امروز: ۱۳ آذر ۱۴۰۱

آیا دشتی هم تسلیم می شود؟

یاران سبز _ محمد احمدزاده : ایرانجوان خورموج، تیمی که هدف مشخصی داشت ، آنها راه را منطقی طی کردند، گذشته را خوب به خاطر سپردند ، در حال تامل کردند و آینده را ساختند. جوان خورموج از معدود تیمهایی در کشور است که راه صعود را با پشتیبانی بازیکنان بومی در اندک زمانی از لیگ استان به لیگ دسته دوم کشور با موفقیت طی کرد. آنها حتی در لیگ دسته دوم هم موفق بودند و به دور دوم لیگ دسته دوم صعود کردند و نتایجی تاریخی را به ثبت رساندند، نتایجی که هزینه مالی هنگفتی برای رقیبان تا دندان مسلح داشت. ایرانجوان خورموج در لیگ دسته دوم کشور پشت حریفانی را به خاک مالید که قرار داد یک بازیکن آنها با تمام هزینه های فصل جوان برابری می کرد و این به دست نیامد جز با تیمی دشتی که دلیرانه جنگید؛ اما این روزها خبرهای دشتی هم نازیباست، ایرانجوان خورموج هم از پا افتاده است و در انتظار انتقال به سر می برد. مشکلات مالی در ایرانجوان خورموج فروش امتیاز این تیم را حتمی کرده است. آیا فشار بی امان مالی دشتی را هم تسلیم خواهد کرد.

نگاهی گذرا به پرونده ایرانجوان خورموج در فصلی که گذشت خالی از لطف نیست.

بهنام ابولی سرمربی ایرانجوان خورموج بعد از شکست در هفته اول در برابر کارگر بنه گز قول داد که به دور دوم صعود می کند او در مردان دشتی چیزی دیده بود که خیلی ها ندیدند. هفته ها و ماه ها گذشت تا جوان خورموج را همه فهمیدند؛ تیمی بومی که بوی خوش آشنایی داشت.

بهنام ابولی در عکس زیر شاید حسرت نداری های خورموج را می خورد.

ابولی-سرمربی-خورموج

حامد منفرد سرپرست جوان خورموج این تیم را به خوبی تر و خشک کرد، آنها روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشتند، به قول خودش هم با نداری ها و سخت گیری های درونی جنگیدند و هم حریفان تا دندان مسلح را خلع سلاح کردند.

حامد-منفرد..

حسین منفرد مدیر این تیم از روی سکوها با اضطراب و دلهره بازی های جوان را دنبال می کرد. او هر چه در توان داشت برای فوتبال خورموج گذاشت تا شاهد خنده های دشتی باشد.

حسین-منفرد

در لیگ دسته دوم کشور همه ایرانجوان را حمایت کردند؛ اصحاب رسانه ، خبرنگاران و ورزش نویسان استان در اکثر مسابقات در کنار آنها بودند تا رسالت خود را به خوبی انجام دهند.

قنبرپور.افتخاری-ورزش-نویسانابولی.

ایرانجوانی ها یک گوهر گرانبها هم داشتند که بسیاری از تیم ها حتی در لیگ برتر هم از آنها محروم هستند؛ هوادارانی با مرام ورزشی که این تیم را هیچ گاه تنها  نگداشتند. هوادارانی از جنس معرفت که در هر بازی سه سکوی استادیوم تختی خورموج در قرق آنها بود تا تیم درون زمین احساس امنیت و پشتوانه کند.

هوادار تماشاگرانهواداران-نوجوان-خورموجی

حالا این هواداران روز های پر اضطرابی را سپری می کنند منفرد پدر و فرزندانش دیگر نای تیم داری را ندارند، مشکلات مالی آنها را به ستوه آورده است و بدهی توان عشق بازی را از آنها گرفته است. این روز ها پیر و جوان همه نگران آینده ایرانجوان هستند. ایرانجوان خورموج با تیمی خورموجی از لیگ استان تا لیگ دسته دوم کشور را طی کرد ، آنها نه مربی صد میلیونی در اختیار داشتند و نه بازیکن لیگ برتری، آنها با عباس رضایی ، محمد زارعی ، خضر باغبان ، مهدی تنو ، مهدی جمالی ، رضا احمد شاهی ، دشتستانی ، صادق احمدی ، … به لیگ دسته دوم آمدند و با آنها به اتمام رساندند و شاید اگر اندکی مرحم بر زخمهای نداری های این تیم گذاشته شده بود حتی لیگ دسته اول را هم تجربه می کردند.

آیا دشتی هم امتیاز خود را واگذار می کند، تصمیم با خانواده منفرد است.

حاج-غلام-منفرد

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *