو فرصت خوب گلزنی بدست آوردند که بازیکنان این تیم هم قدر این توپ ها را ندانستند تا در دقیقه ۹۱ ارسال توپ توسط محسن حیدری با ضربه تمام کننده بهروزی تک گل سه امتیاز پاس را به همراه داشت.
در حواشی : قسمتی از چمن به دلیل باز بودن شیر آب به زیر آب رفته بود که قبل از آغاز بازی با تلاش مربیان پاس و اعضای هیات فوتبال شرایط را برای بازی مهیا کردند.

در گروه دو پیام چغادک با ۱۹ امتیاز در صدر قرار دارد و فقط یک امتیاز از سه بازی آینده خود می خواهد تا به لیگ برتر استان صعود کند.خلیج فارس برازجان و صفا دیر هم با ۱۱ امتیاز دوم و سوم هستند. جام جم جم و پاس گناوه با ۶ امتیاز چهارم و پنجم هستند و میداف کنگان هم با ۳ امتیاز در قعر جدول قرار دارد.
در گروه سه خیبر اهرم با دو گل حسین قدرتیان و حسین کازرونی از روی نقطه پنالتی پیکان دیر را از پیش رو برداشت ، فجر کنگان و کشاورز سنا خورموج بدون گل بازیشان به پایان رسید . جوان جم با نتیجه سنگین ۸ بر ۲ مغلوب شاهین عسلویه شد. جاسم یکتا ( ۵ گل ) ، علی جبری، رحمانی و دخت برای نماینده عسلویه گلزنی کردند، یزدان بخش افخاری و روح الله فرامرزی هم برای جوان جم گلزنی کردند.
در گروه سه خیبر اهرم با ۱۷ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد . شاهین عسلویه با ۱۳ امتیاز به مکان دوم صعود کرد ، فجر کنگان ۱۲ امتیازی  است و در مکان سوم قرار دارد ، پیکان دیر ۶ امتیازی  و چهارم جدول جوان جم هم با ۴ امتیاز در مکان پنجم قرار دارد .کشاورز سنا خورموج هم با ۳ امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

خلیج-فارس-برازجانمدافع-خلیج-فارسزارعیفتحیسالم-قائدیهادی-حسین-زادهسید-احمد-موسویخلیج-فارس..حمید-عربزادهحاج-محمود-مسعود-نیاپاس-گناوه.خلیج-فارس-برازجانپاس.خلیج-فارسپاس..خلیج-فارسپاس...خلیج-فارسبک-زادهبحرینی-دبیر-هیات

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *