امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

شایسته های گناوه در جهان+تصویر

یاران سبز: با اتمام پنجمین دوره مسابقات جهانی کم بینایان و نابینایان جهان که در سئول پایتخت کره جنوبی انجام شد کاروان بعثت کشورمان به ۳۲ مدال رنگارنگ دست یافت. در این دوره ۶۶ کشور حضور داشتند که ملی پوشان ایران با کسب ۱۵ مدال طلا ، ۶ نقره و ۱۱ برنز در میان ۶۶ کشور شرکت کننده از نظر تعداد مدال در جایگاه سوم ایستاد. در میان ملی پوشان کشور چهار ورزشکار گناوه ای هم حضور داشتند که در مجموع موفق به کسب چهار مدال رنگارنگ شدند. خوش رنگ ترین مدال ورزشکاران گناوه ای را که آخرین مدال طلای کاروان کشور نیز بود سجاد نیبک پرست در پرتاب نیزه  با رکورد ۵۹/۶۹ متر به دست آورد. نیک پرست با این رکورد جواز حضور در مسابقات IPC قطر که در مهر ماه سال جاری برگزار می شود را هم به دست آورد. مدال نقره این رشته نیز به ورزشکار گناوه ای رسید. سید عرفان حسینی لیراوی با پرتاب ۵۶/۶۰ متر تنها سجاد نیک پرست را بالاتر از خود دید. در دوی ۴۰۰ متر سید حبیب حسینی لیراوی با رکورد ۵۰/۸۰ ثانیه مدال برنز را به دست آورد. در این ماده ورزشکارانی از کشور های آذربایجان و مکزیک مدالهای طلا و نقره را به دست آوردند. در سریعترین ماده مسابقات جهانی نابینایان و کم بینایان حسین سعیدی نتوانست حریف دو رقیب روسی خود شود و به مدال برنز دو صدمتر بسنده کرد. رکورد سعیدی در این ماده ۱۱/۴۸ ثانیه بود.

ورزشکاران ملی پوش گناوه ای امروز صبح در گلزار شهدای گناوه مورد استقبال مردم و مسئولین قرار گرفتند. در مراسم استقبال از ورزشکاران گناوه ای تیم ملی نابینایان و کم بینایان، نوروزی معاون سیاسی فرمانداری گناوه از زحمات ورزشکاران گناوه ای قدردانی کرد و گفت: افتخار آفرینی شما در میادین بین المللی باعث افتخار گناوه و کشور است.

حسین سعیدی فرزند سردار شهید محمد جعفر سعیدی است که دارای عناوین مختلف جهانی ، آسیایی و پارالمپیک می باشد.

نابینایان-و-کم-بینایان.گلزار-شهدانابینایان..-و...کم-بینایان

حبیب-حسینی-لیراوی حسین-سعیدی... حسین-سعیدی سجاد.نیک-پرست سعیدی.حسینی-لیراوی عرفان-حسینی-لیراوی قهرمانان-نابینایان-و-کم-بینایان نابینایان..و-کم-بینایان نابینایان.و.کم-بینایان نابینایان-و-کم-بینایان... نابینایان-و-کم-بینایان.سعیدی.لیراوی سجاد3

پست های مرتبط

۰ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *