امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

پرسپولیس کاکی کار پاس اخند را یک سره کرد/پیروزی برازجان راه پرسپولیس را بست+تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : مسابقات لیگ دسته اول جوانان استان دور رفت مرحله نیمه نهایی خود را با پیروزی تیمهای پرسپولیس کاکی و پیروزی برازجان به اتمام رساند .در دو دیدار انجام شده پرسپولیس کاکی در عسلویه با نتیجه ۵ بر ۱ پاس اخند عسلویه را در هم کوبید و کار را برای رسیدن به لیگ برتر استان یکسره کرد؛ پیروزی برازجان هم در خانه و در یک بازی حساس و نزدیک با یک گل از سد پرسپولیس شهرداری گناوه گذشت.

در ورزشگاه تختی شهر برازجان پیروزی میزبان پرسپولیس شهرداری گناوه بود. در نیمه نخست و در همان دقایق ابتدایی مهدی تندسر می توانست پرسپولیس شهرداری را به گل برساند ولی با واکنش خوب سنگربان برازجانی ها مواجه شد، در ادامه این بازی اکثر توپ و میدان از آن نماینده گناوه بود، این تیم در دقایق پایانی نیمه نخست به یک ضربه پنالتی هم رسید که عابد زارعی نتوانست این توپ را تبدیل به گل کند؛ روی این ضربه قائد زاده به خوبی واکنش نشان داد تا نیمه نخست با وجود برتری پرسپولیس شهرداری بدون گل خاتمه یابد. در نیمه دوم میزبان شروع بهتری داشت و برنامه های خود را برای رسیدن به گل از جناح راست طراحی کرده بود. میزبان بعد از گذشت دقایقی از نیمه دوم با اشتباه صیادی مدافع پرسپولیس در دفع توپ به یک موقعیت گل رسید که کرم پور به خوبی توپ را به کوچک نیا برساند و این بازیکن با یک ضربه سر از اولین موقعیت اولین گل را برای پیروزی به ثمر برساند. در ادامه هم نماینده گناوه که به دنبال گل تساوی بود فشار  خود را بر روی دروازه پیروزی زیاد کرد ولی ره به جایی نبرد.

در حواشی :

مهدی صدیق بازیکن پیروزی برازجان بدلیل مصدومیت از ناحیه سر راهی بیمارستان شد.

داور این دیدار که از وزن بالایی هم برخوردار بود در هر دو زمان بازی وقت استراحت  اعلام کرد.قاضی این دیدار گویا از ناحیه پا دچار مصدومیت شده بود.

بدلیل حسایت بازی پرویز عبدی پور مسئول کمیته برگزاری مسابقات و ماهینی عضو کمیته مسابقات کار نظارت بر این بازی را انجام می دادند. محمود سمنانی رئیس هیات فوتبال برازجان و نادر آزاده ریاست اداره و ورزش جوانان شهرستان دشتستان از نزدیک نظاره گر بازی بودند.

احمد احمدی از ورزش نویسان فعال استان هم در استادیوم حضور داشت.

نصرااله جاهدین محمدی و عبدالرسول استاد زاده از کارشناسان بنام داوری از جایگاه نظار گر کار داوری بودند.

لیدر معروف چغادکی هم که علاقه خاصی به گزارش در حین بازی دارد با روشن کردن بلندگو خود با مخالفت پرویز عبدی پور مواجه شد.

بعد از زدن گل برتری توسط نماینده برازجان بازیکنان این تیم به قصد تلف کردن وقت بارها باعث توقف بازی شدند که با اعتراض کادر فنی پرسپولیس روبرو شد.

بعد از اتمام مسابقه یکی از هواداران برازجانی قصد درگیری با دو بازیکن پرسپولیس شهرداری گناوه را داشت که با وساطت افراد حاضر در ورزشگاه مانع از درگیری این تماشاگر شدند.

گلهای نماینده کاکی در برابر پاس اخند عسلویه هم میلاد اکبری ( ۲ گل )  ، صابر احمدی ، پیمان حاجی زاده و محمد رضا قاسمی به ثمر رساندند.

دیدار برگشت دو تیم پرسپولیس شهرداری گناوه و پیروزی برازجان دوشنبه هفته جاری در ورزشگاه شهید سراجی گناوه برگزار خواهد شد.

فرشید-محمد-پور قائد-زاده عابد-زارعی افراسیابیامین-بولحاجی امیر-حسین-موسایی-2 الهی محمد-پورافراسیابی-2 پیروزی-برازجان.پرسپولیس-شهرداری برزکار2پیروزی-برازجان-2جعفری پیروزی-برازجان-.پرسپولیس-شهرداری پیروزی-برازجان.پرسپولیس-شهرداری-1 صیادی.برزکار خوشحالی-بعد-از-گل سرمربی.پیروزی-برازجان.پایدار رستمیداور یزدان-سالخورده وقت-استراحت استادزاده.جاهدین-محمدی.احمدیعبدی-پور.سمنانی.ماهینیپیروزی-برازجانامیر-حسین-موسایی1برزکار.کمال-پور

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *