امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

پرسپولیس به اولین سه امتیاز خارج از خانه رسید/شاهین با شکست آمد

یاران سبز _ محمد احمدزاده : رقابت های لیگ دسته دوم کشور هفته دوازدهم خود را پشت سر گذاشت. در این هفته نمایندگان استان بوشهر با یک پیروزی ، یک تساوی و دو شکست پرونده خود را بستند. شاهین شهرداری بوشهر که به رشت سفر کرده بود در مقابل سپید رود قرار گرفت، تلاش دو تیم در نیمه نخست گلی در بر نداشت اما در اوایل نیمه دوم شاهین به یک ضربه ایستگاهی دست یافت که ضربه زیبای حسن آشتی به تور دروازه میزبان رسید. آتشی در نیم فصل دوم به جمع شاهینی ها پیوسته بود. در ادامه میزبان موفق شد بازی باخته را با پیروزی دو بر یک عوض کند. هادی تامینی و حامد حاجتی دو گل تیم سپید رود را به ثمر رساندند.شاهین با این شکست همچنان با ۲۴ امتیاز در صدر جدول قرار دارد.

شاهین-شهرداری-بوشهر

در گروه دو این رقابت ها نمایندگان استان به یک تساوی خارج از خانه و یک باخت خانگی رسیدند . کارگربنه گز که در این فصل هیچ گاه نتوانست تیمی مقتدر نشان دهد و در میان تیم های سقوطی قرار دارد در این هفته در خانه با یک گل مغلوب بادران تهران شد . تک گل تیم بادران را ابراهیم کوه افکن دقیقه ۸۸ به ثمر رساند.کارگر بنه گز با ۴ امتیاز در جایگاه نهم قرار دارد.

کارگر-بنه-گز

پارس جنوبی جم دیگر نماینده استان در هوای سرد تبریز به نتیجه یک بر یک رسید. پارس جنوبی که با تک گل مصطفی نوبخت در نیمه اول پیروز به رختکن رفت بود در نیمه دوم به خوبی از گل خود محافظت کرد اما در دقایق پایانی سعید باقر پسند گل تساوی را برای شهرداری تبریز به ثمر رساند.مهدی پاشازاده و شاگردانش  با ۲۴ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارند و در تعقیب تیم صدر جدولی کیمیا فرآیند تهران هستند.

پارس-جنوبی

سرخپوشان گناوه ی بعد از پیروزی با ارزش در برابر نیروی زمینی در این هفته میهمان یاران غدیر هشتگرد بودند. در نیمه نخست یاران غدیر بازی را بهتر آغاز کردند و به دو گل هم رسیدند. در دقیقه ۳۰ پرسپولیس به یک ضربه پنالتی رسید که این فرصت را اسماعیل پور به هدر داد تا دو تیم با نتیجه دو بر صفر راهی رختکن شوند . در نیمه دوم نادر جعفری و شاگردانش که می دانستند با این شکست شرایط برای ماندن سخت خواهد شد بدنبال جبران گلهای خورده بودند. در اواسط نیمه دوم وحید اسماعیل پور از روی یک ضربه ایستگاهی یکی از گلهای خورده را پاسخ داد . این نتیجه تا دقیقه ۹۰ هم پا برجا بود اما ۵ دقیقه توفانی وقت های تلف شده پرسپولیس را به سه امتیاز این دیدار رساند. در دقیقه ۹۲ مسعود ابراهیمی گل تساوی را وارد دروازه حریف کرد و دو دقیقه بعد هم شجاع عزتی گل سوم و برتری پرسپولیس گناوه را به ثمر رساند. پرسپولیس با این پیروزی ۱۴ امتیاز شد و در جایگاه هشتم قرار گرفت.

پرسپولیس-گناوه

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *