امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

سپاهان اولین سه امتیاز را از امید گرفت+تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده :  فوتبال جوانان گناوه با دیدار تیم های سپاهان و امید وارد هفته سوم خود شد . در این دیدار امید شروع خوبی داشت و چند موقعیت هم بدست آورد و حتی به یک گل هم دست یافت ولی این گل از سوی کمک دوم این دیدار مردود اعلام شد. بعد از این گل سپاهان رفته رفته نبض بازی را در دست گرفت و دو فرصت خوب گلزنی را هم از دست داد. در ادامه فرارهای رضا جوریز از قلب خط دفاع امید اولین گل را برای سپاهان به همراه داشت. در دقایق پایانی نیمه نخست رئیسی گلر امید با عبور از خط محوطه جریمه بازی را آغاز کرد که کمک اول این دیدار اعلام خطای هند کرد و جوریز برای دومین بار دروازه امید را از روی یک ضربه ایستگاهی باز کرد. در نیمه دوم سپاهان تیم برتر میدان بود و بازیکنان این تیم از آشفتگی خط دفاع امید استفاده کردند و موقعیت های خوبی را به دست آوردند که حاصل آن دو گل توسط علیرضا جوهری بود. البته سپاهانی ها موقعیت های دیگری را هم داشتند که رئیسی سنگربان امید با واکنش ها به موقع مانع رسیدن حریف به گلهای بیشتر شد. سپاهان با این پیروزی اولین برد خود را کسب کرد و چهار امتیازی شد. در این دیدار رضا جوریز با حرکات پا به توپ و سرعتی خود هر لحظه بوی گل می داد.

در حواشی :

احمدی مربی امید باز هم از روی سکو نظاره گر بازی بود و اعتراضهای این مربی بر روی داوری هم همچنان ادامه داشت.

بعد از گل اول سپاهان فالح ناصری پوران مربی این تیم  رو به گلزن خود گفت: ای کاش در بازی با ایرانجوان هم حضور داشتید.

محمد باقری کاپیتان و مدافع آخر امید با خطای شدید بر روی جوریز با دریافت کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد.

در آخرین دیدار هفته دوم جوانان در دقایق پایانی بازی به زیر نور رفت ولی فقط نور جایگاه ویژه روشن شد که این نور برای انجام بازی کافی نبود اما در این دیدار نور ورزشگاه به صورت کامل روشن شد تا بازیکنان و داور شرایط بهتری برای بازی داشته باشند.

نبود توپ جمع کن و برانکارد چی باعث شد تا یک نفر هم توپ جمع کن باشد و هم برانکاردچی و از طرفی پزشک ورزشگاه هم در نقش برانکارد چی ظاهر شد.

باقری.جوریز جوانان..سپاهان.امید جوانان.سپاهان-امید نیکسرشت اصغر-احمدی1 جوریز.شادمانی مدافع-سپاهانخوشحالی.جوریز.ناصری-پوران دکتر.توپ-جمع-کن.برانکارد-چی

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. تعصب

    سلام.اقای خضری شما خبرنگارید واقعا !!! اگه هستیدبرید خرابکاریهای تیم امید رو توی هیات دررده جوانان دربیارید بنویسید.بازی دادن بازیکن با کارت بازیکن دیگه.بازی دادن بازیکن بدون قرارداد.بازی دادن بازیکن تیم پرسپولیس درترکیب اصلیتیمشون و ….. .چرااینها رو نمیگید ک حسین عبدالهی بفهمه ک هرکی رسید نباید تیمشو بده بهش !!! لطفا پوشش دهید این خبرو تا دقیقتر همه بفهمند.تشکر

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *