امروز: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

خداحافظی زود هنگام محمد شمسی

یاران سبز: اول صبح، قبل از اینکه به خورشید سلام بدهم با نم نم باران همراه شدم تا قدم زنان دل بشویم اما یک تلفن بی وقت اوقاتم را بهم ریخت ، با یک سوال و جواب کوتاه دانستم که محمد شمسی را دیگر هیچ چشمی نخواهد دید.

محمد شمسی سحرگاه پنجمین روز بهمن ماه در محور گناوه برازجان و در نزدیکی چهار روستایی بر اثر انحراف و واژگونی خودرو جان باخت، پیش از این حادثه محمود فرهادی یکی از مربیان فوتبال گناوه بر اثر حادثه واژگونی خودرو با زندگی وداع گفته بود. جامعه ورزشی گناوه در حالی شمسی را به خاک خواهد سپرد که روز گذشته ناصر ابراهیمی یکی از پیشکسوتان نامدار فوتبال گناوه را به خاک سپرد.

محمد-شمسی

محمد شمسی در هفدهمین روز اسفند سال ۱۳۶۸ در گناوه متولد شد. با توجه به علاقه فراوان به فوتبال به تیم نوجوانان پاس پیوست. گامهای بلند ، سرعت و حمل توپ بسیار خوب باعث شد تا در مسابقات فوتبال نوجوانان شهرستان به عنوان یکی از بهترین های این رده انتخاب شود. شمسی با بازوبند کاپیتانی پاس در رده های سنی نوجوانان ، جوانان ، امیدها به میدان رفت و در همان سن کم به بزرگسالان این تیم نیز راه یافت. در این رده ها در کنار بازیکنانی مانند  مرتضی جلال پور، مهدی ناصری پوران، سعید ترسا، سید یامین موسوی، عبدالوهاب بک زاده، رضا سامخانی، مصطفی خلیلیان، رضا گاوادری ، مهدی ژوبین، سید محمد کاظمی، امید احمدی، غلامحسین یوسفی، مسعود سالمی ، حسین کناری ، احسان طاهری ، مرتضی سعیدی و … روزهای بسیار خوبی را برای پاس رقم زد. شمسی برای مدت کوتاهی به عنوان بازیکن تقویتی به ایرانجوان گناوه رفت و با این تیم هم خوش درخشید.

محمد شمسی با ورود به بازار کار تا حدودی از فوتبال فاصله گرفت ولی همیشه در کنار پاس حضور داشت.

محمد شمسی در عین جوانی در چهارمین دوره مسابقات فوتسال یاران سبز که با حضور ۶۴ تیم انجام شده بود به عنوان بهترین و فنی ترین بازیکن مسابقات انتخاب شد.

پاس.محمد-شمسی

پست های مرتبط

۵ نظر

  1. خیبر

    سلام وعرض تسلیت فراوان خدمت باشگاه همیشه محبوب باس.این ضایعه دردناک را خدمت شما تسلیت عرض می نمایم.روحش شاد

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *