امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

دو تیم در صدر به پای هم پیچیده اند پنج تیم در انتها+تصویر

یاران سبز _ محمد احمدزاده : لیگ برتر جوانان استان ایستگاه شانزدهم را هم پشت سر گذاشت .در این هفته فجر بوشهر یکی دیگر از  تیم های خوب این فصل را از پیش رو برداشت، فجر سه بر یک پارس برازجان را شکست داد. جدال مدعیان قهرمانی را انرژی پارس جنوبی جم با دو گل از استقلال برد. داربی اهرم را خیبر فاتح بود ، این تیم دو بر یک امید را از پیش رو برداشت . پاس در گناوه دو بر یک ایرانجوان خورموج را شکست داد تا برای بقا در لیگ همچنان امیدوار باشد.توحید و خلیج فارس هم تنها تساوی این هفته را رقم زدند این دو تیم تن به تساوی دو بر دو دادند.

شکست پارس در برازجان ، شاگردان پایدار که در این فصل با فراز و نشیب همراه بودند.در دیدار خانگی تن به شکست دادند شروع خوب فجر در ده دقیقه ابتدایی دو گل برای آنها به همراه داشت؛ پیمان یعقوبی از روی ضربه ایستگاهی گل نخست را به ثمر رساند و ضربه سر علی احمدپور دومین گل را بنام فجر به ثبت رساند. در اواخر نیمه نخست نیما دشتکار یکی از گلها را پاسخ داد. در نیمه دوم پارس حملات معتددی بر روی دروازه فجر ایجاد کرد و به پنالتی هم رسیدند اما این ضربه را علی پری غنچه از دست داد. در لحظات پایانی هم علیرضا نجف پور گل سوم فجر را به ثمر رساند تا این تیم به یک سه امتیاز با ارزش در برازجان برسد. عملکرد نچندان خوب گلر فجری ها باعث شد تا کادر فنی این تیم یکی از مدافعان خود را در دو بازی اخیر در درون دروازه قرار دهند. علی غلامی که در پست غیر تخصصی خود قرار گفته بود هم پنالتی گرفت و در چندین صحنه هم ناجی دروازه تیمش شد.

فاتح داربی اهرم خیبر بود . جدال دو تیم همشهری خیبر و امید اهرم را شاگردان لطفی به سود خود به پایان رساندند. ابتدا محمد آذر پرا امید را پیش انداخت اما یک ضربه ایستگاهی از علیرضا عباسپور کار را به تساوی کشاند. نیمه دوم این دیدار با گل امیدرضا گنجه آغاز شد تا خیبر به دومین گل خود برسد بعد از این گل هر دو تیم موقعیت های خوبی بدست آوردند امید اهرم توسط محمد پولادی به گل تساوی رسید اما این گل داور این دیدار مردود اعلام کرد تا سه امتیاز این دیدار به خیبر برسد.

حیدر گرامی از قضاوت باقری داور این دیدار رضایت نداشت و عملکرد این داور باتجربه برازجانی را ضعیف عنوان کرد.

توحید در بوشهر از خلیج فارس برازجان پذیرایی می کرد ابتدا علی رئیسی خلیج فارس را از روی یک ضربه ایستگاهی پیش انداخت اما فرار قائدی و خطای مدافع خلیج فارس توحید را به یک پنالتی رساند. مهدی قائدی از روی همین ضربه کار را به تساوی کشاند. در اواخر نیمه نخست هم سانتر مهدی فالح با ضربه سر میلاد حمرانی به گل تبدیل شد تا توحید نیمه نخست را با برد به رختکن برود .در نیمه دوم هم دو تیم فوتبال پایاپای و نزدیکی را ارائه دادند و موقعیت های خوبی را هم بدست آوردند که تنها یکبار توپ از خط دروازه عبور کرد؛ علی رئیسی یکی از خوب های خلیج فارس در این فصل از روی نقطه پنالتی برای خلیج فارس گلزنی کرد تا دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه به نتیجه تساوی رضایت دهند . قائدی در تیم توحید و رئیسی از خلیج فارس چهره های برتر این دیدار بودند.

دو تیم بالای جدولی انرژی پارس جنوبی جم و استقلال در طول فصل رقابت تنگاتنگی داشتند این دو تیم در حالی در ورزشگاه تختی جم به مصاف یکدیگر رفتند که بدنبال سه امتیاز بودند تا فاصله امتیازی خود را افزایش دهند در نیمه نخست هر دو تیم فوتبال زیبایی را ارائه دادند اما این فوتبال زیبا گلی در بر نداشت در نیمه دوم استقلال شروع خوبی داشت اما با  با ده نفر شدن این تیم انرژی پارس توسط علی قربانی به گل رسید در لحظات پایانی هم سانتر محمد گلافان را ابوالفضل محمدحسنی با ضربه سر به گل تبدیل کرد تا انرژی پارس جنوبی هم سه امتیاز خانگی را کسب کند و هم صدر جدول را از استقلال پس بگیرد.

محمدحسنی آقای گل مسابقات هم بعد از چندین هفته موفق شد برای تیمش گلزنی کند.

حمید پوربهی سر مربی آبی پوشان با دستور داور از کنار زمین اخراج شد. حامد مرادی بازیکن استقلال و محسن خاکسار از تیم جم هم با دریافت کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شدند .

کادرفنی تیم استقلال از عملکرد داور این دیدار رضایت نداشتند.

غلامی سرپرست تیم استقلال گفت : عارف توسلی قاضی این دیدار عملکرد خوبی نداشت او از همان ابتدا با لحن تند با بازیکنان برخورد می کرد و کارت های متعددی به بازیکنان هر دو تیم داد.

در گناوه، پاس از تیم ایرانجوان خورموج پذیرایی می کرد . پاسی ها که در این دیدار تعداد زیادی از بازیکنان خود را در اختار نداشتند با تغییرات زیادی پا به این دیدار گذاشتند . در ابتدای نیمه نخست ضربه ایستگاهی حسین احمدی پاس را به گل رساند در ادامه مسابقه هم هر دو تیم فوتبال نزدیکی را ارائه دادند تا نیمه نخست با همان تک گل به اتمام برسد. در شروع نیمه دوم فرار حسین حیاتی از قلب خط دفاع گل دوم را برای پاس به همراه داشت. ایرانجوانی ها که دیگر چیزی برای از دست دادند نداشتند اکثر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما دفاع منطقی پاس اجازه عبور و نزدیک شدن به دروازه را نداد. آرین غلامیان که به عنوان بازیکن جایگزین برای ایرانجوان وارد زمین شد از روی یک ضربه ایستگاهی زیبا یکی از گلهای خورده را پاسخ داد. در دقایق پایانی هم شوت زیبای داریوش احمدی را یوسف افراسیابی به خوبی دفع کرد تا پاس به سه امتیاز این دیدار برسد و برای بقا در لیگ همچنان امیدوار باشد.خط دفاع پاس در این دیدار روز خوبی را پشت سر گذاشت . در تیم ایرانجوان هم داریوش احمدی در میانه میدان فوتبال خوبی را از خود به نمایش گذاشت.

حیاتی.دشتکار ....حمید..فرهادی بوالحاجی.ابراهیمی بوالحاجی.حیاتیپارس-گناوه-.-پارس-برازجانپاس-.-پارس-.-لیگ-برتر-جوانانصیادیسجاد-ابراهیمی-مهردشتکارحسین-احمدیمالک-محمدیلیگ-برتر-جوانانفرهادی......فرج-قائد-زادهعشایری.کوچک-نیامهدی-پایدارمجید-خواجه-گیریمهدی-عالی-پور

پست های مرتبط

۴ نظر

  1. ناشناس

    دوست گرامی شما صحبت از بازی ایران جوان و گناوه کردید پس باید عکسهای ان بازی رو هم بگذارید با تشکر

    پاسخ
  2. علی

    دوست گرامی شما صحبت از بازی ایران جوان و گناوه کردید پس باید عکسهای ان بازی رو هم بگذارید با تشکر

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *