امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

ماجرای فارسی ها و صعود قزوین و بوشهر به دور دوم فوتبال پیشکسوتان کشور

یاران سبز _ محمد احمدزاده : لیگ برتر مسابقات پیشکسوتان کشور مرحله گروهی خود را پشت سر گذاشت . این مسابقات در چهار گروه چهار تیمی آغاز شده بود که از هر گروه دو تیم به مرحله بعد راه پیدا کردند.تیم پیشکسوتان فوتبال استان بوشهر با تیم های یزد ، فارس و قزوین همگروه بود. در روز نخست این مسابقات نماینده قزوین با نتیجه ۴ بر ۲ از سد یزدی گذشت که میزبانی این گروه را به عهده داشت ، نماینده فارس هم در روز نخست با ۳ گل بوشهر را در مغلوب کرد. در پایان این دیدار مسئولان تیم پیشکسوتان فوتبال بوشهر بر روی یکی از بازیکنان تیم فارس اعتراض کردند که در عین ناباوری این اعتراض وارد شد. مسئولان تیم فوتبال پیشکسوتان استان که شرایط سنی یکی از بازیکنان فارس را غیرقانونی تشخیص داده بودند در پایان دیدار با فارس اعتراض خود را به کمیته انضباطی مسابقات ارائه دادند که این اعتراض وارد شد.

در روز دوم این مسابقات پیشکسوتان بوشهر ۴ بر ۲ نماینده قزوین را از پیش رو برداشتند؛ در این دیدار طارمی سه گل و حکمت نورزی یک گل به ثمر رساندند. نماینده فارس هم ۲ بر ۱ یزد میزبان را شکست داد.

در روز پایانی نماینده قزوین در یک بازی نزدیک ۳ بر ۲ فارس را شکست داد و  تیم بوشهر هم در یک بازی پایاپا و نزدیک ۵ بر ۴ مغلوب یزد شد ، با نتایج هفته پایانی تیم قزوین به عنوان تیم نخست از این گروه صعود کرد و نماینده بوشهر هم با ۶ امتیاز به عنوان تیم دوم راهی دور بعد شدند.

در رده های سنی فوتبال کشور ماجرای صغر سن سالهاست که دیده می شود اما در پیشکسوتان هم این ماجرا رسوخ پیدا کرده است با این تفاوت که بازیکنان را در این رده باید پیرتر نشان داد .

پیشکسوتان-بوشهر

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. ناشناس

    تیم بوشهر بدون برگزاری مسابقات در استان وارد مسابقات شده بازیکنانی هستند ک از اینها خیلی قویترن اقای نجفی فقط حسن استر برات خوب ک هر کاری ک دی نتونستی برش داری ب امید خدا چهار سالت تموم میش و میری

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *