امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

شاهین و ایرانجوان برنده های دور دوم + تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : دور دوم مسابقات فوتبال جوانان گناوه با برتری تیم های شاهین و ایرانجوان در مقابل حریفان خود به پایان رسید. اولین مسابقه از هفته دوم با قضاوت محمد رضا حیدری انجام شد. در این بازی شاهین به مصاف وحدت رفت و موفق شد در یک بازی برتر با نتیجه پر گل ۶ بر ۱ وحدت را در هم بکوبد و در صدر جدول رقابت ها قرار گیرد. وحدت که به دلیل مشکلات مالی قصد شرکت در مسابقات را نداشت و با اعلام آمادگی برای حضور در بازی ها تمرینات چندانی هم نداشته در همان نیمه نخست تسلیم تیم شاهین شد. شاگردان خضراب در یک بازی برتر در همان نیمه نخست با گلهای رضا صید عالی ، حیدر خلیفه ، سید مصطفی امام حسنی و مدافع حریف ۴ بر صفر پیروز به رختکن رفتند. در نیمه دوم وحدت به امید کم کردن اختلاف پا به میدان گذاشت و در دقایق اولیه نیمه دوم توسط احمدرضا نیک پرور  یکی از گلهای خورده را جبران کردند ولی باز شاهین تیم برتر میدان بود و برنامه های خود را از سمت چپ طراحی کرد که رضا صید عالی بارها مدافعان وحدت را آزار داد و در ده دقیقه پایانی دو گل صید عالی و رضا دهقان نتیجه سنگین ۶ بر یک را بر وحدت متحمل کردند.  رضا صید عالی از تیم شاهین بهترین بازیکن این دیدار بود.

در دومین مسابقه هم در یک بازی حساس تیم های ایرانجوان و سپاهان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند . در نیمه اول ایرانجوان بازی را بهتر آغاز کرد و در همان ابتدا دو موقعیت گل را توسط علیرضا صالحی از دست داد. میدان داری محمد نظامات و حرکات پا به توپ او ایرانجوان را به جلو هدایت کرد و در ادامه حملات خود توسط محمد عباسی به گل اول رسید. این گل تا پایان نیمه نخست پا بر جا بود. در شروع نیمه دوم باز ایرانجوان بود که توسط عباسی برای دومین بار دروازه سپاهان را باز کرد بعد از این گل سپاهان که چیزی برای از دست دادن نداشت بازی هجومی را دستور کار خود قرار داد و با گل حجت حسنی اختلاف را به حداقل رساند. در ادامه این دیدار دو تیم موقعیت هایی را بر روی دروازه یکدیگر خلق کردند که در جدی ترین صحنه علی لیسی در موقعیتی مناسب توپ را به بیرون زد تا ایمان عربزاده و شاگردانش اولین سه امتیاز خود را در بازی های جوانان کسب کنند.

در حواشی :

علی حسنی و محمد نظامات در تیم ایرانجوان در زمره بهترین های این دیدار بودند ، حسنی جنگنده و پر قدرت نشان داد . نظامات هم هر موقع پا به توپ می شد ایرانجوان خطرناک ظاهر می شد.

علیرضا صالحی بازیکن شیرازی ایرانجوان بر روی زمین تکنیک خوبی دارد و در هوا هم از ضربات سر به خوبی استفاده می کند. صالحی با کمی خوش شانسی می توانست گل اول ایرانجوان را با ضربه سر به ثمر برساند اما ضربه این بازیکن به تیرک اصابت کرد.

رضا منصوری، قائدی و جوریز از بازیکنان اصلی سپاهان بودند که در این بازی حضور نداشتند و عدم حضور این بازیکنان جای سئوال داشت.

طاهری سر مربی سپاهان در خصوص غیبت بازیکنانش گفت: من هم از نبود و غیبت آنها تعجب کردم. مثل همیشه برای آنها وسیله نقلیه فرستادم تا از چهار روستایی به گناوه بیایند ولی تلفن های همراه هر سه نفر آنها خاموش بود. وقتی سه بازیکن کلیدی و کاپیتان تیم که سه سال در این تیم حضور دارند به یکباره تلفن های خود را خاموش می کنند و برای بازی حضور پیدا نمی کنند این قضیه کمی مشکوک می شود. نمی خواهم کسی را متهم کنم ولی این قضیه برای ما جای سئوال داشت و ما نامه ای به هیات فوتبال نوشتیم و خواستار پیگیری این موضوع هستیم و تا مشخص شدن قضیه نمی توانیم اظهار نظر کنیم.

خلیفات قاضی این دیدار در هر دو نیمه و در دقیقه ۳۰ زمان استراحت اعلام کرد که در نیمه دوم با بهتر شدن هوا این وقت استراحت بی مورد بنظر می رسید.

دقایق پایانی مسابقه با تاریک شدن هوا باعث شد تا این دیدار زیر نور برگزار شود ولی فقط نورهای جایگاه روشن شد و چهار نورافکن ورزشگاه خاموش بود که همین موضوع کار را برای بازیکنان و داور و حتی تماشاگران سخت کرده بود.

محمد شرونی از جایگاه و کنار زمین عملکرد تیم داوری را زیر نظر داشت.

امید در هفته دوم بازی ها با قرعه استراحت رو به رو شد.

در پایان این هفته شاهین و ایرانجوان با ۴ امتیاز و بر حسب تفاضل گل اول و دوم هستند، امید با یک امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد، سپاهان یک امتیازی ست و در جایگاه چهارم قرار دارد و وحدت هم بدون امتیاز در انتهای جدول است.

شاهین.وحدت..جوانان-گناوه شاهین.وحدت.جوانان-گناوه مدافع-وحدت-گناوه وحدت.شاهینمحمدرضا-حیدری-.-داورصید-عالیسپاهان-گناوه.ایرانجوان-گناوه زمان-استراحت علیرضا-صالحی. علی-خلیفات-داور محمد-الهی محمد-نظامات

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. بازیکن وحدت

    تیم ما همه مون متولدین ۷۸ هستیم و فقط ۳ تامون ۷۶ هستیم.سال اینده جواب اعتماد اغای حیری و نظرپور رو خواهیم داد،امسالم تلاشمون رو برای تیممون میکنیم تا لحظه اخر برای کسب مقام

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *