امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

جلسه پر از تخلفات قانونی ست و ما انتظار داریم کمیته انطباق نسبت به این جلسه واکنشی قانونی از خود نشان دهد

سلیمان-نظامپوریاران سبز: استیضاح شهردار قبل و معرفی شهردار جدید حواشی فراوانی را در گناوه به دنبال داشته است. شورای شهر گناوه بیش از ۱۲ گزینه را برای حضور در راس شهرداری گناوه در نظر گرفته بود که بالاخره در فرایندی پر چالش رای پنج عضو شورا بنام ابراهیم احمدی نوشته شد؛ اما حتی انتخاب شهردار هم نتوانست فضای حاکم بر شورا و شهرداری را آرام کند. هنوز خنده بر لبان اعضای پیروز ننشسته بود که چهار عضو شورا انتقادهای تند خود را آغاز کردند و حتی بدون امضای صورتجلسه، شورا را ترک کردند. این موضع گیری ها خیلی زود راه به رسانه پیدا کرد و ناگفته های زیادی در همان زمان کوتاه گفته شد و بالاخره لایحه اعتراضی چهار عضو به فرمانداری گناوه رسید تا کمیته انطباق به ریاست فرماندار گناوه و سه عضو دیگر رای نهایی را در مورد آن صادر کند.

سلیمان نظامپور یکی از اعضای معترض شورای شهر گناوه در این زمینه گفت: ما نمایندگان مردم هستیم و باید واقعیتها را بگوییم چون از ابتدا هدفمان خدمت بوده است. ما برای حفظ آرامش در درون شورا و در این مدت خیلی از مشکلات را عنوان نکردیم و تا حدودی محافظه کاری را در پیش گرفتیم ولی با توجه به اینکه اینبار حق و حقوق مردم نادیده گرفته شده است با صراحت تمام واقعیت ها را بیان می کنیم و انتظار داریم مردم هم برای تشخیص واقعیت ها به نمایندگان معترض خود در شورا نزدیکتر شوند.

نظام پور در ادامه بیان داشت: لایحه ای را با تمامی موارد تخلف به فرمانداری تقدیم کرده ایم. عضو شورای شهر گناوه اظهار داشت : رئیس شورای شهر گناوه برای برگزاری جلسه ای که اکثریت اعضا درخواست آن را داشتند زمان بسیار زیادی را از شورا گرفت تا جایی که بهترین گزینه شورا با وجود داشتن حمایت پنج عضو شورا و نزدیک شدن دو عضو دیگر به جمع حامیان انصراف خود را اعلام کرد. نظامپور ادامه داد : آخرین جلسه ای که برگزار شد تنها جهت بررسی وضعیت چهار گزینه باقی مانده بود و قرار بود در آن جلسه تنها به پرونده آقایان منصوری ، پارسایی فر ، عباسی و موصلی پرداخته شود اما ناگهان در اواسط جلسه صحبت از ابراهیم احمدی شد. این جلسه بدون نامه رسمی به اعضا برگزار شده است و با توجه به قانون شوراها این جلسه قانونی نمی باشد. نظام پور با استناد به صحبتهای خسرو حسینی نایب رئیس شورا گفت: اگر به فیلم مربوط به این جلسه نگاه کنید می بینید که دو تن از اعضای شورا با تندخویی و بی حرمتی قبل از نوشتن پیش نویس از آقای حسینی امضا می گیرند که این خود خلاف قانون است.

نظامپور در پایان گفت: این جلسه پر از تخلفات قانونی ست و ما انتظار داریم کمیته انطباق نسبت به این جلسه واکنشی قانونی از خود نشان دهد.

کمیته انطباق متشکل از فرماندار ، معاون عمرانی ، حقوقی فرمانداری و کارشناس شوراها در فرمانداری می باشد.

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. قانون

  ا… مهره خ … است که بیش از ده سال است گناوه را از راه دور کنترل می کند و هیچ شهرداری بدون مجوز ایشان به کار گمارده نمی شود .
  توضیح بیشتر و رایزنی هایی که از طرق مختلف انجام گرفته در فرصت های آینده به اطلاع دوستان خواهد رسید .

  پاسخ
 2. روح الله لیراوی

  سلام اقای خضری به عنوان یک ادم مطلع از اوضاع شهر از شما انتظار داشتیم این ظلم و بی عدالتی که پاساژ داران بر مردم شریف و محجوب گناوه می کنن را انعکاس دهید تا شاید گوش شنوایی باشد و فکری به حال مردم شهر شود ایا واقعا کرایه یک باب مغازه ۱۲ متری در بندر گناوه چهار میلیون تومان در ماه است ؟ ایا به جز مغازه داری شغل دیگری در گناوه وجود دارد ؟ چرا اقای پاساژ دار از خدا بی خبر باید کرایه ۵۰ میلیونی در سال بگیرد و مالیات ۶ میلیون را بدهد واقعا اداره دارایی از این کار مطلع نیست ؟ به امید انعکاس شما و گوش شنوای مسعولین امنیتی و اجرایی عزیز

  پاسخ
 3. رضا دهقانی

  نکس که به هر دین خدا قبله نما بود
  از درد نهان دل ما پرده گشا بود
  از پرده برون آمد و از غیب خبر داد
  آنکس که دلش محرم اسرار خدا بود
  شعر : رضا دهقانی
  با تبریک عید سعید مبعث و نزول آیه ی رحمت و بعث ختم المرسلین حضرت محمد مصطفی .ص. بر همه مسلمانان جهان و حضرت مهدی .ع. و رهبر معظم انقلاب و مردم شریف ایران خصوصا هم شهری های گرامی
  و اما …………..
  همه خوبند
  هم شهردار عزل شده
  هم شهردار انتخاب شده
  هم شهردار رد شده
  هم اعضای محترم شورا
  هم منتقدین سیاسی و اجتماعی
  .
  .
  .
  پس ایراد از کجاست؟
  عدم برنامه ریزی صحیح و انشقاق بین تصمیم گیرندگان.
  چکیده اندیشه و برایند تفکر هر ملتی نمایندگان آنها هستند
  چه در شورا ؛ چه در مجلس شورای اسلامی ؛ چه در دولت (ریاست جمهوری) و چه در مجلس خبرگان و . . .
  ملاک انتخاب و معیار سنجش افراد چیست ؟
  تعهد ؟ تخصص؟ سن؟ مدرک تحصیلی؟ تجربه کاری؟ اصالت خانوادگی؟ وجهه اجتماعی؟ خط سیاسی؟ واسطه قوی و لابی گری؟مال و ثروت؟ ……
  کدام گزینه؟
  .
  .
  .
  هیچکدام !
  ملاک انتخاب یک مدیر خوب دو چیز است :
  ۱- کارنامه ۲- برنامه
  که متاسفانه در مملکت ما در اکثر موارد این حقیقت ها فراموش شده و آن واقعیت های فوق الذکر در اذهان متصور شده و بر اساس آنها تصمیم گیری می شود غافل از تبعات و عواقبی که ممکن است در دراز مدت برای رکود جامعه داشته باشد .
  و مسئله اینجاست که در جامعه ی ما واقعیت و حقیقت در تقابل با هم قرار دارند نه در تعامل !
  چون حقیقت : آن چیزی ست که باید وجود داشته باشد و
  واقعیت : آن چیزی ست که وجود دارد .
  و خیلی از چیزها جوری که باید وجود داشته باشند نیستند.
  نتیجه : (هیچ چیز سر جای خودش نیست) و این می شود که : هر سال میگیم دریغ از پارسال …
  پند : آنگونه بنما که هستی نه آنگونه باش که می نمایی.
  با تشکر از همه مردم شریف و خداجوی گناوه عزیز

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *