امروز: ۱۹ آذر ۱۴۰۲

شاهد بدور از آمادگی با ستاره هایش قهرمان شد+تصویر

یاران سبز: فوتبال نوجوانان دیلم که ابتدا قرار بود با شرکت شش تیم انجام شود با انصراف سه تیم که عمده دلیل آن مسافرتهای این فصل است با شرکت تیمهای شاهد ، شاهین و شهباز انجام شد که در این رده هم شاهد عنوان قهرمانی را به دست آورد. شاهد گر چه در این مسابقات به دور از آمادگی بود ولی در دیدار نخست خود ۴ بر ۳ شهباز را مغلوب کرد و در دیداری حساس با گل رضا غریب زاده موفق به شکست یک بر صفر شاهین شد و عنوان نخست این مسابقات را به دست آورد. دیدار دو تیم شاهین و شاهد با استقبال خوب تماشاگران روبرو شده بود و دو تیم بازی خوبی انجام دادند ولی یک تراکمه آماده و فوتبال بلد در قلب دفاع شاهد نگذاشت که شاهین از حملات خود به گلی دست یابد.

در این رده مصطفی تراکمه یک سروگردن بهتر از دیگران بود. در شاهد محمد لیراوی ، علی رضا علیمرادی و صابر حیاتی هم خوش درخشیدند.

امیر حسین احمدزاده در شاهد تنها بود ولی نشان از یک بازیکن بزرگ داشت.

در شاهین محمد صادق خادم حملات شاهین را طراحی می کرد و بهترین پاسور مسابقات بود. در کنار خادم ، رضا حیات ، محسن سلحشور ، محمد جواد پیران و محمد رضا احمدی هم فوتبال خوبی را ارائه دادند.

در حاشیه:

مراسم توزیع جوایز این مسابقات را محمد رضا علوی یکی از پیشکسوتان فوتبال دیلم انجام داد.

محمد باسروی مدیر شاهد دیلم که تیمش در مدارس فوتبال و پایه از ارکان فوتبال دیلم می باشد، گفت: عدم حمایت مسئولین دیلم در سالهای گذشته باعث شد در چند مورد از مسابقات استانی کنار بکشیم ولی باز با توجه به نیازی که در فوتبال دیلم احساس می شد در پایه کارهای خود را ادامه دادیم و امسال هم مانند گذشته نماینده دیلم در مسابقات استانی هستیم ولی اگر باز هم مسئولین کمک نکنند مجبور به انصراف هستیم و این انصرافها فوتبال دیلم را به نابودی خواهد کشاند.

مدیر باشگاه شاهد همچنین گفت: در زمان انتخابات بعضی از اعضای شورا وعده کمک به ورزش را دادند اما حالا هیچ توجهی به وعده های خود ندارند. باسروی در پایان اظهار داشت: در جریان فستیوال فوتبال استان یک بازیکن از شاهد انتخاب شد که با چانه زنی های ما دومین بازیکن هم نامش در لیست قرار گرفت و جالب اینجاست که همان بازیکن از میان بازیکنان انتخاب شده به مرحله پایانی هم راه یافته است، چگونه امکان دارد بیش از ده استعدادیاب نتوانند استعداد و خلاقیت یک بازیکن را ببینند.

نوجوانان-شاهد-دیلم نوجوانان-شاهین-دیلم نوجوانان-شهباز-دیلم نوجوانان-دیلم نوجوانان-دیلم..شاهین نوجوانان-دیلم-.. نوجوانان..-دیلم شهباز-دیلم.. شاهین-دیلم.خادم شاهین-دیلم.. تراکمه.شاهد-دیلم امیر-حسین-احمدزاده

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. احمدرضا از دیلم

    سلام و خسته نباشید معلم نیست کی مسوولین در دیلم میخوان بیدار بشن . آخه تیمهای بدبخت باید تا کی این شرایط رو تحمل کنن . بخدا اگر حمایت کنن همین شاهد براحتی میتونع تو لیگ برتر استان بدرخشه . حیف

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *