امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

یک بازی آغاز و پایان فوتبال نوجوانان گناوه+تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : بالاخره فوتبال گناوه در رده های پایه به حداقل استقبال رسید و تنها دو تیم پاس و ایرانجوان نامشان در این رده دیده شد. در تنها دیدار انجام شده ایرانجوان در یک بازی برتر با حرکات امیر عباس نعیم زاده موفق به شکست ۷ بر ۱ پاس شد و عنوان قهرمانی این دوره را به دست آورد.  پاس در حالی پا به این مسابقات گذاشت که یک سال در این رده غایب بود و امسال بار دیگر یعقوب جوهری این رده سنی را به دست گرفت و در آخرین لحظات وارد مسابقات شد. ایرانجوان هم تیمی خوب و یکدست نشان داد و در هر دو نیمه تیم برتر میدان بود و موفق شد  در یک بازی برتر با نتیجه ۷ بر یک تیم پاس را در هم بکوبد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.
علیرضا خادمی (۳گل) ، محمد وفا کیش (۲گل) و امیر عباس نعیم زاده و ابراهیم رحیمی هم هر کدام یک گل به ثمر رساندند.تک گل تیم پاس را هم ابراهیم حاجی زاده به ثمر رساند.
مراسم اهدا جوایز این رده هم برگزار شد و جام های سال گذشته هم به تیم اهداء شد. سرمس خرمی جام اخلاق و مقام سوم نوجوانان سال گذشته را از محمد فریدونی دریافت کرد و کاپیتان نوجوانان این تیم جام قهرمانی این فصل را بالای سر برد.
جوهری مربی پاس هم عنوان دومی را از یحیی کرمی گرفت و موسایی کاپیتان فصل پیش نوجوانان پرسپولیس جام قهرمانی این تیم در فصل گذشته را دریافت کرد. سید علیرضا مهدی پور هم عنوان اقای گلی و مقاوم دومی فصل گذشته وحدت را از آن خود کرد.نوجوانان.ایرانجوان نوجوانان.پاس

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. یک آشنا

    من خیلی دلم می خواست بیام پاس اما الان پشیمانم بهتر که پاس نرفتم الان داخل لیگ هن نیست

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *