امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

اصغر احمدی تنها نماینده استان در قضاوتهای لیگ برتر فوتسال کشور

یاران سبز _ محمد احمدزاده : با نزدیک شدن به فصل شروع مسابقات فوتسال و فوتبال لیگ برتر برنامه کلاس توجیهی داوران هم در دستور کار فدراسیون فوتبال قرار گرفته است . کلاس داوران لیگ برتر فوتسال به مدت سه روز و با حضور ۸۰ داور برگزار می شود. در این کلاس از داوران دعوت شده تست آمادگی جسمانی و آزمون کتبی و ویدئو تست به عمل می آید.مدرس این کلاس  سید صدرالدین موسوی و عبدالکریم سیستانی ناظران و مدرسین فیفا و ای اف سی می باشند.اصغر احمدی یکی از داوران بنام فوتسال استان برای سومین سال پیاپی به عنوان جوان ترین داور فوتسال به این کلاس توجیهی دعوت شده است.

قبل از اعلام اسامی داوران دعوت شده به کلاس توجیهی، مسئولین استان و در راس آن محمد نجفی رئیس هیات فوتبال استان بوشهر تلاش های فراوانی جهت ورود  محمد شرونی دیگر داور گناوه ای به این کلاسها داشتند ولی علیرغم تلاش های صورت گرفته نتیجه ی حاصل نشد تا استان بوشهر در سطح اول فوتسال کشور تنها یک نماینده داشته باشد.

احمدی.صدرالدین-موسوی احمدی.سیستانی

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. نعمت امیریان

  با سلام. ضمن عرض تبریک به جناب آقای احمدی داور خوب و با اخلاق شهرمان و آرزوی موفقیت های بیشتر برای ایشان

  پاسخ
 2. ناشناس

  با سلام ، آقای خضری اگه حزب گرایی و گروه گرایی رو از وجود خودت و ورزش گناوه حذف کنین مطمن باشید ورزش گناوه روز به روز پیشرفت خواهد کرد و دست یکی مث شما از ورزش گناوه کوتاه بشه شک نکنین در سطح کشوری و جهانی ورزش گناوه همیشه حرف اول رو خواهد زد.

  پاسخ
 3. ......

  با سلام آقای خضری.مگه دیگر در استان خبری نیست که سایت تعصیل شده یاخدایی نکرده اتفاقی افتاده

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *