امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

تجلیل از خبرنگاران صدای بندر+تصویر

یاران سبز: هفته نامه صدای بندر در روز خبرنگار از خبرنگاران این هفته نامه تقدیر کرد.

هفته نامه صدای بندر که چهار سال پیش در ۱۷ مرداد ماه نود اولین شماره خود را روانه کیوسهای روزنامه فروشی کرد همچنان در عرصه رسانه فعالیت دارد. محمد مظفری مدیر مسئول این هفته نامه در ابتدای مراسم تجلیل از خبرنگاران هفته نامه صدای بندر از زحمات خبرنگاران این هفته نامه در طول سالی که گذشت قدردانی کرد و گفت: خبرنگار با اندیشه اقتصادی پا به عرصه خبررسانی نمی گذارد چون در این عرصه نگاه اقتصادی جایگاهی ندارد و قلم خبرنگار برای پیشرفت جامعه تند و تیز است. در این مراسم فتح اله علی مرادی و محمد فولادی از شهرهای دیلم و ریگ نیز حضور داشتند. علی مرادی و پولادی در صفحه ادبی با محمد مظفری همکاری می کنند و در این مراسم از این دو تجلیل شد.

یوسفی فرماندار گناوه هم در پایان این مراسم گفت: در شهری زندگی و خدمت می کنم که نقد های منصفانه انجام می شود و نشریات آن با وجود مشکلات تحمل می کنند و با تعهد واقعیت ها را انعکاس می دهند.

در این مراسم  علی جعفری ، ایلیا موسوی و شهرام استواریان هم چند قطعه موسیقی اجرا کردند. همچنین نوذر رادمنش هم برنامه طنز خود را در بخشی از این مراسم انجام داد.

در حاشیه:

علی جعفری قبل از اجرای خود نگاهی به گذشته موسیقی انداخت و توانایی انجمن موسیقی را در اجراهای متفاوت ستود. جعفری همچنین حوادث آخرین برنامه انجمن موسیقی را یادآوری کرد و گفت: در پایان آن برنامه و در حالی که برنامه ریزی آن شب موسیقی هیچ ارتباطی با حسین رئیسی نداشت همه کاستی ها به نام رئیسی نوشته شد و با کمال تاسف خبرنگاران هم بیش از حد به آن پرداختند ولی واقعیت چیز دیگری بود و ای کاش از روزهای خوب موسیقی هم می نوشتند.

در پایان مراسم از خبرنگاران نشریه صدای بندر تجلیل شد.

روز-خبرنگار.محمد-مظفریروز-خبرنگار...
رادمنش  روز-خبرنگار.محمد-فولادی  روز-خبرنگار-.یوسفی روز-خبرنگار.یوسفی.فرخی-نیا علی-جعفری..-.. فتح-اله-علی-مرادیایلیا-موسوی

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *