امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

فعالیت هایی در رزمی گناوه صورت می گیرد که هیچ مسئولی در جریان آن نیست

اصغر.رضایییاران سبز: ووشو از جمله رشته های ورزشی است که توجه خیلی ها را به خود جلب کرده است . در گناوه این رشته ورزشی رشد بسیار خوبی داشته است و وجود اصغر رضایی به عنوان یک مربی تراز اول باعث شده است تا هنرجویان این رشته خود را به تیمهای لیگ برتر ووشو نزدیک کنند و وجود تیم ووشو پارس جنوبی در استان هم دلیل خوبی برای پیشرفت این رشته ورزشی است. اما بعضی مواقع شاهد برپایی مسابقاتی با عنوان ووشو در گناوه هستیم که رضایی از وجود آن اطلاعی ندارد.

صحبت کوتاهی با رضایی موسس اولین باشگاه رزمی در استان بوشهر در این زمینه داشتم ، رضایی گفت: با تمام وجودم برای رشد رشته ورزشی ووشو کار کردم ، کاری علمی که نتیجه آن مشخص است؛ اما چند وقتی ست از گوشه و کنار شنیده می شود مسابقاتی با نام ووشو در گناوه برگزار می شود که نه داوران آن اطلاعی از قوانین ووشو دارند و نه مربیان آن مدرک لازم برای برپایی مسابقات و کلاس های ووشو ، در مسابقات ووشو قانون می گوید از کلاه مخصوص ساندا، هوگو مخصوص، فرمهای استاندارد شده جهانی و شو جیا ئو یا کشتی چینی استفاده شود اما دریغ از انجام یک مورد ،  به همین دلیل است که نگران می شوم، البته این خاص رشته ووشو نیست در دیگر رشته ها هم مربیانی فعالیت می کنند که مدارک لازم جهت تشکیل کلاس را ندارند. ما به تازگی شاهد فعالیت مربیانی هستیم که سنشان به بیست سال هم نمی رسد، این یعنی اعلام خطر به تمامی رشته های رزمی ، قانون باید از رشد غیر منطقی و خارج از روال جلوگیری کند. رضایی همچنین بیان داشت : در رشته ووشو انجمنی در گناوه فعالیت می کند و همانگونه که خود شما سوال گرفته اید فدراسیون فعالیت انجمن را تایید نمی کند. در استان هم اداره کل ورزش و جوانان از روند حرکتی آن اطلاع ندارد  و در شهرستان هم اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه در جریان فعالیت های آن نمی باشد، این چه شکل فعالیتی ست که متولیان ورزش از آن آگاهی ندارند.

رضایی مسول هیات ووشو گناوه ادامه داد: در ورزش رزمی قرار بود ما روح ورزشکار را تقویت کنیم تا نفس ورزش تقویت شود نه قوای جسمانی بر تمام موارد برتری یابد و نفس ورزش نادیده گرفته شود. ما در سالهای گذشته شاهد مسیر اشتباه در همین ورزش رزمی در گناوه بوده ایم و هزینه آن را پرداخت نموده ایم و مخالفیم بار دیگر ورزشکاران رزمی به دلیل آموزش های ناصحیح از مسیر اصلی خارج شوند.

رضایی که از تولد قارچ گونه و خارج از چارچوب اداری رزمی در گناوه نگران بود، بیان داشت: با توجه به داشتن باشگاه فرهنگی ورزشی رزمی مبارز که هم اکنون در گناوه در حال فعالیت است بارها به افرادی که خود را مربی می دانند پیشنهاد داده ام تا با ارائه مدرک مربیگری خود در باشگاه رزمی مبارز فعالیت کنند ولی هیچ مربی برای فعالیت جواب مثبت نمی دهد اما در اکثر مساجد ، پارک ها ، چمن های مصنوعی و حتی در کنار ساحل می بینم افرادی با نام مربی چند شاگرد را آموزش می دهند. بر روی عملکرد چنین افرادی چه گروهی نظارت می کند، کدام مسئول ورزش از وجود چنین گروه هایی اطلاع دارد، آیا والدین می دانند ممکن است خطراتی در کمین فرزاندانشان باشد.

رضایی در پایان اظهار داشت: مسئولین شهر با چه عنوانی سبکی را مورد حمایت قرار می دهند بدون اینکه مسئول هیات و یا اداره ورزش و جوانان در جریان قرار گیرند؛ آیا این کمک به بی راهه های ورزش نیست.

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. مرتضی خضری

   سلام برادر شما
   کاش شما هم با نام واقعی دیدگاه خود را می نوشتید.
   شما می توانید صحبتهای آقای رضایی یا بقول خودتان «مزخرفات» را نقد کنید .

   پاسخ
 1. ووشوکار

  اقای رضایی چه کاره هست که باید از فعالیت انجمن باخبر بشه انجمن ووشو مجوز از وزارت کشور داره وتوی شهرستانها از بالاترین مرجع دولتی هرشهرستان که فرماندار است مجوز داردوطبق قوانین جهانی ووشو مسابقات خود را برگزار میکندو اگر از لحاظ فنی مشکل دارند پس چرا تیم انجمن دوبار درمسابقاتی که خود اقای رضایی برگزار کردشرکت کردند وقهرمان مسابقات شدند اگه از لحاظ فنی مشکل دارند چرا مدام درمسابقات فدراسیون ووشو شرکت میکنند ومدال میارن چراعملکردشون از هیعت ووشو بیشتره چرا تعداد هنرجویانشون بیشتره اقای رضایی از … هم یه چیزایی بیشتر گفته خودش میدونه که بنیان گزار ووشو در استان بوشهر کی بوده انجمن ووشو وجود دارد با مجوز رسمی زیاد خودتون رو ناراحت نکنید

  پاسخ
 2. ووشوکار

  سلام اولا بنیان گزار ووشو در استان بوشهر استاد صفوی هست نه رضایی دوماانجمن ووشو با مجوز از وزارت کشور دارن فعالیت میکنن سوما اگه از نظر فنی مشکل دارن چرا در تمام مسابقاتی که اقای رضایی برگزار کردند مقام اول را کسب کردند چهرما چرا تعداد هنرجویان انجمن سه برابر هنرجویان هیعت هست دلیل این کارها چیه چرا اقای رضایی درغ پردازی میکنند فکر میکنم دلیلش پیشرف سریع انجمن هست و روی استاد رضایی فشار اومده

  پاسخ
 3. ناشناس

  خضری کسی که به نظر تو پیشکسوت ووشو است همه شاگردای خودش و …رو هم بزاری یه عدد ۱۰ نمیرسه . چطور جرات میکنه راجع به سبکهای رزمی گناوه نظر بده . به پیشکسوتت بگو برو خدا روزیت جای دیگه بده . گناوه تا حالا چند دوره مسابقه کشوری برگزار شده . او کیه که راجع به رزمی نظر میده . بعد از خاندن مصاحبه به عمق بدبختی ورزش گناوه رسیدم که پیشکسوتش رضاییه . ههههههههه

  پاسخ
 4. ورزشکار

  کسی که از قانون مسابقات حرف میزند چرا خود مسابقاتش روبر روی تاتامی برگزار میکند شما که دم از قوی بودن میزنید چرا درمسابقاتتون دیگر سبکهای ووشو به اصطلاع بی تجربه و مدرک مقام آوران مسابقه میشوند. استاد ووشو شما که دم از بزرگی میزنید زیر مجموعتون رو معرفی کنید کلا ۱۰ نفر میشید؟مگه میشه مسابقه ووشو با کلاه کاووای برگزار بشه. فکر نمیکنم شما درسلامت کامل باشید یا توهم زده اید ویا خوابید. بیدار شو استاد معلی. آیا اگر سبکی غیر قانونی فعالیت میکند چرا درمسابقات شما شرکت میکند؟ چرا مانع شرکت نشدید ؟

  پاسخ
 5. ورزشکار

  سلام چرندیاتی که از زبان آقای رضایی نوشتید بازبینی کنید تحت درمان نبودن یا داروی روان گردانی مصرف نکرده اند ایشون دیوانست

  پاسخ
 6. رستمی

  من استاد رضایی رو سالها میشناسم و افتخار شاگردی ایشان رو داشته ام
  شاید به جرات بگم تنها مربی رزمی هست که که با اخلاص
  و تمام مشکلاتی که دارند هنوز در خدمت ورزش این استان و شهرستان هستند.

  پاسخ
 7. حسن ابول

  مرتضی خنده دارترین قسمت مصاحبه رضایی اوجنه که ایگه مو نگران ورزشم و در مورد روح ورزش حرف ایزنه . روح ورزش ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

  پاسخ
 8. ورزشکار

  آقای رضایی درسلامت کامل نیست .اگر چرندیات ایشون درسته پس چرا ووشو کاران گناوه مدال آوران مسابقات آنها میشوند.آقای به اصطلاع استاد زیر مجموعش زیر ۱۰ نفره.مشخص میکنه که ایشون کارش خیلی درسته.

  پاسخ
 9. رزمیکار

  اصغر رضایی چرند گفتن این انجمن فعالیتش کاملا قانونی است اگر غیر از این بود اداره کل ورزش و جوانان آن را متوقف می کرد لطفا صحبت بی راهه نکنید

  پاسخ
 10. رزمیکار

  میشه بگید آقای رضایی تا الان چه خدمتی به ورزش رزمی گناوه کرده است
  ایشان مغازه حکم فوشی باز کرده روبرو استادیوم

  پاسخ
 11. و.صادق زاده

  فکر کنم خیلی بهتون برخورده.۱۰ نفر رضایی که شما میگید به سیاهی لشکر شما ارجحیت داره.
  دوما ما تو ایران زندگی میکنیم نه تو چین .قوانین هر کشوری برای خود اون کشور هست .سوما کسی به شخص و سبکی توهین نکرده به عملکرد خودسرانه و بی اساس و چاپلوسانه شما معترض شده .پرونده آقای رضایی در طول سالها روشن هست ازدید خبرنگاران ودست اند رکاران ورزش استان.
  چهارما بنیانگزار ووشو برای شما بنیانگزار هست که تازه فهمیدیدوو شو چیه
  .پنجم اینکه اگه براتون امکان داره نقد را پذیرا باشید و ایشان را به مراجعیکه حمایت ازتون میکنن شکایت کنید .
  ششم لطف کنید کجای کشور فعالیت ووشو بصورت انجمن هست .پس فدراسیونی که برای بار سوم سکان داری اون رو یک شخص با بیشترین رای می آر ه و فدراسیون موفقی بوده انجمن چ کاره هست.
  خودتون رو توجیح نکنید خواهشا.
  در ضمن اینکه به نظر بنده ایشان کار خوبی انجام دادند تا جایگاه ها مشخص بشه و دوستان به عمق پی ببرند .و رضایی وصفوی که سالها باهم هستن و بیشتر به جمع بندی بپردازند و شاید شگرد کاری خودشان باشد .

  پاسخ
 12. ووشو کار

  وقتی فدراسیون کشور (ایران )درسرتاسر دنیا شناخته شده است .انجمن چه جایگاهی دارد .در ضمن چین مهد ووشو هست با انجمن به اصطلاح ووشو ایران ربطی ندارد .خواهشا به عقل ومنطق رجوع کنید .واقعیت پذیر باشید .هیچ ارگان دولتی از ورزش کردن کسانی ناراحت نیست ولی نه آنکه مخالف در راستای تشکیلات ورزشی مربوطه باشد.
  توهم زدایی کار نا عقلان است .نقد پذیر باشید .
  وقت خودو بچه های مردوم را بیهوده هدر ندید .

  پاسخ
 13. خرم آبادی

  درود بر تمام دوستان چه مخالفین و چه موافقین
  بنده از شاگردان استاد رضایی هستم و الان بعنوان مربی ساندا شهرستان گناوه دارم فعالیت میکنم.
  دوستانی که نظرات تند دادند مطمئناً قصد تخریب و زیر سوال بردن بانوان و آقایان در انجمن ووشو را دارند چون بنده خانم عباسپور و آقای خرمی رو بخوبی میشناسم.ایشان از چهارچوب ادب و اخلاق خارج نمی‌شوند ولی لحن سخن گفتن دوستانی که جانب دار انجمن هستند
  چیزی دیگر رو به نمایش میزاره، امیدوارم از شاگردان این دوستان نباشند
  .
  درمورد انجمن هم با تمام احترامی که به شخصیت دوستانم در انجمن ووشو میگذارم باید بگویم باید قبول کنند که فدراسیون ووشو به هیچ عنوان انجمن رو به رسمیت نشناخته و با گفتگویی که خود بنده با دکتر علینژاد رئیس فدراسیون ووشو ایران داشتم صراحتا اعلام کردند که با تمام فعالان انجمن مذکور برخورد میکنند و اجازه ی فعالیت به آنها را در هیچ کجای ایران باعنوان و نام ووشو را نخواهند داد.
  دوستانی هم که گفتند باشگاه ساندا شهرستان گناوه ده نفر بیشتر نیستند اشتباه می‌کنند ما سه نفر بیش نیستم ولی در حضور تمام رسانه ها و مسئولین همین سه نفر حاضرند با دو وزن بالاتر از خود از کار خود دفاع کنند.
  بنده همچنان دوست و دوستدار شخصیت دوستانم در ورزش شهرستان هستم
  از یار سبز و همیشه در صحنه ی ورزش شهرستان گناوه آقای مرتضی خضری کمال سپاسگزاری رو دارم و جایز نیست که به ایشان و استاد رضایی که فعالان ورزش استان و شهرستان هستند توهین بشه.
  بازم از این دوستان سپاسگزاری میکنم.
  رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود
  رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

  پاسخ
 14. ناشناس

  متأسفانه مشکل انسانهای ضعیف این است که واقعیت گرا نیستند . استاد رضایی با جرأت کامل وافعیتها را بیان کردند و این خودش جای تحسین دارد .

  پاسخ
 15. بانوی ووشو کار

  متأسفانه مشکل انسانهای ضعیف این است که واقعیت گرا نیستند . استاد رضایی با جرأت کامل وافعیتها را بیان کردند و این خودش جای تحسین دارد .

  پاسخ
 16. NERGAL.24

  من مدت یک ساله ک ووشو کار میکنم و توهینای زیادی رو شنیدم و دیدم از ورزشکارایی ک اسم خودشونو ووشو گذاشتن اوایل حتی دیدم شیفو رو با دست چپ میدن بعدها کنار ما رد میشدن و توهینات وحرفای رکیک و بسیار بد ب ما میگفتن حالا هم ک تحمل انتقادندارن و استادرضایی ک محبوبیتش و کارش بهترینه رو دارن مسخره میکنن آخه شما زیر نظر کدوم مربی و استادی آموزش دیدین ک اخلاق ورزشی ندارین؟ یک ورزشکار قبل از کار فنی باید اخلاق و ادب داشته باشه تا بعد برسه به فن…..
  استادرضایی اسطوره ما هستی تا پای جون حمایتت میکنیم

  پاسخ
 17. آزاد. ووشو نان چوان

  ظمن عرض سلام و درود بی کران خدمت دست اندرکاران یاران سبز وتمامی فرهنگیان ومتسعدان دراین راه.
  عارضم خدمت کسانی که در کامتهای فوق اقدام به توهین وزیر سوال بردن شخصیت اخلاقی وانسانی خود کرده اند.
  ابتدا باید بگم شما چی از ووشو میدونید؟ خداشاهده تمامی این شاگردانی که دم از تعدد کثرتشان به همین ده نفر میزنید توان زدن یه ضربه چوان فقط یک ضربه چوان به طور صحیح را ندارند.لازم به ذکر است کسانی که شما ب دور خود جمع کرده اید مگسان گرد شیرینی هستندو بس. کسانی که به عنوان مربی های شما فعالیت میکنند حتی قادر به نام بردن از اسامی حرکات ووشو راندارند.خود شخص علی صفوی هنوز نمیداند خوجائو درست است یا فوجائو و در طی سفرهای که ب چین معهد ووشو دارن هرسری نام را تغییر میدهند.خود ایشان چند سال است در ووشو فعالیت میکنند؟ تنها یک سال ن بیشتر ولازمه بپرسم ایشون که تا دیروز کیک بوکس وسوپرکنتاک کار میکردند حالا شدند شیفو؟ ایشون در کدام تیم مهم ورسمی درلیگ برتر یاحتی لیگهای پایه فعالیت داشتند؟؟ چنتا شاگرد از این صد شاگردی که شما میگید به تیم ملی راه یافتن یادرلیگ کشور بازی میکنند؟؟؟ لطفا دست از توهمات و رویاهای شیرین خود بردارید و واقع بین باشید.
  انجمن ووشو؟؟؟ شما از کدام مسابقه دم میزنی؟ ؟اسفند امسال اینجانب وتعدادی دیگراز هنرجویان درمسابقات انتخابی تیم ملی شرکت کردیم شما کجا بودید؟ واقعا چرا شما حق شرکت در تیم ملی راندارید؟ فقط چون انجمن زیر نظر فدراسیون نیست. نهایت درجه ای که شما و امثال شما میتوانند به آن برسند شرکت در مسابقات استانی است که خودتان دایر کردید یا بین شاگردای خودتون مسابقه ای برگزار میکنید هرچه نباشد این سیاه لشکر بدرد همین میخورند دیگر.هههههههههههههه شمایی که میگویی اصغر رضایی مسابقاتشو روی تاتامی برگزار میکنه شما خودت تاتامی تو عمرت دیدی اخه؟؟؟ شاگردای شما خانم شهاب زاده و زارعی و دشتی ارزوی فقط تمرین کردن روی تاتامی رو دارن زمانی که من رو تاتامی تمرین میکردم این خانمها بمن میگفتن خوشبحالت!!! وجدانن کدوم یکی ازاینها تو عمرشون سکو مسابقات رو دیدند؟ههههههه اصلا از استان خارج شدن که بخوان ببینن. خارج از اینا باید عرض کنم ووشو داری لباس و تجهیزات خاصی است .که تهیه ومبارزه بااین تجهیزات مقدمات پایه هرمبارزه ووشو است. لیکن شما چه میدانید اینها چیست و عریان مبارزه میکنید. درنهایت باید بگم این جانب جز همون ۱۰نفر شاگرد هستم و همه روزه و همخ ساعته تمام شاگردای شما را دعوت به مبارزه در سالن نفت یا غدیر میکنیم.البته اگه جرئت داشته باشید که گمان نمیکنیم.چون شما بویی از ورزش نبردید.
  پیروز باشید

  پاسخ
 18. ورزشکار

  دروغ گفتن احتیاج به جرات ندارد.تمام صحبتها خوانده شد.آقای خرم آبادی به صحبتات رجوع کن بیاد می آورم تیمی از ووشو شهر گناوه درمسابقات لوان چوان شهر بروجن شما که اطلاعی نداری پس برو از استادت بپرس.اسامی تیم اعزامی که استاد رضایی پارسال فرستاد بروجن ازش بخواه. ببین باچه جوابی روبرو میشوی. جواب سوالات وانتقادات همه داده میشود. از کلام گویای استادت. دم از قوی بودند نزنید.فیلم مسابقات موجود است کسانیکه صلاحیت دارند میتوانند داوریش کنند مشخص میشود کی صلاحیت و کی ندارد.والسلام

  پاسخ
 19. ورزشکار

  با سلام وعرض ادب و احترام.استاد رضایی سالهاست که در خدمت ووشو و جامعه ست و سابقه زیادی در استان و فدراسیون دارند. اگر تا به امروز حرمت بعضی دوستان و کلاسها رو نگه داشتند دلیل منطقی برای اینکار داشتند . متأسفانه مشکل نه یکی و دوتاست مهمترین عواملی که نشأت گرفته از برقراری غیر قانونی و غیر رسمی کلاس فوجائو میتواند داشته باشد رییس اداره تربیت بدنی جناب آقای عمادی هستند . که عینأ متوجه و شاهد فعالیت غیر رسمی کلاس فوجائو هستند ولی هیچ اقدامی نمیکنند و از خود سهل انگاری نشان میدهند . پس اگر نتایجی دیگر از طرف اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه بالاخص مسئولینی که در رأس قرار دار ند حاصل نشد برای بوجود نیامدن فاجعه های بدتر از این اقدامات قانونی صورت خواهد گرفت

  پاسخ
 20. ووشو کار

  باعرض ادب و احترام. همه این مشکلات نشأت گرفته از رییس تربیت بدنی میباشد . زیرا ایشان مربیان و ورزشها را تأیید میکنند . وقتیکه شاهد غیر رسمی بودن یک رشته رزمی هستند چرا اجازه فعالیت را میدهند. اگر لازم باشد ایشان هم باید در یک ارگان دولتی ورزشی یا در جلسه اداره کل باید حضور پیدا کنند و پاسخگو باشند. باتشکر

  پاسخ
 21. ووشو کار

  واقعیت در جمله کوتاه معنی میکنم. همه ورزشها قابل احترامند و هیچکس اجازه توهین به استاد رضایی و سبک ایشان را ندارند . وتنها چیزی که واقعیت دارد اینست که استاد رضایی مردی شجاع و استادی نمونه در سرتاسر کشور ایشان را به رسمیت میشناسند و از هیچ چیزو هیچکس حراسی ندارند پس لطفا بقیه دوستان حرمت خودتون رو نگه دارید.

  پاسخ
 22. عیسی خرمی

  سلام .شما که هنوز قوانین انجمن را نمیدونی من چی باید بگم . وقتی مجوزی را وزارت کشور صادر میکنه . حالا چه شما خوشت بیاد چه نه . یعنی کارش ربطی به اقای رضایی و علینزاد نداره . یعنی رییس انجمن میشه استاندار و فرماندار هر شهر . اونا باید برای هر برنامه ای مجوز بدن و تربیت بدنی هم موظف به همکاری است مثل العان که همکاری کرده . سوال اینه که مشکل شما در این بین چیه . طرفدار کی هستین . دشمنتون انجمنه ؟ این مصاحبه برای چی بوده . میخاستن چی را برسونن العان درست شد . نه اقای خرم ابادی بچهای سبک ما اهل توهین نیستن . فقط همه چی خرابتر شد . غیر از اینه که دوستیهای بین ماها سسستر شد . اگه نتیجه ای غیر از این داشته بگید خواهشا تا من هم متوجه بشم

  پاسخ
 23. عیسی خرمی

  خواهشمندم کسی به طرفداری از ما به هیچ استادی توهین نکنه که در مرام و معرفت ما نیست . عیسی خرمی مسول خوجائو استان

  پاسخ
 24. غل

  استاد رضایی انسان بزرگی هست ولی فکر کنم یه کم تند رفته چون مسؤلیت او چیز دیگریست و او نمیتواند چینین حرفهایی بزند چون به او ربطی ندارد حرف استادرضایی کاملا اشتباه است ودارد خود نمایی میکند غافل از اینکه به غیر از او ووشوکارهای زیادی وجود دارد که هم از لحاظ تجربه،هم از لحاظ فنی،هم از لحاظ مدرک از او بالاتر است پس چرا او باید نظر دهد ایا به غیراز او رزمیکاری در این شهر وجود ندارد

  پاسخ
 25. حسن ابول

  اه رضای ماموریت داشته واقعیتله بگه . شما چقه ذلیلین که بخلتون اصغر تو فکر ورزشه .هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

  پاسخ
 26. محمد ع

  سلام استاد رضایی و استاد صفوی دو یار دیرینه هستند واز قدیم باهم بوده اند استاد صفوی برای رزمی گناوه خیلی زحمت کشیده استاد رضایی هم همینطور ولی استاد صفوی یک فرد شناخته شده در رزمی کشور هست و قابل احترام ومن فکر میکنم اگر استاد رضایی یه کم بیشتر در مصاحبه اش دقت میکرد بهتربود چون تا جایی که من سراق دارم انجمن ووشو کاملا رسمی است واگر هم نباشد وظیفه استاد رضایی نیست واترپلوی در ووشو مهارت بالایی دارد و استاد رضایی هنوز به وقت بیشتری نیاز دارد تا بتواند از او ایراد بگیرد

  پاسخ
 27. ووشو

  شما چقدر صاف و ساده این صفوی و رضایی تا مو یادمه با هم بیدنه . هی شمانله فیلم میکنن بقران ینم سیش ایگن جنگ زرگری چطو نیفهمین

  پاسخ
 28. حسن ابول

  جواب خالمه بدم که به اسم نان چوان ووشو پلورده کرده . که نوشته صفوی تا دیگ کیک بوکس بیده . حالو نگو وت ایخندنا . تا مو یادمه صفوی ووشو بی . سال۱۳۷۰ که تو هنی بنظرم دنیا نومدیدی او کلاس ووشو داشت . مو تایادمه هر چی استاد امروز هسی بی شلوار کردی سف کشیدیدن سر کلاسلش . ینه نگو خاله وت ایخندنا . همی اصغرم اوسا شاگردش بی . عبدو هم بی نونم ایسو چه واویده که خاله تنم واویدی ووشو کار ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههع

  پاسخ
 29. حسن ابولو

  جواب خالمه بدم که به اسم نان چوان ووشو پلورده کرده . که نوشته صفوی تا دیگ کیک بوکس بیده . حالو نگو وت ایخندنا . تا مو یادمه صفوی ووشو بی . سال۱۳۷۰ که تو هنی بنظرم دنیا نومدیدی او کلاس ووشو داشت . مو تایادمه هر چی استاد امروز هسی بی شلوار کردی سف کشیدیدن سر کلاسلش . ینه نگو خاله وت ایخندنا . همی اصغرم اوسا شاگردش بی . عبدو هم بی نونم ایسو چه واویده که خاله تنم واویدی ووشو کار ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههع

  پاسخ
 30. نان چوان

  سلام اقای خرمی استاد بــــــزرگ خوده شما دقیقا چی کار میکنید میشه مشخص بکنید؟؟؟ ما که نفهمیدم سوپرکنتاک یا ووشو؟ راستی مسابقه ای بود بهمن ماه تو سالن غدیر برگزارشد شاگرداتون چیکار کردند؟ غیر از این بود که خودتوو دور خودتون جمع شدید ومسابقه ای تحت عنوان سوپر کنتاک راه انداختید و بهترین شاگردتون سید محمد موسوی باخفت وخواری همون تاتامی غیر استاندارد که سایزش ۳×۴ هم نبود باخت؟؟؟ کسی مشکل شخصی نه تنها باشما بلکه باهیچکس نداریم. این بسیاری از شاگردان شما هستند که از الفاظ زشت وخارج از فرهنگ بکار برده و به بقیه توهین میکنند! در ضمن باید عرض کنم فعالیت انجمن چگونه است که در تیم ملی که نماد کشور ایران هست نمیتوانید شرکت کنید؟؟؟؟ ودرنهایت اینکه فعالیت انجمن شاید به عنوان گروه وصنفی زیر نظر وزارت ورزش باشد لیکن مورد تایید فدراسیون ووشو که سالهای سالها از ارکان ها و بخشهای مهم وزارت ورزش بوده اس. انجمن رانمی پذیرد وب زودی اقداماتی در جهت شناسایی ونتایج و کاربردهای انجمن صورت میگرد و قطعا فعالیت شان منحل خواهد شد

  پاسخ
 31. از دوستان آقای رضایی

  با سلام . دوستان به جای اینکه انجمن رو مورد نقد قرار بدهید لطف کنید اول سواد علمی و اجتماعی خود را بالا ببرید ومطالعه وتحقیق در مورد نحوه تشکیل و فعالیت انجمنها و کلا ngo ها داشته یاشید. و پی خواهید برد که فدراسیون در نحوه مدیریت مشکل دارد نه انجمن. وبعد اگر آقای علی نژاد میتوانست کاری انجام دهد که بیخ گوشش انجمن تشکیل نمیشد. و مورد اصلیاینکه جایگاهی را که آقای رضایی دارند مدیون زحمات آقای صفوی هستند که خودشان هم خوب میداند ودرست نیست که فرافکنی و جو سازی در مورد ایشان بنماید. اگر ایشان این مشکل را داشتند نباید رسانه ای میکردند و آقای رضایی اینطور برآورد ذهنی دارند که دو رئیس در یک اقلیم نمیگنجد و ماهیت کار آقای رضایی اشتباه است نه اینکه شما ثابت کنید واقعا مبارز هستید. وامیدوارم اینچنین موردی دیگر پیش نیاید. چون باعث تخریب ورزش در گناوه میشود. واین افراد محبوبیت خود را در بین مردم از دست خواهند داد.
  افتادگی آموز اگر طالب فیضی……….هرگز نخورد آب زمینی که بلند است.

  پاسخ
 32. ووشو بیچاره .

  سلام . با عرض ادب و احترام تا جای که من شنیدم و میشناسم … در مغازش نشسته و زیراب بچهای شهررا میزنه . وقتی کار رزم به انجا کشیده اون راجع به رزم نظر میده باید یه قبر خوب واسه ووشو دست و پا کنین . خواهش میکنم نام بزرگ استاد را لکه دار نکنید خیلی از شماها را میشناسم خیلی جدیدین هنوز نمیدونید ووشو چی بوده چی هست و چی خواهد شد . متاسفم برای ووشو حیف شد ان روزهای قدیم

  پاسخ
 33. نان چوان

  حرف زدن با کسی که منطق حالیش نیست مثله اینه که بخوای رو چرتکه ویندوز نصب کنی اقای عیسی خرمی!!! راستی شما دقیقا چی کار میکنید؟ یه روز سوپرکنتاک یه روز ووشو؟؟ راستی شاگردات تو مسابقه من درآوردی که بهمن تو سالن گناوه برگزار کردین و درواقع بین همی سیاه لشکر واسه خودتون مسابقه زدین.چی کار کردن؟؟؟ ههههههه خیلی مسخره بود یه ذره بار فنی نداشتن شاگردات. راستی شما که رییس انجمن تون فرماندار هر شهره!!!چرا حق شرکت درتیم ملی رو ندارید؟ ؟؟؟ غیره اینه که فدراسیون ووشو تنها مرجع معتبر فعالیتهای ووشوکاران کشور ایران هست!!! تشکیل انجمن اقدامی بدون فکر و تدبیر بوده. و شک نکنید بزودی درش تخته میشه.

  پاسخ
 34. سید احمد شمس العلما

  با درود فراوان
  از اینکه در این سایت صحبتی مطرح شده که در مورد ووشو و ورزش بوده و باعث بحث شده بسیار می تواند خوب و مفید واقع شود در صورتی که بجای اینکه توهین و صحبت های که شایسته یک ورزش کار نیست و همچنین تخریب شخص دوری شود .
  و صحبت های استاد رضایی را چه در صورت قبول داشتن و چه مخالف بودن و رد کردن آن زیباست که با متنات و حوصله و احترام نقد شود .
  چون در صحبت های که توهین و و از روی عصبانیت زده می شود در شنونده تاثیری ندارد هرچند که درست باشد.
  استاد رضایی و استاد صفوی و دیگر دوستانی که اسمشان هم برده نشده جزو کسانی بودند که در این ورزش زحمت های بسیاری کشیده و بر کسی پوشیده نیست و اگر انتقادی می شود بهتر است انتقادی باشد و به سمت سوی پیش رود که در راستای بهتر شدن و کمک ووشو استان باشد .
  با احترام به تمام اساتید عزیز و ورزش کاران گرامی در ووشو
  پیروز باشید

  پاسخ
 35. فوتبالیست

  با عرض ادب و احترام. من فردی رزمیکار نیستم ولی صفوی و رضایی را سالهاست ت میشناسم ولی از نقد مغرضانه دوستان مشخص است کدام مربی و اخلاقیات بیشتر اهمیت داده است که برای بقیه دوستان جای تأسف دارد دوتا آنجائیکه میدانم اصل رزمی به اخلاقیات فرد برمیگرده

  پاسخ
 36. ورزشکار

  چند روز دور هم بودیم باهم خندیدیم. مشکلی آقای رضایی انجمن ها نیستند مشکل چیز دیگریست که نهایتا تونیمه دوم ۹۴ صورت میگیرد خودتونو اذیت نکنید. توهین وبی احترامی به هر استاد ومربی نشونه شخصیت خانواده شخص است.فقط یک چیزی درپایان بگویم ۳ نفری که آقای خرم آبادی گفتی یکیش حتما خودتی یکیشم استاد رضاییس و العجبم شخص سوم چه کسی است.قدرت شما آنقدر هم زیاد نیست. قدرتونو تو عمل ثابت کنید نه تو حاشیه و ی عده ورزشکارو به جون هم انداختین. نشون بدین کی هستین.

  پاسخ
 37. ناشناس

  باسلام.لطفا واقع بین باشید و انقاد پذیر. جایگاه ووشو استان و زحماتی که طی این چند سال استاد رضایی کشیدند مشخص است . کسی نمیتواند با دو روز آمدن نام و جایگاه ووشو را زیذ سوال ببرد. با تشکر

  پاسخ
 38. ووشو کار

  باسلام.لطفا واقع بین باشید و انقاد پذیر. جایگاه ووشو استان و زحماتی که طی این چند سال استاد رضایی کشیدند مشخص است . کسی نمیتواند با دو روز آمدن نام و جایگاه ووشو را زیذ سوال ببرد. با تشکر

  پاسخ
 39. ووشو بیچاره .

  سلام دوستان ووشو کار . من العان سومین دفعه است که مصاحبه اقای رضایی رامیخونم ولا توجه به اینکه رابطه ایشون با استاد صفوی را ازقدیم میدونم . فقط یک چیز به ذهنم میخوره که یک … . و متاسف شدم برای اقای رضای . اقای رضای با این مصاحبه ای که بر ضد یار قدیمی خودش کرده … . با سپاس

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام برادر و یا خواهر ووشو بیچاره
   بنظر من این مصاحبه نکات مثبت بسیاری دارد که باید مورد توجه اهالی رزمی قرار گیرد

   پاسخ
 40. م/خ

  سلام وعرض ادب خدمت ورزشکاران گرامی .
  به اطلاع می ساند که آقای رضایی داخل مغازه نشسته و حکم کیلویی میفروشه … .یکی از دوستان خودم با مبلغ…. ازش حکم خریده که اصلال اهل ورزش هم نیست .بزودی میخوام عکس حکمش را بزارم داخل واتساپ …

  پاسخ
 41. امرلله تیمور نژاد ( برازجان)

  خیلی جالب هست .
  جناب رضایی در مصاحبه خود گفتند که من سالها کار علمی در ورزش کرده ام و نتایجش معلوم است .
  آقای رضایی شما که بزور ،یک مدرک … چجوریست که دم از علم میزنید. در کجای ایران در رشته علوم ورزشی درس خوانده اید که ما سراغ نداریم ؟> در کدوم دانشگاه تحصیلات عالیه رشته تربیت بدنی را خوانده اید؟ میشه دو کلام در مورد علم تمرین و ورزش علمی صحبت کنید؟ لطفا آبروی مربیان با سابقه و بادانش را که علمی در ورزش کار کردند و میکنند را نبرید. لطفا اول بروید سوادتان را در حوزه ورزش و تحصیلات عالیه بالا ببرید بعدش در مورد کار علمی و تمرین علمی نظر بدهید>تا جایی که من اطلاع دارم شما اهل علم و ورزش نیستید بلکه اهل … و … و زیراب زدن ورزشکارن شهرستان گناوه هستید و بارها این را ثابت کرده اید.
  تا توانسته اید زیراب مربیان ووشو شهرستان را پیش آقای رجب زاده زده اید که بتوانید جایگاه خودتان را توسعه ببخشید.
  و نکته پایانی اینکه انجمن صنفی ووشو شهرستان گناوه با مجوز رسمی و قانونی وزارت کشور ، استانداری و فرمانداری در حال فعالیت می باشد و جنابعالی هیچ وقت نمیتوانید جلوی این فعالیت را بگیرید بدلیل اینکه خیلی ضعیفی و قدرت آن را نداری. .و یک نکته دیگر، میشه بگویید برای ورزش بویژه رشته ووشو چه خدمتی به شهرستان گناوه کرده اید؟ یه دونش را بگید ماهم بدونیم .
  و راستی چرا آقای رجب زاده در صدد هست تا شما را از هیئت ووشو گناوه در بیارد ؟ …

  لطف خودتان را اصلاح کنید
  درود بر شیفو صفوی بزرگ

  پاسخ
 42. ووشو بیچاره

  سلام و درود . کدومش نقاط مثبت بود . اصغر رضایی خودش که شروع کرد کارت مربیگری داشت نه نداشت شاید شما درجریان نباشی خیلی از مربیای این شهر وقی شروع کردن بسیار جوان بودن و امروز هم جز مربیان موفق هستن چرا او باید سعی کنه همه را تخریب کند ؟ این مصاحبه فقط برای خودشرینی برای هییت استان بوده که شدیدا مخالف رضایی است .تازه اگه کمی سیاست و عقل داشت در موقعی که هییت استان با خودش درگیره حداقل باید بیشتر هوای بچهای شهر را داشته میبود نه اینکه سعی کند همه را تخریب کند . شما نظرات را که مطالعه بفرمایید متوجه خواهید شد . باز هم تکرار میکنم مشکل … حسادت است دوست عزیز حداقل ۱۷ ساله من او را میشناسم

  پاسخ
 43. سیدمهدی موسوی عضو هیئت رئیسه خوجائو استان بوشهر

  عرض سلام دارم خدمت ورزشکاران محترم . همه دوستان را به دوستی وهمدلی و احترام متقابل دعوت می کنم .درهر صورت همه ورزشکار هستید وروحیه ورزشکار باید اخلاقی باشد. گر چه اشتباه وسوء تفاهمی پیش آمده ولی رعایت احترام متقابل وپسندیده در خور منزلت روحیه جوانمردی هر ورزشکار با اخلاق میباشد. پس استدعا دارم با امواج و افکار منفی باعث آزردگی خاطر همدیگر و دوستان ورزشکار در هر سبکی نشوید. ونیز ازمدیریت سایت ضمن تشکر از انعکاس خبر و مطالب خواهشمندم ادامه روند این مبحث انتقادی را مختومه اعلام نمایند تا باعث تخریب شخصیتها وتکدر روحیه ورزشکاران و سوء استفاده فرصت طلبان نگردد. با آرزوی موفقیت. و سلامتی برای همه دوستان.

  پاسخ
 44. سیدمهدی موسوی عضو هیئت رئیسه خوجائو استان بوشهر

  عرض سلام دارم خدمت ورزشکاران محترم . همه دوستان را به دوستی وهمدلی و احترام متقابل دعوت می کنم .درهر صورت همه ورزشکار هستید وروحیه ورزشکار باید اخلاقی باشد. گر چه اشتباه وسوء تفاهمی پیش آمده ولی رعایت احترام متقابل وپسندیده در خور منزلت روحیه جوانمردی هر ورزشکار با اخلاق میباشد. پس استدعا دارم با امواج و افکار منفی باعث آزردگی خاطر همدیگر و دوستان ورزشکار در هر سبکی نشوید. ونیز ازمدیریت سایت ضمن تشکر از انعکاس خبر و مطالب خواهشمندم ادامه روند این مبحث انتقادی را مختومه اعلام نمایند تا باعث تخریب شخصیتها وتکدر روحیه ورزشکاران و سوء استفاده فرصت طلبان نگردد. با آرزوی موفقیت. و سلامتی برای همه دوستان.
  سیدمهدی موسوی عضو هیئت رئیسه خوجائو.

  پاسخ
 45. محمد

  با سلام کل حدیث ها رو خوندم جالب بود . آقا یه چی بگم نه رضایی کیک بوکس و ووشو کار و نه صفوی سوپرکنتاک کار و موتای کار و ووشو چینی کار
  هر کدوم از اینا زیر نظر فدراسیون می باشد معتبر هست و در غیر این صورت اینقدر خودتون رو اذیت نکنین. الباقی …………………………………………………………………………………………….. فقط فدراسیون و رسمی بودن ورزش مورد نظر مورد تایید می باشد. هر دوی اساتید سابقه زیاد و قهرمانان خوبی تحویل داده اند.

  پاسخ
 46. امیر

  انجمن ووشو ففقط جای یه سری ادم اخراجی هست نه بیشتر. ورزشی که زیر نظر فدراسیون نیست هیچ اعتباری نداره وشرکت در ان حروم کردن وقت انرزی وپول ادمهاست وبس. بیاید با مردم صادق باشیم بیخیال دیگه هم ما میدونیم هم خودتون.خخخخخ

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *