امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

خورموج صدر جدول را تهدید کرد/امید گناوه بر سپاهان پیروز شد+تصویر

امید-گناوه.-سپاهان-گناوهیاران سبز: در هفته پانزدهم لیگ برتر نوجوانان استان فاصله پیروزی برازجان و ایرانجوان خورموج در صدر جدول به حداقل رسید. حال پیروزی در سه هفته پایانی به شدت احساس خطر می کند. در این هفته پیروزی به سختی توانست به یک امتیاز در مقابل پارس برازجان برسد؛ دیدار دو تیم برازجانی در دقیقه ۹۴ به مساوی یک بر یک انجامید. استقلال بنه گز و خیبر اهرم که هفته ها است در انتهای جدول همسایه می باشند در این هفته به دیدار هم رفتند که استقلال ۳ بر صفر به پیروزی رسید. امید گناوه در یک روز خوب موفق به شکست ۳ بر ۱ سپاهان گناوه شد و ایرانجوان بوشهر و خورموج هم در خورموج به دیدار هم رفتند که میزبان موفق به شکست ۳ بر ۱ میهمان شد. این نتیجه گر چه نتوانست صدر جدول را تغییر دهد اما پیروزی برازجان حالا بیش از هر زمانی احساس خطر می کند.

امید گناوه که در نیم فصل نخست در مقابل سپاهان تن به شکست یک بر صفر داده بود در دور برگشت این مسابقات موفق به شکست ۳ بر ۱ سپاهان شد. شاگردان علی ناصری پوران در نیمه نخست با دو گل از حریف خود پیش افتادند. بازی خوب بهادر عربزاده در میانه زمین و سید علی رضا مهدی پور در خط حمله باعث شد تا سپاهان تحت فشار قرار گیرد و با دریافت دو گل از بهادر عربزاده و سید علی رضا مهدی پور با شکست راهی رختکن شود. در نیمه دوم احمد رضا منصوری سومین گل امید را هم به ثمر رساند. بازیکنان سپاهان در ادامه از فرارهای محمد امین حسینی به یک گل رسیدند. با این نتیجه امید در جدول یک پله صعود کرد.

قضاوت این دیدار را داوران گناوه ای به عهده داشتند.

دیدار حساس دو تیم پیروز و پارس برازجان هم به مساوی یک بر یک انجامید. پیروزی که در این روزها سایه ایرانجوان خورموج را پشت سر خود احساس می کند در مقابل پارس تا ثانیه های پایانی هم بدون امتیاز بود اما یک پرتاب اوتی بلند از امید باقر زاده توپ را روی سر رادمنش جفت و جور کرد که ضربه سر این بازیکن یک امتیاز حساس را به صدرنشین داد.پیروزی قبل از دریافت گل نخست یک ضربه پنالتی را هم هدر داد. ضرب فیروزی را مختاری سنگربان پارس نگذاشت به گل تبدیل شود. گل پارس را هم علیرضا ماندگار به ثمر رساند.

نبرد انتهای جدول را هم آبی های بنه گز به سود خود به پایان رساندند. در این دیدار گر چه قاضی میدان به اشتباه یک ضربه پنالتی را به سود استقلال اعلام کرد و حاصل آن گلی بود که فرشید بالیده به ثمر رساند اما در نیمه دوم یک پنالتی را برای میزبان نگرفت، در ادامه استقلال توسط علی شعبانی بهترین بازیکن خود در این دیدار به گل دوم هم رسید. نماینده بنه گز با گلی که حسین خسروی به ثمر رساند دومین پیروزی خود را در لیگ جشن گرفت.

علی زاهدی و محمد امید محمدی دو بازیکن استقلال بودند که در این دیدار با دریافت کارت قرمز اخراج شدند.

ایرانجوان خورموج که در این هفته ها نتایج خوبی کسب کرده است و خود را به مکان دوم رسانده است . در سیزدهمین دیدار خود موفق به شکست سه بر یک ایرانجوان بوشهر شد. در این دیدار شاگردان آستروتین نیمه نخست را با گل علی ناطقی پیروز به رختکن رفتند. در نیمه دوم هم بازی خوب علی ناطقی دو گل برای نماینده خورموج به همراه داشت. ابتدا آرمان محمدی نتیجه را دو بر صفر کرد و سپس علی رضا اندرنای تیر خلاص را شلیک کرد. ایرانجوان بوشهر در دقایق پایانی به یک ضربه پنالتی دست یافت که این ضربه را یزدان دهبان به گل تبدیل کرد. با این نتیجه خورموج به فاصله دو امتیازی پیروزی برازجان رسید.

تیم-داوری سپاهان-گناوه.-نوجوانان امید-گناوه.نوجوانان ستار-نیک-سرشت عرفان-ابراهیمی سپاهان-.-امید.داربی-گناوه رضا-سالمی حسینی.گلر بهادر-عربزادهشادی-بازیکنان-امید

 

پست های مرتبط

۲ نظر

  1. داور

    با سلام و خسته نباشید اگه عکس از داورها درطول بازی هم میگذاشتید بسیار عالی بود ممنون….

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *