امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

پرسپولیس برازجان ناشناخته و سردرگم پا به لیگ گذاشت+تصویر

یاران سبز: پرسپولیس برازجان که تا یک روز قبل از آغاز اولین دیدار خود در مرحله دوم لیگ دسته سوم کشور به حضور در این مسابقات امیدی نداشت با یک جلسه خارج از برنامه و در فوریتی عجیب پا به مسابقات مرحله دوم لیگ دسته سوم کشور گذاشت. این تیم در اولین دیدار خود میزبان شاهین ماه شهر بود که یک بر صفر مغلوب این تیم شد. پرسپولیس در حالی پا به این مسابقات گذاشت که حتی نتوانسته بود از بازیکنان مطرح استان در لیگ برتر استان نیز استفاده کند. نماینده برازجان قبل از آغاز بازی هم با خبرهای ناگواری دست و پنجه نرم کرد. این تیم با صادر نشدن کارت چهار بازیکن اصلی خود مجبور شد در ارنج خود تغییراتی را انجام دهد و تنها با یازداه بازیکن دارای مجوز بازی را آغاز کند.

پرسپولیس در خط دفاعی خود دلخوش به رضا فرهمند زاده بود، این بازیکن که تا دو هفته پیش رهبری خط دفاعی پرسپولیس نوین برازجان را در لیگ برتر بزرگسالان استان به عهده داشت در این دیدار با مصدومیت شدید خط دفاعی این تیم را رهبری کرد. در خط حمله هم حسن فلسفی تنها بازیکن باتجربه این تیم بود. فلسفی در این دیدار یک بار در شرایط گلزنی قرار گرفت که نتوانست توپ را وارد دروازه میهمان کند. از دیگر بازیکنان شناخته شده این تیم می توان به اسفندیار کرمی هم اشاره کرد. کرمی در خط حمله دونده بود اما تنهایی این بازیکن باعث شد تا حملات تیمی که در بیست و چهار ساعت بسته شده بود ره به جایی نبرد.

در حاشیه:

کارت تعدادی از بازیکنان پرسپولیس در جریان بازی صادر می شد و با فاکس به هیات فوتبال برازجان بازیکنان مجوز ورود به زمین می گرفتند.

در نیمه دوم این دیدار، زارعی فرماندار دشتستان ، شمالی شهردار برازجان و آزاده رئیس اداره ورزش و جوانان دشتستان هم به ورزشگاه آمدند. به گفته یکی از مسئولین پرسپولیس برازجان سالاری استاندار دشتستانی استان و زارعی فرماندار دشتستان تلاش زیادی انجام دادند تا پرسپولیسی را زنده کننده که بیش از دو سال از مرگش گذشته است.

با وجودی که پرسپولیس وارد مسابقات شده است اما مشخص نیست مدیر عامل این تیم چه کسی است.

بر خلاف تصورات از این دیدار استقبالی چندانی به عمل نیامد و یخ ورزشگاه تختی برازجان شکسته نشد.

با ورود پرسپولیس به چرخه فوتبال کشور سروکله خیلی از پیشکسوتان برازجان هم دیذه شد. امید فتحی که در سالهای نه چندان دور سرمربی این تیم بود از آینده این تیم اظهار امیدواری کرد و گفت: همین که پرسپولیس آغاز کرد نوید روزهای بهتری برای فوتبال برازجان است و این بازیکنان جوان می توانند برای برازجان اعتبار به دست بیاورند.

معلوم نشد بین دو نیمه چه چیزی بین داور و سرمربی شاهین ماه شهر رد و بدل شد که داور اصفهانی دستور اخراج قنواتی سرمربی شاهین را داد و وقتی قنواتی از دستور داور سرپیچی کرد داور تهدید خود را برای نیمه تمام گذاشتن بازی عملی کرد و همین موضوع باعث شد تا سرمربی شاهین حکم داور را برای خروخ از زمین بپذیرد.

بازار گلایه از هیات فوتبال استان در ورزشگاه تختی برازجان داغ بود، آنها اعتقاد داشتند یک برنامه ریزی بهتر از متولیان فوتبال استان فرصت بهتری به پرسپولیس برازجان برای جذب بازیکن می داد.

مجید طباطبایی سرمربی پرسپولیس نود دقیقه در کنار زمین تکان نخورد و در این میان از راهنمایی های علی کمارج حاجی و ایوب پویا هم استفاده می کرد.پرسپولیس-برازجانشاهین-ماه-شهر پرسپولیس.-.شاهین پرسپولیس.برازجان پرسپولیس.شاهین شاهین..پرسپولیس طباطبایی.پویا فلسفی قنواتی عبدالرحمن-انصاری مهران-امیر-سلامی جاوید-غلامرضاپورسرکره سجاد-قنواتی شاهین..پرسپولیس پرسپلیس-برازجان..

پست های مرتبط

۴ نظر

  1. هوادار

    آقای خضری عزیز این تیم به اسم پیروزی برازجان شرکت کرده نه پرسپولیس برارجان چون بدهی داشته ودر لحظه آخر قانون را به نوعی دور زدنه ورزش برازجون با این تیم زنده نمیشود چون آقایان برای رشد ورزش و جوانان نیومده اند برای خودنمایی آمد ه اند برای همینه که تماشاگر نیامده و اینا که آمده بودند همیشه تو استادیوم هستندنه برای پیروزی برازجان آمده بودند

    پاسخ
  2. ورزشكار

    سلام.به برازجون یک سهمیه لیگ سه دادند..وصدمیلیون پول که در حقیقت حق تیم پرسپولیس نوین بود که استفاده کنه..که چون صدمیلیون باهاش بود دادنش به پیروزی برازجون در صورتی که پیروزی اصلا در رده بزرگسالان تیم نداشت….میبینی پول چکار ا میکنه…وپارتی..حالا هم با مینیبوس رفتن مسجد سلیمون بازی کنند..اینم میگن انقلاب در هزینه

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *