امروز: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

تساوی امیدهای ایرانجوان در بوشهر+تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : رقابت های لیگ برتر امید های کشور هفته هفدهم خود را هم پشت سر گذاشت . در این هفته مس کرمان سه بر دو مغلوب فولاد خوزستان شد ، صبای قم دو بر یک سپاهان اصفهان را شکست داد ، فجر سپاسی شیراز در خانه با یک گل مغلوب نفت اهواز شد ، مس رفسنجان با یک گل از سد ملوان بندرانزلی گذشت ، تراکتورسازی تبریز سه بر دو صنعت نفت آبادان را از پیش رو برداشت و ایرانجوان بوشهر و کارون اهواز هم تن به تساوی یک بر یک دادند.

ایرانجوان در ورزشگاه شهید بهشتی از سفید پوشان کارون پذیرایی می کرد فوتبال پایاپایی و جنگنده دو تیم در میانه میدان در نیمه نخست اجازه ایجاد موقعیت را به هیچکدام از تیم ها نداد. در نیمه دوم ایرانجوان بازی را بهتر آغاز کرد و چند موقعیت خوب گلزنی هم به وجود آوردند تا در اواسط نیمه دوم احسان اسدزادی از روی نقطه پنالتی طی دو مرحله موفق به گشودن دروازه کارون شد . بعد از گذشت پنج دقیقه خطای مدافع ایرانجوان قاضی این دیدار را مجاب کرد تا اینبار نقطه پنالتی را بسود کارون نشان دهد تا محمد رستمی کار را به تساوی بکشاد و تلاش دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه تساوی یک بر یک باشد.

ایرانجوان با ۳ پیروزی ، ۷ تساوی ، ۷ شکست و کسب ۱۶ امتیاز در جایگاه یازدهم لیگ برتر امیدهای کشور قرار دارد.

سعید عربزاده بازیکن گناوه ای ایرانجوان ۹۰ دقیقه در ترکیب این تیم حضور داشت.

احسان-اسدزادی امیدهای-ایرانجوان..کارون امیددهای-ایرانجوان امیدهای..کارون.اهواز احسان-اسدزادی1امیدهای-کارون-اهواز ایرانجوان..کارون..امیدها ایرانجوان..کارونحسن-پور حسین-محمدیان خواجه-منفرد داور مهدی-کاووسی تکینسعید-عربزاده.. علی-موسوی رضا-قوسی مهدی-کاووسی.. سعید-عربزاده

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *