امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

سه امتیاز بی دردسر برای پرسپولیس شهرداری گناوه/یک شکست سنگین برای امید گناوه+تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : مسابقات لیگ دسته اول جوانان استان با انجام دو بازی در گروه های شمال و جنوب پیگیری شد. در گروه جنوب دیدار تیم های فجر دیر و پرسپولیس اهرم با نتیجه سه بر صفر به سود نماینده دیر خاتمه یافت. دیدار تیم های پتروشیمی نوری کنگان و بهمن برازجان با انصراف نماینده کنگان انجام نشد و سه امتیاز این دیدار را به برازجان دادند و پرسپولیس شهرداری گناوه هم که میهمان عقاب چغادک بود که با انصراف عقاب سه امتیاز به پرسپولیس داده شد.

در گروه شمال دیدار معوقه بین دو تیم پیروزی برازجان و پیروزی اخند عسلویه با یک گل به سود نماینده برازجان به اتمام رسید.امید گناوه هم که می توانست با پیروزی در برابر پرسپولیس کاکی امید زیادی به صعود داشته باشد با شکست سنگین ۴ بر ۱ بازی را واگذار کرد. در همان دقایق ابتدایی مسابقه مهاجمان کاکی موقعیت های خوب گلزنی را از دست دادند و در ادامه بر خلاف جریان مسابقه و در اواسط نیمه نخست توپ ارسالی از جناح راست امید را مدافع پرسپولیس به اشتباه وارد دروازه خودکردند. در دقایق باقی مانده نیمه نخست هم گر چه اکثر توپ و میدان در اختیار میهمان بود ولی در خلق موقعیت خوب عمل نکرد. در نیمه دوم همچون نیمه اول نماینده کاکی فوتبال خوبی را به نمایش گذاشت و اینبار قدر موقعیت ها را دانست و موفق شدند چهار بار پیاپی دروازه نماینده گناوه را باز کنند و با نتیجه پر گل ۴ بر ۱ گناوه را ترک کنند.گلهای نماینده کاکی را میلاد اکبری ، ایمان حاجی زاده ، صابر احمدی و عبدالله حاجیانی به ثمر رساندند.

با نتایج بدست آمده امید گناوه برای صعود به مرحله بعد ضمن شکست پیروزی برازجان در برازجان در بازی آخر باید منتظر شکست این تیم در بنه گز هم باشد.

در حواشی :

حسین کهنسال سرمربی نوجوانان تیم امید گناوه هم از روی سکو نظاره گر این دیدار بود که یکی بازیکن پرسپولیس کاکی را با فحاشی و توهین های خود مورد خطاب قرار می داد.کهنسال در لیگ برتر نوجوانان هم سابقه این حرکات و توهین ها را دارد.

جوانان-امید-گناوه جوانان-پرسپولیس-کاکیمجید-خواجه-گیری کاپیتان-جوانان-پرسپولیس-کاکی علی-سالمی-گلر علی-امیرییعقوب-جوهری-1سرمربی-پرسپولیسکاکی ساهانیان جونان-پرسپولیس-کاکیرضا-فرشیان-کمک-داور جوانان-..-پرسپولیس-.-کاکی پرسپولیس-کاکی-.-جوانانپرسپولیس-کاکی.امید-گناوه اسماعیلی اسماعیلی1 امید-گناوه-.-پرسپولیس-کاکی-.-.-.پرسپولیس-کاکی.امید-گناوه..

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. حسن

  سلام و خداقوت و درود بر عکاس حرفه ای و زحمت کش سایت که وقت و بی وقت در خدمت ورزش می باشد ان شالله موفق باشی عکس ها مثل همیشه فوق العاده زیبا

  پاسخ
 2. گناوه

  آقای احمد زاده چرا تمیگین که حرد بازیکن کاکی تماشاگران را تهریک میکرد و گل دومشون و سومشون چطور گل شد
  و تماشاگران کاکی مارو مخسره میکردند
  هم فقط بلدی مال گناوه ای رو بگی

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *