امروز: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

همه اعتقاد داشتیم که می توانیم نتیجه را تغییر دهیم + تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : حیدر نیکونژاد سرمربی تیم موج گناوه بعد از پیروزی با ارزش تیمش در برابر تیم مدعی خزر رودسر گفت : در این مسابقه تمام اتفاقات فوتبالی رخ داد. ما در تایم نخست به دلیل عدم شناخت از حریف سه بر صفر باختیم؛ ما هیچگونه شناختی از حریفمان نداشتیم و همین امر موجب شد تا سه گل دریافت کنیم گر چه بازیکنان ما هم وظایف خود را به خوبی انجام ندادند و با توجه به اینکه به آنها گوش زد کرده بودیم که در توپهای برگشتی مراقب باشند ولی متاسفانه باز هم دو گل را از روی ریباند دریافت کردیم.

وی در ادامه افزود : در تایم دوم هنگامی که آماده می شدیم تا گل های خورده را جبران کنیم گل چهارم را هم دریافت کردیم ولی با این وجود بازی را در دست گرفتیم و یکی از گلها را جبران کردیم و باعث شد تا بازیکنان با امیدواری بیشتر کار کنند. بعد از اینکه گل دوم را هم زدیم با تاکتیک خاصی جلوی حمله تیم حریف را هم گرفتیم و بازیکنان ما همه در دفاع و هم خط حمله خوب کار کردند و با وجود گرمای هوا و تاثیر آن بر روی بازیکنان خزر و همتی که بازیکنان ما از خود نشان دادند موفق شدیم بازی باخته را با برد عوض کنیم.

حیدر-نیکونژاد2

وی در خصوص تیم خزر رودسر هم چنین گفت : تیم خزر یکی از تیم های مدعی صعود به دور بعد است و ما بازی سختی در برابر آنها داشتیم ولی یکی از برگ های برنده ما در این دیدار مربی این تیم بود چرا که هم مربی بود و هم بازیکن و هنگامی که درون زمین قرار می گرفت دیگر تمرکزی بر روی بازیکنان خود نداشت و نمی توانست نقطه ضعف های خود را پوشش دهد.

ایشان در خصوص اینکه این باور را بر بازیکنان خود داشتید که بازی باخته را با برد عوض کنید گفت: وقتی در تایم دوم گل اول را به ثمر رساندیم همه اعتقاد داشتند که می توانند به بازی برگردند و خدا را شکر به خوبی هم برگشتیم و ثمر آن دو امتیاز شیرین برای ما بود.

نیکونژاد در پایان گفت : از همه هواداران که در این گرما به ورزشگاه آمدند و ما رو حمایت کردند تشکر می کنم همچنین از مهندس یوسفی فرماندار شهرستان و رئیس هیات فوتبال استان و شهرستان آقایان نجفی و امیری و اقای عمادی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هم که مثل همیشه در کنار ما حضور داشت و همچنین پیشکسوتان که در این دیدار و گرمای شدید هوا یار و یاور ما بودند تشکر می کنم.

 

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *