امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

دریانوردان بوشهر و استقلال بنه گز راهی فینال شدند + تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : با اتمام دور نخست مسابقات لیگ دسته اول فوتبال بزرگسالان استان بوشهر و مشخص شدن چهار تیم صعود کننده به لیگ برتر ، مرحله نیمه نهایی این مسابقات هم انجام گرفت. در دو دیدار انجام شده خیبر اهرم میزبان استقلال بنه گز بود و دریانوردان بوشهر هم از پیام چغادک پذیرایی می کرد که استقلال در ضربات پنالتی پیروز این دیدار شد و دریانوردان هم با دو گل پیام چغادک را مغلوب کرد.

در زمین شماره دو ورزشگاه شهید بهشتی دریانوردان از تیم پیام چغادک پذیرایی می کرد ، پیام چغادک بدون شکست به این مرحله رسید و دریانوردان هم به عنوان بهترین تیم دوم جدول راهی این دور شد.در این دیدار مهدی قنبری سرمربی دریانوردان که اکثر برنامه های خود را بر روی مهاجم با تجربه خود رسول پور آزاد برنامه ریزی کرده بود خیلی خوب به هدف خود رسید و در دقایق ابتدایی پور آزاد در مصافی تک به تک اولین گل دریانوردان را به ثمر رساند. تا از تک موقعیت خود به خوبی استفاده کرده باشد در ادامه هم فشار های چغادکی ها بی ثمر ماند و نیمه اول با همان یک گل خاتمه یافت. در نیمه دوم هم اکثر توپ و میدان در اختیار شاگردان فرخنده پی بود و بدنبال زدن گل تساوی بودند ولی باز هم فرار پور آزاد با بی احتیاطی هادی شفعی گلر چغادکی ها روبرو شد و پورآزاد درون محوطه جریمه پیام سرنگون شد و قاضی این دیدار نقطه پنالتی را به سود دریانوردان اعلام کرد تا حسن آتشی گل دوم را برای دریانوردان بر خلاف جهت بازی به ثمر برساند. در این دیدار پیام چغادک تیم برتر میدان بود ولی تجربه دریانوردان نگذاشت تا پیام به فینال برسد.

در حواشی :

دیدار تیم های خیبر اهرم و استقلال بنه گز هم در وقت قانونی گلی به همراه نداشت و دو تیم فینالیست را در ضربات پنالتی مشخص کردند. در ضربات پنالتی  بنه گزی ها با نتیجه ۵ بر ۴  موفق به شکست میزبان خود شدند و به فینال رسیدند.

دیدار فینال بین دو تیم دریانوردان بوشهر و استقلال بنه گز به میزبانی بوشهر برگزار خواهد شد.

در دقایق ابتدایی بازی جاشویی سرپرست دریانوردان بوشهر با توهین های خود از روی نیمکت اخراج شد . توهین های جاشویی به هیات فوتبال بعد از اخرج او هم همچنان از پشت فنس ها ادامه داشت.

مهرداد فرخنده پی هم که بدنبال صعود به فینال بود و بعد از دریافت گل کمی عصبی به نظر می رسید. اعترضات شدیدی به تیم داوری داشت. فرخنده پی اعتقاد داشت که خطای مدافع حریف بر روی رحمت در درون محوطه جریمه اتفاق افتاده است .

لیدر معروف چغادکی هم با بلند گو در ورزشگاه حضور داشت. حسین غلامی داور این دیدار از همان ابتدا با حضور او مخالف بود و با تذکر های که به او دادند بلندگو را خاموش کرد ولی در دقیقه ۸۰ با توهین به داور توسط ماموران نیرو انتظامی دستگیر شد که در پایان مسابقه همه چیز ختم و به خیر شد.

حسین آتشی یکی از با تجربه های دریانوردان بعد از خطا بر روی مدافع پیام با فحاشی یکی تماشاگران پیام روبرو شد که او هم در حرکتی غیر ورزشی حرکت ناشایست تماشاگرنما را تکرار کرد که این حرکت آتشی موجب درگیری بین بازیکنان دو تیم شد و بعد از وقفه ای چند دقیقه ای بازی دوباره از سر گرفته شد .

پیام-چغادک دریانوردان-بوشهر

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *