امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

استعدادهای فوتبال گناوه هنرنمایی کردند+تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : خارج از تمام هیاهوها و دور از تنش های موجود در فوتبال و در روزهای گرم سال آینده سازان و استعدادهای مدارس فوتبال گناوه رقابت های خود را انجام دادند و در کنار آن فستیوال مدارس فوتبال هم انجام شد.

فستیوال مدارس فوتبال شهرستان گناوه با حضور سه تیم پرسپولیس، امید و سپاهان برگزار شد. در این فتسیوال دو کارگاه آموزشی وجود داشت. بازیکنان ابتدا به حرکات فردی خود را به نمایش می گذاشتند و سپس در درون زمین تیم ها مقابل یکدیگر قرار می گرفتند. در پایان  کیخسرو نصرتی، سید حسن کاظمی و محمد طاهری به عنوان استعدادیاب بازیکنان و تیمهای برتر را معرفی می نمودند. مدرسه فوتبال پرسپولیس از نظر کارشناسان رتبه نخست را کسب کرد . سپاهان در جایگاه دوم قرار گرفت و امید هم سوم شد . همچنین سه بازیکن برتر این فستیوال هم از مدرسه فوتبال پرسپولیس انتخاب شدند؛ امیر حسین عباسی، علی حسینی و امیر محمد محمدی بازیکنان برتر مدارس فوتبال گناوه معرفی شدند.

هنوز هم خانواده ها در گناوه به خوبی با تاثیرگذاری مدارس فوتبال بر فرزندان خود آشنا نشده اند که عدم استقبال خانواده ها گواه این موضوع بود.مدرسه-فوتبال-سپاهان-گناوه مدرسه-فوتبال-پرسپولیس-گناوه مدرسه-فوتبال-امید-گناوه استعداد-یاب-های-مدرسه-فوتبال

در رده سنی زیر ده سال هم سه تیم سپاهان ، پرسپولیس و امید به رقابت پرداختند. در مسابقه اول پرسپولیس و سپاهان تن به تساوی بدون گل دادند. سپاهان در دومین دیدار خود ۷ بر ۲ امید را مغلوب کرد و پرسپولیس هم دومین شکست امید را با نتیجه ۲ بر ۱ رقم زد تا سپاهان بر حسب تفاضل گل بهتر در جایگاه نخست قرار گیرد و پرسپولیس و امید هم دوم و سوم شوند.مسابقات زیر یازده سال و دوازده سال هم هفته آینده برگزار خواهد شد.

 

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. هوادار خیبر

    یه خسته نباشید جانانه به تمامی زحمت کشان عرصه فوتبال پایه وتبریک به دوست عزیزم اقای طاهری.امیدوارم همیشه برقله های موفقیت باشید

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *