امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

شول قهرمان فوتسال روستایی +تصویر

یاران سبز: مسابقات فوتسال روستایی بخش مرکزی شهرستان گناوه که چهار دوره گذشته خود را در سالن ورزشی روستای محمد صالحی پشت سر گذاشته بود امسال به چمن مصنوعی تازه تاسس مال خلیفه ای انتقال یافت . در این دوره ۱۵ تیم پاسارگاد و عقاب شول ، مال خلیفه ای «الف» و «ب» ، استقلال و پرسپولیس محمد صالحی ، شهید شهریاری و شهید امیری عباسی ، بهمنیاری شرقی ، فخرآوری ، سربست «الف» و «ب» ، بخشداری ، چم شهاب و چاهبردی در قالب چهار گروه به رقابت پرداختند که تیمهای پاسارگاد شول و چاهبردی با عبور از حریفان خود به فینال این مسابقات راه یافتند. در دیدار پایانی شول با شکست ۴ بر ۱ چهابردی عنوان قهرمانی را به دست آورد.

در نخستین دوره این مسابقات سربست با شکست مال خلیفه ای به قهرمانی دست یافته بود. مال خلیفه ای در دومین دوره هم فینالیست شد اما باز هم نتوانست قهرمان شود و در فینال مغلوب چاهبردی شد. در سومین دوره این مسابقات محمد صالحی به عنوان میزبان برای اولین بار راهی فینال شد اما یک بازی خوب و بی نقص از شولی ها نگذاشت که میزبان عنوان قهرمانی را به دست آورد. در چهارمین دوره سربست بار دیگر به فینال رسید و اینبار با شکست آزادی عباسی برای بار دوم عنوان قهرمانی را به دست آوردند و در پنجمین دوره هم پاسارگاد شول با شکست ۴ بر ۱ چاهبردی به قهرمانی رسید.

در فینال این دوره پاسارگاد شول در یک بازی بسته و با استفاده از حملات سریع و پا به توپ های عباس ملک محمدی و تیزهوشی فرزاد بدلی و موقعیت شناسی سجاد موسایی با نتیجه ۴ بر ۱ چاهبردی را مغلوب کرد و به عنوان قهرمانی دست یافت. در نیمه نخست این دیدار شول با تک گل موسایی پیروز به رختکن رفت. در نیمه دوم چاهبردی بازی را خوب آغاز کرد و چند حمله را بر روی دروازه شول انجام داد اما بی دقتی در ضربات پایانی و عصبی بودن آنان دلیلی شد تا این تیم نتواند به گل برسد و در این بین گل دوم موسایی شیرازه حریف را از هم پاشید. در ادامه دو گل فرزاد بدلی و عباس ملک محمدی چاهبردی را برای رسیدن به دومین قهرمانی ناامید کرد . تنها گل چاهبردی را ابراهیم دهقان در لحظات پایانی به ثمر رساند.

در پایان این مسابقات داراب عرب رئیس هیات ورزشی روستایی و بازیهای بومی و محلی شهرستان گناوه که مسئولیت برگزاری مسابقات را هم به عهده داشت ابتدا از تلاشهای مسئولین دولت تدبیر و امید در استان قدردانی کرد و سپس اشاره ای به کمبود فضاهای و امکانات ورزشی در روستاهای بخش داشت و گفت: حق روستاهای این بخش امکانات بیشر ورزشی ست که انتظار می رود محقق شود.پایان بخش این مسابقات  مراسم  توزیع جوایز این دوره بود.

در این مراسم مسعودنیا معاون برنامه ریزی فرماندار گناوه هم ضمن تقدیر از زحمات دست اندرکاران مسابقات نوید روزهای بهتر برای ورزش روستاهای شهرستان را داد.

در این مسابقات عباس ملک محمدی و سجاد موسایی دو بازیکن کلیدی شول رقابت سختی برای آقای گل داشتند که دو گل موسایی در فینال باعث شد تا این بازیکن با ۱۱ گل عنوان بهترین گلزن را به دست آورد.

عباس ملک محمدی در قهرمانی شول نقش تعیین کننده ای داشت ولی فرزاد بدلی تمام توان خود را گذاشت تا شول دومین قهرمانی خود را به دست آورد. بدلی عنوان بهترین بازیکن مسابقات را به دست آورد.

یزدان سالخورده گر چه در دیدار پایانی چهار بار دروازه خود را باز شده دید ولی عملکرد این دروازه بان مهمترین عامل برای رسیدن چاهبردی به فینال بود . سالخورده عنوان بهترین دروازه بان مسابقات را به دست آورد.

شولی ها چند سالی ست هم فوتبال را خوب بازی می کنند و هم اخلاق را به خوبی فوتبالشان فراگرفته اند. این تیم جام اخلاق را هم به دست آورد.

حسین موسایی در میان مربیان بهترین کارنامه را داشت و با شول عنوان قهرمانی را به دست آورد. موسایی در پایان مسابقات عنوان بهترین مربی را از آن خود کرد.

هوشنگ انصاریان به عنوان سرپرست شول این تیم را به خوبی تغذیه کرد و امکانات خوبی را در اختیار هم ولایتی های خود قرار داد تا عنوان قهرمانی به شول برسد.

حرکت اکبر محمدزاده دروازه بان شول در پایان مسابقات می رفت که فضای ورزشی را متشنج کند اما دخالت ورزشکاران مانع درگیری شد. بنظر می رسید محمدزاده به دلیل انتخاب نشدن به عنوان دروازه بان برتر دلخور بود.

اکبر محمدزاده کاپیتان شول هم اتفاقات پایان بازی را نازیبا دانست و گفت: گر چه از اینکه به عنوان بهترین دروازه بان انتخاب نشدم دلگیر بودم ولی دلیل ناراحتی من اشتباه در لوح تقدیر بود، نام آقای حسین موسایی در لوح تقدیر به عنوان بهترین مربی نوشته شده بود و آقای موسایی هم حضور داشت اما  نام من برای تحویل لوح تقدیر خوانده شد و وقتی لوح را تحویل گرفتم متوجه شدم نام آقای موسایی نوشته شده است و به همین دلیل لوح را پس دادم و گفتم نام صاحبش را بخوانید تا تحویل بگیرد ، این موضوع مورد اعتراض تیم شول واقع شد.

حسین امیری بخشدار مرکزی ، اسکند احمدی رئیس اداره آموزش و پرورش و رحمان عمادی رئیس اداره ورزش و جوانان هم از میهمانان این مسابقات بودند.

جوانان زیادی برای نظم این مسابقات تلاش کردند که در پایان از آنها تقدیر شد.

شولچاهبردی

داراب-عرب فوتبال-شول

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. ناشناس

  سلام.همه میدونن حق اکبرخورده شد ولی هیچی ازارزشهای کاپیتان بااخلاق شول کم نمیشه .کاپیتان دوستت داریم.ناگفته نمان اکبرسرمربی تیم شولم بود بهش خسته نباشیدمیگیم

  پاسخ
 2. ناشناس

  سلام.همه میدونن حق اکبرخورده شد ولی هیچی ازارزشهای کاپیتان بااخلاق شول کم نمیشه .کاپیتان دوستت داریم.ناگفته نماند اکبرسرمربی تیم شولم بود بهش خسته نباشیدمیگیم

  پاسخ
 3. هوادا

  سلام..همه میدونن که حق اکبرمحمدزاده خورده شدولی هیچی ازارزشهای کاپیتان باارزش شول کم نمیشه.کاپیتان دوستت داریم..ناگفته نماندکه اکبرسرمربی تیمم بود بهش خسته نباشید میگیم

  پاسخ
 4. هوادار

  سلام همه میدونن که حق اکبرمحمدزاده خورده شد ولی بازم هیچی ازارزشهای کاپیتان شول کم نمیشه کاپیتان دوستت داریم..ناگفته نمانداکبرسرمربی تیم شولم بود بهش خسته نباشید میگیم

  پاسخ
 5. ناشناس

  سلام . اصلا حق اکبر محمدزاده خورده نشده . او با اشتباهی که انجام داد از تیم پاسارگاد هم اخراج شد.

  پاسخ
 6. ناشناس

  از همه بچه هاتشکر می کنیم که تلاش خودشان راکردن ومزد زحماتشان را گرفتن اصل تیم است ودوستی نه مسایل حاشیه ای

  پاسخ
 7. ناشناس

  چه خوب می شد که اقای عرب یا شورای روستای شول و تربیت بدنی شهرستان گناوه یا بخشدار محترم از لحاظ مالی کمکی به تیم پاسارگاد شول قبل از اعزام می نمودن همه این آقایان خودشان از وضعیت مالی تک تک این بچه ها خبر دارن به امید توجه بهتر

  پاسخ
 8. شولي با تعصب

  آقای محمدزاده بازیکن باتجربه ای هست و بخاطر تجربه ای که داشت بهش اختیار کمی دادند تا بتونه داخل تعویض ها نقش داشته باشه و گرنه سرمربی تیم حسین موسایی است این رو همه بازیکنان تیم میدونن
  واقعا جا داره اینجا از آقای انصاریان سرپرست تیم و بهتر بگم همه کاره تیم تشکر کنم (شولی با تعصب همینه همینه)
  با امید افتخارات بیشتر برای این تیم خوب و با اخلاق

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *