امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

باز هم تساوی باز هم دقیقه ۹۰ +تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : دومین دیدار از بازی های فوتبال جوانان گناوه هم با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

سپاهان و شاهین در حالی به مصاف یکدیگر رفته اند که حضور سپاهان و شرکت کردن این تیم در مسابقات در حاله ای از ابهام بود. ابتدا به دنبال خرید امتیاز لیگ برتر جوانان استان بودند و نامه نگاریهایی هم برای خرید و یا واگذاری لیگ دسته اول جوانان استان انجام دادند اما وقتی دستشان در لیگ برتر و اول بند نشد آماده حضور در مسابقات جوانان گناوه شدند. سپاهان در دیدار نخست خود در برابر شاهین به میدان رفت. نیمه نخست تحت تاثیر گرمای بی رحمانه ای بود که نای بازیکنان و داور را گرفته بود. در جدی ترین صحنه این نیمه ضربه محمدرضا عبدالهی مهاجم شاهین به تیر افقی دروازه برخورد کرد و راهی اوت شد. در نیمه دوم و با بهتر شدن هوا بازیکنان هم جان تازه ای گرفتند. ابتدا تیم سپاهان توسط علی لیسی به گل رسید ولی ارسال توپ های بلند توسط بازیکنان شاهین موقعیت های خطرناکی را بر روی دروازه سپاهان ایجاد کرد و حتی در موقعیتی بسیار مناسب رضا صید عالی نتوانست دروازه خالی را هم باز کند ولی این پایان کار نبود و در دقیقه ۹۰ شوت زیبای رامین رستگار آب سردی بود بر پیکر زرد پوشان سپاهان تا این دیدار همچون دیدار نخست با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

در حواشی :

گرمای شدید هوا باعث شد تا محمود (شاپور ) امیری قاضی این دیدار در دقیقه ۳۰ زمان استراحت اعلام کند.

وحدت گناوه در دور اول بازی ها با قرعه استراحت رو به رو بود.

خضراب تا سال گذشته به عنوان بازیکن در رده امیدهای سپاهان به میدان می رفت اما حالا به عنوان مربی مقابل سپاهان قرار داشت و موفق شد اولین امتیاز را هم به دست آورد.

جایگاه ویژه هم در دیدار اول از ظاهر خوبی برخوردار نبود اما در این مسابقه مسئولان هیات سر و شکل بهتری به جایگاه داده بودند.

شاهین-گناوه سپاهان-گناوه شاهین...سپاهان شاهین..سپاهانشاهین.سپاهان

پست های مرتبط

۰ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *