امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

انتخاب سخت از میان بهترینهای مدارس فوتبال

یاران سبز: کمیته استعدادیابی استان اسامی ۲۴ بازیکن زیر دوازه سال مدارس فوتبال استان را اعلام کرد. این بازیکنان از میان ۲۲۴ ورزشکار این رده سنی انتخاب شدند و به زودی اردوی خود را در استان زیر نظر کمیته استعدادیاب آغاز خواهند کرد و در نهایت ۱۴ بازیکن انتخاب خواهند شد تا در فستیوال کشوری در اردوگاه گردان کرج به رقابت با حریفان بروند.

در لیست انتخاب شده بیشترین نامها مربوط به مدرسه فوتبال ستارگان بوشهر است. این مدرسه با استفاده از چندین مربی مجرب و حتی خبرنگاران ورزشی، روند آموزشی بسیار خوبی را در پیش گرفته است و هشت بازیکن این تیم بنام علی شهنیایی ، ارشیا شاهی ، سعید رزمی ، محمد رضا گشوادی ، معین رضایی ، پویا حیدری ، آرمین مظفرپور و مهدی زارعی در لیست ۲۴ نفره قرار گرفت. تیمهای مقاومت و فولاد بوشهر هم هر کدام با سه نماینده از مدارس موفق فوتبال بودند. در فولاد محمد دهقانی ، رضا بحرانی و امیر محمد زکی پور انتخاب شدند و علیرضا حاجی پور ، ابوالفضل زائری و مسعود نوشادی هم از مقاومت بوشهر در این لیست جا گرفتند. علی حسینی و امیر حسین عباسی هم از پرسپولیس گناوه نامشان در لیست ثبت شد؛ نمایندگان نیروگاه بوشهر  هم امیر حسین درخت کاجی و محمد امیر سرریزی هستند و محمد زیراهی و امیر عباس نعمتی هم از پارس خلیج فارس بوشهر وارد لیست شدند. شهرهای  دیلم ، برازجان ، اهرم و عسلویه هم در لیست اعلام شده دارای نمایده می باشند.

جواد بحرانی فرد پارس دشتستان ، رضا محمدی خیبر اهرم ، علی الماس زاده شاهد دیلم ، شاهین غلامزاده فرد تلاش ، قاسم نورایی ایرانجوان بوشهر ، مسعود محبی آیندگان ، ابوالفضل امیرزاده خلیج فارس پنبه ریز عسلویه ، عباس علی غلامی قایم بوشهر هم از جمله بازیکنانی هستند که نامشان در لیست بازیکنان دیده می شود.

از نکات قابل توجه انتخاب تنها یک بازیکن ایرانجوان بوشهر در لیشت ۲۴ نفره می باشد و از مدرسه فوتبال شاهین هم خبری نیست.فستیوال..استعدادیاب

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *