امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

آغاز لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور و شکست جنوبی ها+تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور با انجام چهار دیدار آغاز شد. در این دور ۱۳ تیم به صورت تک بازی به دیدار هم خواهند رفت تا چهره پنج تیم برتر برای برگزاری دور نهایی مسابقات مشخص شود. در لیگ هشتم فوتبال ساحلی تیم های دریانوردان پارس جنوبی ، شهید جهان نژادیان ، یاران اصفهان ، ملوان بندرگز ، لسمان مروارید خزر ، تاک تیران ، شهرداری بندرعباس ، شهرداری تبریز ، موج گناوه ، گلساپوش یزد ، قوی سپید انزلی ، خزر رودسر و نماینده مازنداران حضور دارند.

در ساحل خلیج فارس و در هفته نخست موج گناوه میزبان گلساپوش یزد یکی از قدرتهای فوتبال ساحلی کشور بود. موج بعد از قهرمانی در لیگ دسته اول و با ترکیبی کاملا بومی و آشنا وارد لیگ برتر شد و خود را به سطح اول فوتبال ساحلی یعنی لیگ برتر رساند. در دهمین روز از اردیبهشت ماه در هفته اول موج گناوه از تیم گلسا پوش یزد یکی از تیم های همیشه مدعی فوتبال ساحلی کشور پذیزایی می کرد. مردان کویر آمده بودند تا در گام نخست پیروزی را در کنار آب های خلیج فارس به دست بیاورند ؛ بازیکنان جوان و جویای نام گناوه ای هم به دنبال ممکن کردن غیرممکنها هستند. حیدر نیکو نژاد و شاگردانش با تیمی کاملا بومی  به دنبال جایگاهی شایسته در میان بزرگان فوتبال ساحلی کشور هستند.

با شروع مسابقه در وقت اول این دیدار دو تیم با توجه به عدم شناخت کافی  احتیاط را در دستور کار داشتند و موقعیت های چندانی به روی دروازه های خلق نشد گر چه موج  فوتبال بهتری نسبت به حریف قدرتمند خود ارائه داد و در جدی ترین صحنه ضربه آزاد مستقیم جعفر غلامی به تیر دروازه هم برخورد کرد. در دوازده دقیقه دوم نماینده یزد به خوبی و با توجه به تجربه ای که داشتند توسط کاپیتان خود محمد علی مختاری به گل رسید و از گل خود به خوبی محافظت کرد. در وقت پایانی مردان جنوب هر چه زدند به درب بسته خورد و در مقابل حمید بهزادپور سنگربان تیم گلسا پوش تسلیم شدند. بهزادپور در این دیدار چندین واکنش بسیار خوب از خود نشان داد تا این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود نماینده یزد خاتمه پیدا کند.

در حواشی :

با وجود اینکه مسابقات در سطح اول کشور یعنی لیگ برتر برگزار می شد انتظار می رفت استقبال بیشتری از این مسابقه صورت گیرد، تماشگران حاضر در ورزشگاه هم فقط نظاره گر بازی بودند.

احمد دهقان در تیم موج روز خوبی را پشت سر گذاشت ولی در گل زدن ناکام بود. حمید بهزادی پور در چارچوب دروازه تیم گلسا پوش بار ها با واکنش های خود مانع از گلزنی بازیکنان موج شد و بی شک بهترین بازیکن زمین بود.

در برخی صحنه ها هم میلاد فتوت گلر موجی ها هم با تجربه نشان داد و مانع رسیدن حریف به گلهای بیشتر شد.

موج گناوه همچون سال های گذشته با بازیکنان بومی خود پا به این رقابت گذاشت بازیکنانی که قطعا طی این سالها به تجربه آنها اضافه شده و باید بدانند که نباید به راحتی امتیاز های خانگی را از دست بدهند.

دریانوردان بوشهر در خانه در ضربات پنالتی از تیم شهید جهان نژادیان آبادان شکست خورد این مسابقه با نتیجه پر گل ۷ بر ۷ به پایان رسیده بود در ضربات پنالتی نماینده آبادان پیروز از زمین خارج شد.

حسین میری شمسی سر مربی تیم گلسا پوش یزد بعد از پیروزی تیمش در برابر موج گناوه گفت : با توجه به اینکه هفته اول مسابقات است تیم ها تازه از شرایط تمرینی خارج شدند قطعا بازی کردن سخت بود و ما اصلا چنین بازی خوبی را از تیم موج انتظار نداشتیم و آنها کار را برای ما سخت کرده بودند.وی در ادامه افزود : بعد از گلی که به ثمر رساندیم تجربه بازیکنانم به کار آمد و بازی را مدیریت کردند در چندین صحنه هم دروازبان ما مانع گلزنی تیم موج شد ولی اگر بازی مساوی می شد عادلانه تر بود ، خدا را شکر که با پیروزی گناوه را ترک می کنیم..

موج-بندر-گناوه گلسا-پوش-یزد کاپیتان-ها تیم-داوریموج-گناوه..گلسا-پوش-یزدمختاری..موج-بندر-گناوه.گلسا-پوشموج.گلسا-پوشموج-بندر-گناوه.گلسا-پوش-یزدلیگ-برتر-فوتبال-ساحلیمحمد-علی-مختاری-..علی-علیزادهفوتبال-ساحلی-حرکت-آتروباتیکگلسا-پوش-یزد..داور-اولداور-دومحیدر-نیکو-نژادحمید-رضا-دهقانیحمید-بهزاد-پورحسین-میر-شمسیایمان-میر-شمسیاحمد-دهقاناحمد-دهقان...جعفر-غلامی-1میلاد-فتوتایمان-لیراوی

پست های مرتبط

۰ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *