امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

تقابل دو جنوبی ، یکی در صدر، یکی در انتها+تصویر

یاران سبز_ محمد احمدزاده : دور برگشت رقابت های لیگ برتر امیدهای کشور هفته دوم خود را هم پشت سر گذاشت. ایرانجوان نماینده استان بوشهر که در هفته نخست قرار بود به تبریز سفر کند به دلیل قرار گرفتن در شرایط بد مالی از سفر به تبریز منصرف شد البته وضعیت هوا هم در این تصمیم دخیل بود. در دومین هفته شاگردان کبگانیان به مصاف فولاد خوزستانی رفتند که با اختلاف چند امتیازی در صدر جدول قرار دارد . فوتبال پایاپای دو تیم در نیمه نخست اجازه ایجاد موقعیت به هیچکدام از تیم ها را نداد ولی اسدزادی می توانست در فرصتی مناسب ایرانجوان را پیش بی اندازد اما واکنش خوب سنگربان خوزستانی ها مانع گل خوردن تیمش شد.  در دقایق پایانی نیمه نخست هادی ممبینی از روی نقطه پنالتی فولاد را به گل رساند. در نیمه دوم هم ایرانجوانی ها که بدنبال گل تساوی بودند خیلی زود و از روی اشتباه سنگربان خود علی سیاوشی برای دومین بار دروازه خود را باز شده دیدند . در اواخر مسابقه رضا حسن پور تنها یکی از گلهای خورده را پاسخ داد. با این شکست ایرانجوان نتوانست از انتهای جدول رها شود.

در حواشی :

این دیدار بدلیل نبود نیرو انتظامی با تاخیر آغاز شد .

بعد از گذشت ۵ دقیقه از بازی بدلیل نبود توپ جمع کن قاضی این دیدار بازی را متوقف کرد که همین موضوع باعث اعتراض کادرفنی هر دو تیم شد.

پویا خالق پناه که بعد از دو بازی مجددا در ترکیب تیمش قرار گرفته بود به دلیل مصدومیت در همان نیمه اول تعویض شد.

صابر احمدی بازیکن فولاد خوزستان با دریافت کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد.

سعید عربزاده بازیکن گناوه ی تیم ایرانجوان ۷۰ دقیقه درون زمین بود و عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت.خدری بدلیل مصدومیت از جایگاه نظاره گر بازی هم تیمی هایش بود.

فولاد خوزستان با این پیروزی ۳۲ امتیازی شد و همچنان یکه تاز لیگ برتر امید های کشور است . ایرانجوان هم  با ۹ امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

تیم-داوری امید-های-ایرانجوان امید-های-فولاد-خوزستانمهدی-کاووسیگلر-فولاد-نوین-خوزستانسعید-عربزاده-1داور..پویا.خالق.پناهپژمان-تکیناسدزادیسعید-عربزادهامید-های-ایرانجوان-.-فولاد-خوزستاناحسان-اسد-زادیفاضل-کبگانیان

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *