امروز: ۰۲ مرداد ۱۴۰۳

در دیداری پر حاشیه پرسپولیس شهرداری گناوه از صعود باز ماند

یاران سبز _ محمد احمدزاده : در رده سنی نوجوانان در یک دیدار معوقه دو تیم استقلال بنه گز و پرسپولیس شهرداری گناوه در ورزشگاه شهید سراجی گناوه به مصاف یکدیگر رفتند. نماینده بنه گز که با اختلاف ۱۱ امتیاز از هفته ها قبل صعود خود را مسجل کرده بود در مقابل پرسپولیس شهرداری گناوه قرار گرفت .استقلال گر چه انگیزه ای برای این دیدار نداشت اما پرسپولیس برای رسیدن به مکان دوم سه امتیاز این دیدار را نیاز داشت و همین موضوع باعث شد تا دیدار دو تیم آبی و قرمز حساس شود. در نیمه نخست فوتبال پایاپای دو تیم یک گل برای پرسپولیس به همراه داشت گلی که رضا حیاتی به ثمر رساند. در نیمه دوم استقلال بنه گز موفق شد کار را به تساوی بکشاند ولی نماینده گناوه باز هم روی تیز هوشی حیاتی به گل دوم رسید بعد از این گل شاگردان یحیی کرمی می توانستند اختلاف را زیاد کنند اما با بی دقتی فرصت ها را از دست دادند تا در دقیقه ۸۸ میهمان که در این مسابقه انگیزه چندانی هم نداشت به گل دوم هم دست یافت ، با این نتیجه استقلال به لیگ برتر رسید و پرسپولیس هم مکان دوم را از دست داد تا هیچ شانسی برای صعود نداشته باشد.

دیدار فینال لیگ دسته اول نوجوانان استان بین دو تیم استقلال بنه گز و فجر کنگان به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد. دیدار رده بندی هم بعد از قرعه کشی و مشخص شدن میزبان و میهمان در بازی رفت و برگشت بین وحدت گناوه و نماینده جم برگزار می شود.

در حواشی :

دیدار استقلال بنه گز و پرسپولیس شهرداری گناوه حواشی زیادی داشت ، از اخراج حیدری تا اعتراض های کریمی تا درگیری هاشمی بازیکن پرسپولیس و مربی استقلال بنه گز پایان این دیدار را ناخوشایند کرد.

اعتراض علی حیدری بازیکن پرسپولیس شهرداری به داور باعث شد تا این بازیکن با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شود. بعد از اخراج این بازیکن حمید کریمی مربی پرسپولیس به زمین رفت و با الفاظ رکیک فضای ورزشگاه را بهم ریخت و قاضی این میدان هم رای به اخراج وی داد.

بعد از سوت پایان بازی شاهین بیروتی با بازیکن استقلال درگیر شد و مصظفی هاشمی مدافع پرسپولیس شهرداری هم با یک ضربه صورت مربی بنه گز را غرق در خون کرد.

امیر حسین موسایی هم که بدلیل محرومیت از روی سکو نظاره گر این بازی بود در پایان بازی با یکی از اعضای کادر فنی نماینده بنه گز درگیری لفظی پیدا کرد تا در روزی که نماینده گناوه از صعود به عنوان تیم دومی هم باز مانده بود با اخلاق هم فاصله بگیرد. این حرکات در رده سنی نوجوانان می تواند عواقب بدی داشته باشد.

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. حسين

  دی مندو ،تو …چه گفتنه و فوتبال،همه هم ایفهمن تو کی،بعدم حرف از اخلاقت نه فنی ، وقتی از فوتبال بویی نبردیه لطفاً اظهار نظر نکن چون دعوتت نکردنه درباره کسی نظر بدی ،درآخر آغای ح…. برو سرت تو لاک خوت بویی و تماشگرنما بازی در نیا که فوتبال چهارتا مثه تو که سیخاطر … فوتبال دنبال میکنن خراب کردینه،حرف اضافی زدی دفعه دیگه برخوردم عوض میشه…

  پاسخ
 2. دى مندو

  شما فقط برین ۴تا۴بخرین!
  هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *