امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

امید گناوه مدعی بود سقوط کرد / کارگر بنه گز در لیگ ماندگار شد

یاران سبز _ محمد احمدزاده ،هفته پایانی مسابقات لیگ دسته اول جوانان استان به پایان رسید، امید گناوه که در ابتدای مسابقات با کسب نتایج خوب از مدعیان صعود بود در پایان مسابقات از لیگ دسته اول جوانان استان خداحافظی کرد و به گناوه بازگشت.

تیم فوتبال امید گناوه یکی از مدعیان صعود از گروه خود که در هفته های نخست نتایج مطلوبی کسب کرده بود در دو هفته پایانی با شکست های سنگینی که متحمل شد بر حسب تفاضل گل نسبت به کارگر بنه گز سقوط کرد. نماینده شهرستان گناوه که در بازی آخر تنها به یک امتیاز نیاز داشت تا در لیگ ماندگار شود با ۱۰ بازیکن به برازجان سفر کرد و در شرایطی سخت با چهار گل نتیجه را واگذار کردند. در بازی همزمان هم کارگر بنه گز در بوشهر که باید منتظر شکست امید می ماند و خودش هم از سد ملوان می گذشت، کارگر ابتدا از حریف خود عقب افتاد اما در حالی که با یک اخراجی ده نفره به بازی ادامه می داد با گلهای حسن آرمان و محمد حسن هاشمی موفق به کسب سه امتیاز شدند. کارگر با این پیروزی در امتیاز ۱۷ با امید برابر شد و با تفاضل گل بهتر نسبت به امید گناوه در لیگ دسته اول ماندگار شوند.

مصطفی ربیعی سرمربی امید در خصوص وضعیت تیمش در دو هفته پایانی و نتایج ضعیف این تیم گفت : متاسانه دو دستگی که در بین بازیکنان ما به وجود آمده بود باعث شد این  نتایج رقم بخورد و استارت این اتفاق در بازی با عسلویه زده شد و حتی در بازی با برازجان که تنها به یک امتیاز نیاز داشیم متاسفانه بازیکنان ما هر کدام بنا دلایلی که هیچکدام از آنها برای ما قابل قبول نبود از همراهی تیم سر باز زدند. بازیکن نسبت به تیم تعهد دارد و باید به تعهد خود عمل کند که در این بازی این گونه نشد. این سقوط و شکست حاصل دو دستگی بازیکنان بود و ما با آنها با طور قاطع برخورد خواهیم کرد.

سرمربی امید اظهار داشت: علی امیری، حسین سلامی، هادی ساهنیان و محمد یوسفی بازیکنانی بودند که هر کدام بنا به دلایلی تیم را همراهی نکردند و مجید خواجه گیری و محمدپولادی هم بدلیل مصومیت های که از قبل گریبان گیر آنها بود در کنار تیم نبودند.

جوانان-کارگر-بنه-گز

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. امیدی

    یعقوب و ربیعی مربی نیستن ،مدیریت توی مربیگری ندارن ،وافعا حیفه نماینده شهرستان دست اینا باشه،سابقه بردن تیم به استان رو ندارن ،فقط سقوط میدن .

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *