امروز: ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

شرایط سخت موج حمایت تماشاگران را نیاز دارد

یاران سبز _ محمد احمدزاده : هفته پایانی نیم فصل لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور جمعه در بیست و دومین روز از خرداد ماه در ورزشگاه شهدای خلیج فارس گناوه برگزار می شود. در این هفته نماینده بندر گناوه تیم موج به مصاف لسمان مروارید خزر نماینده استان گیلان می رود، تا پایان این هفته هر دو تیم در امتیاز چهار با هم برابرند و در جدول رده بندی همسایه می باشند. تیم موج در هفته نخست این مسابقات با یک گل مغلوب گلساپوش یزد شد. در سفر به نوشهر هم موجی ها ناکام بودند و با نتیجه ۶ بر ۱ مغلوب شدند.  نماینده گناوه در هفته سوم در برابر دانشگاه آزاد ملوان بندر گز در خانه ۴ بر ۳ مغلوب شد و در چهارمین هفته از این مسابقات موج بدلیل عدم تهیه بلیط نتوانست راهی تبریز شود و با رای کمیته انضباطی سه بر صفر بازنده اعلام شد. در دو هفته گذشته نماینده گناوه موفق به کسب امتیاز شد، ابتدا در خانه در برابر شهرداری بندر عباس در ضربات پنالتی به اولین امتیاز خود دست یافت و در هفته ششم هم در اصفهان دست به کار بزرگی زد و موفق شد تک تیران را با نتیجه دو بر یک شکست دهد ، این پیروزی موج را در جدول رده بندی سه پله صعود داد.

لسمان مروارید خزر هم تا پایان هفته ششم موفق به کسب چهار امتیاز شده است. این تیم در هفته نخست با نتیجه ۶ بر ۱ مغلوب شهرداری تبریز شد. آنها در بازی بعدی خود در ضربات پنالتی مغلوب شهرداری بندر عباس شدند و سپس تک تیران اصفهان را با نتیجه ۶ بر ۳ از پیش رو برداشتند. نماینده استان گیلان در هفته چهارم با قرعه استراحت مواجه شد و در هفته پنجم موفق شد در ضربات پنالتی به یک امتیاز برسد و در هفته ششم هم داربی گیلان را به خزر رودسر واگذار کرد تا با چهار امتیاز همچنان خطر سقوط را احساس کند.

موج-بندر-گناوه.گلسا-پوش-یزد

حالا دو تیم موج و لسمان مروارید خزر در هفته پایانی نیم فصل هشتمین دوره لیگ برتر فوتبال ساحلی در ورزشگاه شهدا خلیج فارس گناوه و بر روی ماسه های داغ جنوب به مصاف یکدیگر می روند. موج با یک برد در وقت قانونی و یک برد یک امتیازی در ضربات پنالتی با ۴ امتیاز در رده نهم قرار دارد و لسمان خزر هم با شرایطی مشابه و کسب چهار امتیاز و تفاضل بهتر یک رتبه بالاتر ایستاده است. حال دو تیم برای سه امتیاز به مصاف یکدیگر می روند، دو تیم می دانند برد در این مسابقه شرایط آنها را بهتر خواهد کرد و شکست آنها را به سراشیبی سقوط نزدیکتر خواهد کرد. بدون شک جدال شاگردان حیدر نیکونژاد و محمد نیک در این هفته دیدنی خواهد بود؛  موج گناوه در این دیدار جعفر غلامی را بدلیل مصدمیت و عمل جراحی در اختیار ندارد و احمد دهقان هم به احتمال فراوان این تیم را همراهی نخواهد کرد. نماینده گناوه دل به ساق بازیکنان جوان خود بسته است. موجی ها در این دیدار حساس می تواند با کسب سه امتیاز با خیال آسوده به تعطیلات بروند و برای این مهم نیاز به حمایت هواداران گناوه ای دارند تا بتوانند با کمک آنها نماینده گیلان را از پیش رو بردارند؛ هوادارانی که در هفته های گذشته استقبال چندانی از بازی ها این تیم نکردند ولی شاید برد هفته گذشته تماشاگران را هم با موج و ساحل آشتی دهد.

قضاوت این دیدار بر عهده علی شریفات داور بین اللملی فوتبال ساحلی کشور است. علی حاجی پور ، جمشید حقیقت جو و فرید قنواتی تیم داوری این دیدار را تشکیل می دهند ، بهمن غفاری ریس کمیته داوران فوتسال و فوتبال ساحلی هم کار نظارت بر تیم داوری را بر عهده دارد.

دیدار تیم های موج گناوه و  لسمان مروارید خزر جمعه ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشکاه ساحلی شهدای خلیج فارس شهر گناوه برگزار می شود.

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. محمد

    با تشکر از بازتاب خوب این سایت خبری، از زحمات آقای احمدزاده برای پوشش تصویری مسابقات فوتبال ساحلی تشکر میکنم! به امید روزهای بهتر برای مردم شریف گناوه!

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *