امروز: ۰۲ مرداد ۱۴۰۳

موج با شکست آغاز کرد

یاران سبز _ محمد احمدزاده :  لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور  به پایان تعطیلات نیم فصل رسید. این لیگ بعد از وقفه ی چند هفته ای دوباره از سر گرفته شد و در این هفته که هشتمین هفته لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور می باشد سه دیدار در شهر های بندر گز ، بندر عباس و اصفهان برگزار شد. تیم ملوان دانشگاه آزاد بندر گز در خانه از تیم زینت گستر نوشهر پذیرایی می کرد که در سه وقت دوازده دقیقه دو تیم تن به تساوی سه بر سه دادند. این در حالی بود که هر سه بار تیم زینت گستر از میزبان خود پیش می افتاد و در وقت های اضافی هم توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا در ضربات پنالتی تیم زینت گستر نوشهر موفق شد ۴ بر ۳ از سد حریف خود بگذرد. در بندر عباس، شهرداری این شهر همچنان بر روی نوار ناکامی قرار دارد تلاش دو تیم شهرداری بندر عباس و شهید جهان نژادیان آبادن به تساوی پر گل ۴ بر ۴ به همراه بود. در ضربات پنالتی نماینده بندر عباس باز هم قربانی شد و امتیاز خانگی این دیدار را از دست داد.

موج بندر گناوه هم که به اصفهان سفر کرده بود با نتیجه ۴ بر ۱ بازی را به یاران اصفهان واگذار کرد . موجی ها ابتدا توسط سید مهدی حسینی حقیقی پیش افتادن ولی در همان وقت نخست دو بار دروازه خود را باز شده دیدند. در وقت های دوم و سوم  بازیکنان موج فوتبال خوبی به نمایش گذاشتند ولی واکنش های خوب سنگربان اصفهانی و تیر دروازه مانع از فروپاشی دروازه میزبان شد و نماینده گناوه دوبار دیگر دروازه خود را هم باز شده دید تا نیم فصل دوم را با شکست آغاز کند. با توجه به شرایط جدول موج یک پله سقوط کرد و جای خود را به یاران اصفهان داد و بر حسب تفاضل گل کمتر در جایگاه هشتم با هفت امتیاز قرار گرفت.

اصغر رحیمی ( دو گل ) ، مجید هاشمی و مجتبی رمضانی گلزنان یاران اصفهان در دیدار مقابل موج بودند.

فتوت گلر خوب موجی ها در این دیدار مصدوم بود و در وقت نخست این مسابقه مدافع مستحکم موجی ها جعفر غلامی که تازگی از بند مصدومیت راهی پیدا کرده است درون دروازه قرار گرفت ولی با توجه به شرایط حساس در وقت های دوم و سوم فتوت با وجود مصدومیت در درون دراوزه تیمش ایستاد.

شش دیدار دیگر هفته هشتم روز های یکشنبه و دوشنبه برگزار خواهد شد.

موج-گناوه-.-شضهرداری-بندر-عباس

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. طرف دار موج

    این بازی فقط و فقط روی لجبازی اقای نیکونژاد موج باخت.نمیدونم چرا فتوت رو توی دروازه نزاشت حتی بازیکنا قبل شروع بازی متوجه تصمیم عجیب نیکونژاد میشن و التماسش میکنم که اینکارو نکن ولی اخرش کار خودشو کردو تیمو باخت داد.فتوت اصلا مصدوم نبود

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *